Lietuvos krepšininkai pralaimėjo slovėnams

Europos vyrų krepšinio čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė aštuntosiose kontrolinėse rungtynėse trečiadienį išvykoje 66:80 (12:26, 21:26, 13:10, 20:18) pralaimėjo Slovėnijos krepšininkams.

Kęstučio Kemzūros treniruojamai Lietuvos rinktinei Marijonas Petravičius pelnė 15 taškų, Paulius Jankūnas ir Rimantas Kaukėnas - po 9, Tomas Delininkaitis - 8, Jonas Valančiūnas - 7.

Slovėnijos komandoje 13 taškų surinko Erazemas Lorbekas, 12 - Urošas Slokaras, po 10 - Jaka Lakovičius ir Sašo Ožboltas.

Nuo susitikimo pradžios atitrūkę slovėnai paskutinę pirmojo kėlinio minutę buvo įgiję 16 taškų pranašumą 26:10, o, įpusėjus antrajam ketvirčiui, skirtumas perkopė 20 taškų ribą 41:20, 43:22.

Po ilgosios pertraukos Lietuvos krepšininkai buvo sumažinę atsilikimą iki 14 taškų (40:54, 42:56, 46:60), tačiau nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos savo rankose. 34-ąją min. mūsiškių deficitas padidėjo iki 23 taškų 50:73. Per likusį laiką lietuviams pavyko tik šiek tiek sumažinti solidų varžovų pranašumą.

Lietuvos krepšininkai prasčiau metė iš visų pozicijų, pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 25-36 ir suklydo 17 kartų.

Lietuvos rinktinė iš aštuonerių kontrolinių rungtynių pralaimėjo penkerias.

Paskutines draugiškas rungtynes lietuviai žais šeštadienį 19 val. Vilniaus "Siemens" arenoje su Gruzijos komanda.