2021 m. kovo 3 d. 11:23 val., trečiadienis

Jaunimas rašo Lietuvai

Ar mylimas žmogus visada laimingas?

(20)

2020-12-06, 12:50

Rugilė Gedvilaitė, Klaipėdos „Versmės“ progimnazija

Ar mylimas žmogus visada laimingas? nuotrauka, foto

© Asociatyvi "Pixabay" nuotr.

Meilė - tai sunkiai paaiškinama ir sunkiai valdoma vidinė jėga. Ji dažniausiai tapatinama su pozityviais, maloniais jausmais. Meilė turi galią pakeisti mūsų požiūrį, likimą ir netgi visą gyvenimą. Mylintis ir mylimas žmogus dažniausiai būna laimingas. Bet meilė nebūtinai visada atneša tik gėrį.

Manau, jog kažkuri pasaulio žmonijos dalis nori mylėti be kančios, žalos, neigiamų dalykų, kitaip tariant, tiesiog be „žalojančios” meilės. Be skausmo, be pykčio ir barnių. Jie įsivaizduoja, kad meilė - tai vaivorykštės, spalvotos kalėdinės lemputės miesto centre, sukeliančios visiems laimingus vaikystės prisiminimus ar puokštė raudonų rožių. Bet rožės badosi. O ir vaikystės prisiminimai ne visada ir ne visų laimingi ir spalvoti kaip tos lemputės. Noras mylėti be skausmo, tai tarsi noras apsvaigti geriant alų be alkoholio.

https://www.ve.lt/uploads/img/banners/srtfondas.gif

Ar mylimas žmogus visada laimingas? Šio klausimo paklausiau savo šeimos narių bei artimų draugų. Išgirdau įvairių atsakymų. Tad remdamasi apklausos duomenimis įrodysiu, kad mylimo žmogaus meilė ne visada tapati laimės jausmui. Akivaizdu, kad mylimas žmogus tikrai ne visada laimingas.

Žmonės nebemoka vertinti to, ką turi. Tai pirmasis mano suformuluotas teiginys. Kodėl? Aš manau, kad jie galvoja, jog jei turi partnerį, santykiai klostosi pakankamai sklandžiai, turiu kuo rūpintis, manimi irgi kažkas rūpinasi, reiškia myliu ir esu laimingas. Nežinau kaip Jūs, bet aš nesutinku. Juk santykiai nėra vien tik meilės jausmas ar pasakymas, kad ,,turiu kuo rūpintis ir manimi irgi kažkas rūpinasi”. Santykiai yra ir meilė, ir rūpestis, bet santykiams lygiai taip pat reikia pagarbos, nuoširdumo, atvirumo, ištikimybės ir daugelio kitų dalykų. Kartais žmonės sako, kad myli tik tam, kad pasakytų, jog myli. Bet ar mes susimąstome, kokia iš tikrųjų yra žodžio ,,myliu” reikšmė? Aš manau, kad ji labai labai gili ir prieš sakant, kad ką nors mylime, reiktų stipriai pamąstyti.

Tik pats žmogus gali valdyti savo meilę ir laimę. Tai mano antrasis argumentas. Galbūt ne visi sutiksite, bet tik mes patys galime nuspręsti, ką mylėsime ir kiek laimės mums tai suteiks. Kiti gali tik padėti, patarti ar pamokyti, bet jie niekada negalės pajausti Tavo meilės ir laimės. Tik Tu pats gali nuspręsti, kas Tau padeda jaustis saugiu, laimingu ir mylimu. 

Kad meilė būtų laiminga, laimingi turi būti ir partneriai. Tai trečiasis, paskutinis ir svarbiausias mano suformuluotas teiginys. Na, jeigu Tu nelaimingas, tai kaip Tu gali sukurti laimingą santykių atmosferą? Lygiai taip pat, jei Tu nemyli savęs, tai kaip Tu gali mylėti kitą žmogų? Pirmiausia mes turime išmokti gerbti, mylėti ir priimti save tokį, koks esu. Tik tada galime mylėti, gerbti ir priimti kitą žmogų tokį, koks jis yra. Nemylėdami savęs skaudiname ne tik save patį, bet ir savo partnerį. Tai gali būti didelė kliūtis laimingiems santykiams.

Meilė visada buvo, yra ir bus viena svarbiausių gyvenimo vertybių. Meilė, mylimojo rūpestis ir prisilietimas, tai tarsi mums gyvybiškai svarbūs dalykai. Ir manau, jog didelė dauguma su manimi sutiktų. Nesvarbu, Tu vyras, moteris, paauglys ar senjoras, mums visiems reikia žmogaus, kurį galėtume vadinti savo vieninteliu. Ar tai būtų mūsų vaikinas/mergina, šeimos narys, ar geriausias draugas(-ė), mums to žmogaus reikia lygiai taip pat, kaip deguonies išgyvenimui.

Tai ar mylimas žmogus visada laimingas? Nuspręskite patys.

