2019 m. balandžio 24 d. 15:23 val., trečiadienis

Ekonomikos naujienos

Gatvės asfaltavimo šešėlių dar neišsklaido

(5)

Gatvės asfaltavimo šešėlių dar neišsklaido nuotrauka, foto

POZICIJA. Administracijos specialistai laikosi nuomonės, kad turėtų būti tvarkomos tos gatvės, kurios yra pradėtos tvarkyti, o Klaipėdos g. atkarpa, dėl kurios kilo triukšmas, kažkada esą jau buvo pradėta tvarkyti.

© Egidijaus Jankausko nuotr.

Naujos sudėties Antikorupcijos komisija tęsia raštų dėl galimos korupcijos asfaltuojant Klaipėdos gatvės atkarpą nagrinėjimą. Vis dėlto kol kas dar nepriimtas joks sprendimas - išvadas ketinama parengti balandį.

Darbą pradėjusi naujos sudėties komisija, vadovaujama Rimanto Didžioko, kurio pavaduotoja buvo išrinkta Nina Puteikienė, pratęsė ankstesnių komisijos narių pradėtą nagrinėjimą.

Kariškio Nerijaus Rimkevičiaus keliami klausimai dėl Klaipėdos g. atkarpos asfaltavimo, "Tauro sodų" gatvių vystymo planų bei kai kurių gatvių atrinkimo asfaltuoti iki šiol jau buvo pasiekę Seimo kontrolierius, Generalinę prokuratūrą, Klaipėdos savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybą, Kontrolės komitetą. Seimo kontrolieriai nurodė, kad Savivaldybėje turėtų būti visiems aiški gatvių asfaltavimo prioritetų tvarka. Taip pat atkreiptas dėmesys į tai, kad Savivaldybė netinkamai atsakė N. Rimkevičiui.

Antikorupcijos komisijai peržiūrėti klaipėdiečio pateiktus raštus pavedė Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas. Esą komisija turėtų atlikti N. Rimkevičiaus raštų turinio vertinimą ir priimti sprendimą dėl antikorupcinio vertinimo tikslingumo.

Antikorupcijos komisijai antradienio posėdyje dalyvavę Savivaldybės administracijos atstovai aiškino, kad 2014 metais buvo gautas penkių Klaipėdos gatvės namų gyventojų prašymas asfaltuoti gatvę. Esą tuo prašymu remiantis atkarpa ir buvo išasfaltuota.

Investicijų ir ekonomikos departamento direktorius Ričardas Zulcas aiškino, kad tokių raštų gaunama dažnai, jie registruojami, administracijos direktorius paveda atsakingiems padaliniams juos nagrinėti.

"Pagal projektų įgyvendinimo tvarką išanalizuojama situacija dėl transporto, gatvių, teikiamas atskiras prašymas Investicijų ir ekonomikos departamentui, kuris nagrinėja toliau. Buvo pavedimas Miesto ūkio departamento direktoriui Liudvikui Dūdai, kuris nagrinėja gatvių, transporto, ūkio klausimus. Jis kreipėsi per administracijos direktorių į Investicijų ir ekonomikos departamentą dėl būtinybės tvarkyti tą gatvę", - aiškinosi R. Zulcas.

Administracijos specialistai laikosi nuomonės, kad turėtų būti tvarkomos tos gatvės, kurios yra pradėtos tvarkyti, o ta atkarpa kažkada esą jau buvo pradėta tvarkyti. Be to, buvo teigiama, kad gatvėje atlikti remonto darbai, nes gatvės atkarpos pagrindas nebuvo naujas, nebuvo ir tiesiamos naujos kanalizacijos.

Statybos ir infrastruktūros įgyvendinimo poskyrio vedėja Vaida Lendraitienė nurodė, kad prieš tvarkant Klaipėdos g. atkarpą, dėl kurios vėliau kilo toks triukšmas, ji asmeniškai tos gatvės neapžiūrėjo, buvo pasitikėta L. Dūdos informacija. Ji teigė, kad po to Tauralaukyje buvo įrengta dar viena gatvė - Akmenų. Darbai laukia Vėjo, Debesų, Smėlio gatvėse, beveik baigtas rengti Klaipėdos gatvės rekonstravimo projektas.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Elida Mantulova priminė, kad pernai miesto Taryba patvirtino tvarką, kurioje nustatyta, kaip prioritetizuojamos asfaltuojamos gatvės.

