2019 m. liepos 19 d. 20:01 val., penktadienis

Jaunimas rašo Lietuvai

Šokoladinis batonėlis

2019-08-02, 16:02

Saulė Martinkutė

Šokoladinis batonėlis nuotrauka, foto

Reklama

Kiekvieną dieną sėdėdavau nuobodžiose pamokose. Monotoniškai laikrodžiui tiksint, kažkas subarbendavo pieštuku į stalą, o mokytoja atsidususi toliau tęsdavo pamoką. Nors buvau gera mokinė, pamokose piešdavau vienaragius ar savo numylėtinį elnią devyniaragį ant sąsiuvinio viršelio. Nuobodi kasdienybė.

Vieną dieną mokytoja užsiminė apie ekskursiją į Pleino mišką. Suklusau - padėjau rašiklį ir leidau vienaragiui atsipūsti. Mokytoja kalbėjo toliau. Visiems ji pasiūlė atsinešti vaisių, vandens. Buvau susijaudinusi ir sutrikusi - niekada nebuvau ekskursijoje. Kilo daug klausimų: „Kuo keliausime? Ar sėdėsime po vieną? Kur tas Pleino miškas?“ Daug minčių sukosi ir mano galvoje.

Pavakarėje sėdėjau prie stalo ir valgiau dribsnius. Tuo metu mama ruošė produktus kelionei - įdėjo sulčių buteliuką, obuolių, mandarinų į mano rausvą kuprinę. Beskubėdama užkliuvo už katės Murkės ir paslydusi su visa mano kuprine krito ant grindų. Išsigandusi puoliau padėti mamai - nuvaliau sijoną, aptaškytą morkų ir obuolių tyre. Kadangi sudužo sulčių buteliukas, nusprendėme nubėgti į parduotuvę. Ten mano akis patraukė raudonas šokoladinis batonėlis. Patempiau mamos sijoną ir parodžiau į jį pirštu. Mama paklausė, ar mokytoja neuždraudė saldumynų. Norėjau pasakyti tiesą. Princesės visada sako tiesą... Bet ant kairiojo peties užšoko mažas velniūkštis ir liepė dar kartą pažiūrėti į saldainį. Jis atrodė taip gardžiai. Lyg varlė sukvarksėjau, kad mokytoja nieko apie tai neužsiminė. Tada mama nedvejodama įmetė batonėlį į krepšį.

Rytą griebiau kuprinę su užkandžiais ir išskubėjau į mokyklą. Jos kieme stypčiojau prie autobuso. Kai tik jo durys atsidarė, visi įpuolė į vidų. Vaikai susėdo po du. Kai aš įlipau, likusi buvo tik viena vieta prie Alekso. Nors tėvai mums buvo uždraudę bendrauti, atsidrėbiau šalia jo. Mokytoja tik piktai permetė mus akimis. Niekam negirdint man į ausį pašnibždėjo, kad neprasitarčiau tėvams. Pirma, buvo nejauku, bet po truputį pradėjome šnekučiuotis. Aleksas neturėjo jokių užkandžių, nes skubėdamas paliko kuprinę namie. Nerūpestingas princas... Apsidžiaugė, kai pasiūliau jam pusę batonėlio. Tada perlaužiau jį pusiau ir padaviau Aleksui. Pakėliau akis ir nedrįsau prisipažinti, kad jo labai ilgėjausi...

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Jaunimas rašo Lietuvai

Atnaujins buvusią odos ir venerinių ligų polikliniką nuotrauka, foto

Klaipėda, Verslininko Martino Gusiatino šeimos valdoma bendrovė „Stemma group“ už 572 tūkst. eurų įsigijo...

Eglė Tamulytė-Shaltmira: "Pasaulio užkariauti nereikia, užtenka su juo susidraugauti" nuotrauka, foto

Parodos, Ekscentriškoji menininkė Eglė Tamulytė-Shaltmira savo darbų parodą, sudarytą iš dviejų dalių, kuriose...

Klaipėdos akvarelės: namai ir žmonės (587) nuotrauka, foto

Klaipėdos akvarelės, "Vakarų ekspresas" tęsia pasakojimų ciklą apie senuosius Klaipėdos namus ir juose gyvenusius,...

Palangoje klaikiai sumuštas 17-metis nuotrauka, foto

Kriminalai, Patyčios ir santykių aiškinimasis tarp paauglių Palangoje baigėsi smūgiais, po kurių 17-metis...

Klaipėda, Paskelbta prieš 39 min.

Klaipėdos akvarelės, Paskelbta prieš 3 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...