Šaltiniai:

http://psichika.eu/blog/sakyti-as-tave-myliu-kai-to-nera-labai-ziauru-sako-psichologe/

Šeimos narių, draugų nuomonės, lietuvių kalbos mokytojos pamąstymai literatūros pamokose.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2021-03-01   19:02

IP: 205.185.223.26

Kelerius metus man viskas nebuvo gerai. Bet visa ačiū DR WALE, kad padėjo man grįžti į laimingą akimirką. Prieš trejus metus patyriau avariją, kuri ilgus metus laikė mane nuošalyje. Per tą laiką išgyvenau skausmus, nežinau, kad mano vyras planavo su manimi skirtis, jis planavo ištekėti už kitos moters. Kaip aš sužinojau. Šią gerą dieną jis per klaidą paliko telefoną ten, kur aš sėdėjau. Ar jis nuėjo išsimaudyti, aš atidariau jo telefoną ir mačiau visus jo vedamus pokalbius. Kaip jis planavo parduoti mūsų namus, išsiskirkite iš manęs ir susituokę su kita moterimi. Pamačiusi viską, aš buvau karti ir ašaros pradėjo bėgti akimis, nes negalėjau patikėti, kad vyras, kurį myliu širdimi, mane labai įskaudins. Pamačiusi viską, ieškau pagalbos. Štai kaip aš susidūriau su DR WALE, matydamas gerus komentarus apie jo kūrybą. Taigi susisiekiau su DR WALE ir viską jam pasakiau. DR WALE padarė burtą, kuris privertė mane vėl atsistoti ant kojų. Jis taip pat padarė burtą, kuris privertė mano vyrą nesustoti manęs mylėti, o mano vyras maldavo man atleisti. El. Paštas: [email protected] ARBA „WhatsApp“: +2347054019402

2021-02-26   06:52

IP: 129.205.113.223

Mano vyras mane apgaudinėjo, o kai sužinojau, kad susidūrėme su kova, dėl kurios jis įvykdė skyrybas, aš verkiau ir susirgau, kai internete ieškojau meilės citatų, pamačiau žmones, kalbančius apie jį ir jo puikų darbą, kurio atvejis buvo panašus man jie paliko jo kontaktinę informaciją. Aš susisiekiau su DR WALE ir pasakiau jam viską, kas nutiko, jis man liepė nesijaudinti, kad po 48 valandų jis atšauks skyrybas ir grąžins man vyrą. Jis paprašė manęs vykdyti jo nurodymus, kuriuos aš vykdžiau, ar jis pasakė. po to, kai aš padariau viską, ko jis manęs paprašė, kad padarytu didžiausią nuostabą ateinančias tris dienas, mano vyras atėjo ir atsiklaupė maldaudamas, kad priimčiau jį atgal, dar kartą ačiū DR WALE, tu iš tikrųjų man esi palaiminimas. DR WALE taip pat gali jums padėti. Skambinkite arba WhatsApp jam +2347054019402 Kontaktinis el. Paštas: [email protected]

2021-02-24   05:45

IP: 205.185.223.165

GALITE UŽTIKRINTI VISĄ PASITIKĖJIMĄ DR WALE'O JO TIKRUMUI IR JĮ LAIKYTI Į ŽADĄ. JO WHATSAPP +2347054019402
Aš labai laiminga, kad mano vyras grįžo !! Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su didžiausiu burtų leidėju DR WALE, kurį mano vyras apgaudinėjo, ir kai sužinojau, kad kovojome, dėl kurio jis įvykdė skyrybas, verkiau ir susirgau, kai ieškojau meilės citatų internete mačiau žmonių, kalbančių apie DR WALE ir jo puikų darbą. kurio atvejis buvo panašus į mano, jie paliko jo kontaktinę informaciją. Aš susisiekiau su DR WALE ir pasidalinau savo rūpesčiais, o jis man liepė nesijaudinti, kad po trijų dienų jis atšauks skyrybas. Ir viskas bus įprasta. Po to, kai jis padarė man burtą, per didelę nuostabą Trečią dieną atėjo mano vyras, prašydamas mane priimti jį atgal, dar kartą ačiū DR WALE, tu iš tikrųjų esi man palaiminimas, jis taip pat gali padėti susisiekti. El. Paštas: [email protected] ARBA „WhatsApp“ +2347054019402

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Jaunimas rašo Lietuvai

NVSC informuoja apie kovo 2 dienos COVID-19 protrūkius nuotrauka, foto

COVID-19, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja apie per praėjusią parą Lietuvoje fiksuotus...

Aplinkosaugininkai aptiko pažeidėją, laikantį statomuosius tinklus nuotrauka, foto

Kriminalai, Vakar Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, turėdami informacijos,...

Jurga Lago: "Ir pavojingiausia išsigimusiam pasauliui tampa... demokratija" nuotrauka, foto

Nuomonės, Pamąstymai po FB posto FB, kur buvo daugybė puikių jūsų komentarų. Ir...

Pareigūnai rado, įtariama, vogtus vardinius rūbus ir avalynę nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...