2019 m. birželio 25 d. 00:20 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Ekonomika  >  Automobiliai

Automobiliai

Braižomi automobiliai - neišsprendžiama problema?

(15)

Braižomi automobiliai - neišsprendžiama problema? nuotrauka, foto

ĮPRASTA. Dažnas grįžęs iš prekybos centro randa kitų automobilių durelių žymes ant savojo.

© Redakcijos archyvo nuotr.

Dėl nubraižytų automobilių nirštantys klaipėdiečiai norėtų, kad policijos pareigūnai patruliuotų ir baustų netvarkingai transporto priemones prekybos centrų automobilių stovėjimo aikštelėse pasistatančius vairuotojus. Tačiau pareigūnai atkerta, kad mieste yra kur kas svarbesnių darbų.

Į redakciją kreipėsi vienas klaipėdietis. Vyras guodėsi, kad jo automobilis jau keletą kartų nukentėjo prekybos centrų stovėjimo aikštelėse.

Pasak jo, dažnai vairuotojai savo automobilius pastato netvarkingai, todėl šalia taip pastatytų transporto priemonių palikti automobiliai neretai nubraižomi, kai į juos stuktelima durelėmis.

"Kodėl policija nekontroliuoja situacijos? 24 metus važinėjau po Europą, niekada nėra buvę tokio atvejo, kad nubraižytų automobilį, nes ten, matyt, yra kontrolė. O Lietuvoje jau trečią kartą perdažau automobilio dureles. Kiek dar tai tęsis?" - piktinosi į redakciją atėjęs, bet jo vardo prašęs neviešinti vairuotojas.

Vyras sakė taip įsibaiminęs, kad kone kiekvieną kartą pasistatęs automobilį nusifotografuoja šalia stovinčiuosius, kad žinotų jų numerius, jei reikės ieškoti kaltininko.

Dar dažniau pats net neina į prekybos centrą. Kol žmona renka prekes, jis sėdi automobilyje ir stebi situaciją.

"Nes kitaip nepagaučiau kaltininko. Važiuoja ir nuvažiuoja. Štai vakar atvykome į prekybos centrą, jau mačiau, kad šalia stovintis automobilis yra užvažiavęs ant linijos, tad dėl šventos ramybės likau sėdėti automobilyje. Taip ir buvo. Kai grįžo to automobilio keleiviai, lipdami taip trinktelėjo durelėmis į mano mašiną, kad liko žymė. Sako: "Nieko baisaus, perdažys." Kaip tai nieko baisaus? Juk reikės visas dureles perdažyti. Krenta automobilio vertė", - piktinosi klaipėdietis.

Vyras guodėsi bent tuo, kad šį sykį jam pavyko sučiupti kaltininką. Buvo užpildyti reikiami dokumentai, tad durelės bus perdažytos ne jo sąskaita. Tačiau vyrui vis tiek neramu.

"Kodėl policija negali tikrinti ir skirti baudas tiems, kurie netvarkingai stato automobilius prie prekybos centrų? Pereitų per automobilių stovėjimo aikšteles, nubaustų kelias dešimtis, kitą kartą vairuotojai pagalvotų kaip statyti", - vienintelę išeitį mato klaipėdietis.

Pasak Kelių policijos tarnybos pareigūno Aurelijaus Jankausko, pareigūnai prioritetą teikia pavojingų Kelių eismo taisyklių pažeidimo kontrolei, tad aikštelėse pastatytų automobilių netikrina.

"Policijos pareigūnai neatlieka policinių priemonių prekybos centrų aikštelėse dėl netinkamo transporto priemonių statymo, kadangi eismo saugumui užtikrinti mieste yra keliami kiti prioritetai kontroliuojant pavojingesnius KET pažeidimus, kurie kelią pavojų eismo saugumui", - sakė jis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

dar ko

2019-05-26   19:38

IP: 195.242.213.66

nesumąstyt - policija mat auto nuo įbrėžimų turi saugot. lyg nėr svarbesnių darbų. tai važinėkit po du, viens tegu lieka mašinoj ir saugo. išnaglėjimas.

La - Nukentėjusiam

2019-05-25   13:15

IP: 78.58.48.203

Dar geresnis patarimas būtų nevesti vyrams bukų moterų )

Nukentėjęs

2019-05-24   22:28

IP: 185.11.26.161

Neseniai apsigyvenau Klaipėdoje ir man teko nukentėt - vožė durimas į mano auto kaip priklauso (duobė liko). Na taip, saugiai eksplotuoti automobilį tai netrukdo, bet pravalas važinėt nujotu auto, nors stovėjo tvarkingai. Pirmas įspūdis žvilgtelėjus į kaltininkę - vidutinio amžiaus moteris intelekto nesužalotu veidu. Iš esmės, įduosi policijai - vyras apmokės (tai kaip ir kaltininkas nenukentės). Pamokyt ją pasitelkiant smurtą - betikslis dalykas, nes nukentės ne tik vyriškas orumas ir piniginė, bet ir jos bukumo nepataisys - ne duok Dieve dar bukesnė taps. Taigi peršasi išvada, kad prevencijos nuo auto niokojimo nėra. Tai gal gerbiami vyrai neduokit bukoms savo moterims vairuot auto, nes jos nelabai suvokia kaip tai daryt, negana to, pridaro finansinės žalos...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Automobiliai

UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ (KAP) laimėjo dar du keleivių pervežimo konkursus. Tęstinių...

„Klaipėdos autobusų parkas“ įsitvirtina vietinėje rinkoje nuotrauka, foto

Lietuvos automobilių kelių direkcija ėmė įgyvendinti anksčiau skelbus planus – birželio...

Paskelbtos naujų vidutinio greičio matuoklių vietos nuotrauka, foto

Šio mėnesio viduryje atidaryta Rusnės estakada tapo džiaugsmu vietos gyventojams, bet jau...

Rusnės estakada: aplinkkeliu - iki kitos savaitės nuotrauka, foto

Įvairios kelio dangos ir aukščiausio lygio įranga, skirta vairavimo įgūdžiams tobulinti, niekuo...

Autodromas šalia Klaipėdos - vis dar mažai žinoma vieta Vakarų Lietuvos vairuotojams nuotrauka, foto

Klaipėdos "Gintaro" plaukikų pergalės nuotrauka, foto

Sportas, Kauno "Girstučio" baseine vykusiose kasmetinėse tarptautinėse varžybose "Kaunas Grand Prix", kuriose dalyvavo...

Žmonės mano, kad gelbėtojai tik vaiko poilsiautojus nuotrauka, foto

Lietuva, Kaip kažkas taikliai pastebėjo, žmonės linkę aklai pasitikėti santechnikais, tačiau nuolat...

Į Neringą - vandens keliais nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Dreverna, Klaipėda, Šilutė, Ventės rago pusiasalis, Minija ir Uostadvaris -...

Nuo ko reikės saugoti prezidentę? nuotrauka, foto

Lietuva, Kadangi jau liepos 12 d. nutrūksta prezidentės Dalios Grybauskaitės įgaliojimai, o Konstitucinis...

Sportas, Paskelbta prieš 3 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 4 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 4 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...