"Yra nuolatinis proceso tobulinimas ir taip gimė tvarka. Esame dėkingi, kad šis klausimas iškilo ir turime dabar reglamentuotą tvarką", - kad gatvių asfaltavimo proceso organizavime būta trūkumų, pripažino E. Mantulova.

Administracija iki kito Antikorupcijos komisijos posėdžio dar turės raštu pateikti paaiškinimus, kada ir kaip buvo įgyvendinti Seimo kontrolieriaus išdėstyti nurodymai.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2018-03-28   20:55

IP: 213.197.164.46

Liberalūs gatvių tvarkymo standartai Klaipėdoje. Jau treti metai iš Klaipėdos miesto savivaldybės bandau išgauti atsakymus dėl gatvių asfaltavimo prioritetų Klaipėdos mieste Tauralaukyje. Ne pirmą dešimtmetį Klaipėdos miesto valdžioje esantys Liberalai gatves Klaipėdoje asfaltavo atsižvelgdami į politinę būtinybę, partinę ir koalicinę priklausomybę. Per visą Liberalų vadovavimo Klaipėdai laikotarpį mieste nebuvo patvirtintas elementarus dokumentas nurodantis pagal kokius kriterijus Klaipėdos mieste asfaltuojamos vienos ar kitos gatvės ir tik 2017 m., po plačiai nuskambėjusios gatvės atkarpos prie Seimo narės I. Rozovos dukros išasfaltavimo (Liberalai su I. Rozovos atstovaujama partija yra Klaipėdos miesto koalicijoje) Liberalai ryžosi parengti bent elementarų dokumentą nustatantį gatvių asfaltavimo tvarką Klaipėdos mieste.

2018-03-28   17:47

IP: 105.112.96.197

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com

geras :) Laaaabai liberalu ...

2018-03-28   15:35

IP: 90.143.100.51

jei aš atnešiu 5 savo namo gyventojų parašus dėl kiemo išasfaltavimo galiu būti garantuotas, kas savivaldybė išpildys mūsų prašymą ? :)))) ----- Savivaldybės administracijos atstovai aiškino, kad 2014 metais buvo gautas penkių Klaipėdos gatvės namų gyventojų prašymas asfaltuoti gatvę. Esą tuo prašymu remiantis atkarpa ir buvo išasfaltuota.---

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Ekonomikos naujienos

Skandalas dėl lenkiškos jautienos nuotrauka, foto

Skandalas dėl lenkiškos jautienos

ES pareigūnai Lenkijoje tirs jautieną

„Atostogų parke“ bus diegiama pažangiausia pasaulyje baseino vandens dezinfekavimo sistema DA-GEN, pagrįsta...

Maudynės baseine be chloro: „Atostogų parkas“ diegia pažangiausią pasaulyje vandens dezinfekavimo sistemą nuotrauka, foto

Valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“ iki 2030 metų į plėtrą bei modernizavimą ketina...

„Lietuvos geležinkeliai“ iki 2030-ųjų ketina investuoti 7 mlrd. eurų nuotrauka, foto

Vyriausybė siūlo didinti fizinio aktyvumo finansavimą nuo dabar skiriamo 1 proc. akcizo...

Siūloma didinti fizinio aktyvumo finansavimą nuotrauka, foto

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 20 tūkstančių eurų humanitarinei pagalbai Jemenui...

Lietuva skyrė 20 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai Jemenui nuotrauka, foto

Prie Klaipėdos – „smėlio audra“? nuotrauka, foto

Klaipėda, Trečiadienį autostrada prie Klaipėdos važiavę žmonės galėjo pastebėti keistą gamtos reiškinį –...

Dėl paminklo karalienei eina kryžiaus kelius nuotrauka, foto

Klaipėda, "Tai turėtų tapti turistų traukos centru, juk tai - toks grožis!" -...

Stasio Domarko jubiliejus virs švente visam kraštui nuotrauka, foto

Kultūra, Žymus dirigentas Stasys Domarkas švenčia 80-ąjį gimtadienį. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kolektyvas...

Sėkmės inkilėlis 2019 nuotrauka, foto

Klaipėda, Pavasariui budinant gamtą, norisi puošti ne tik savo namus, bet taip pat...

Klaipėda, Paskelbta prieš 11 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 22 min.

Kultūra, Paskelbta prieš 39 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 41 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...