2019 m. balandžio 21 d. 23:22 val., sekmadienis

Kontaktai

UAB „Vakarų ekspresas“
M. Mažvydo al. 3,
LT-92131 Klaipėda; kodas 141405163;
PVM kodas LT414051610;
Juridinių asmenų registras
Laiškams:
aktualijos@ve.lt, portalas@ve.lt
Faksas korespondencijai: (8 46) 310102.
Buhalterija: (8 46 304301) apskaita@ve.lt.

Gintaras Tomkus

Direktorius ir vyr. redaktorius

Tel. (8 46) 411 308

tomkus@ve.lt

Loreta Latakienė

Vykdomoji direktorė

Tel. (846) 301 183

loreta@ve.lt

Dienraščio redakcija

Virginija Kesminė

Aktualijos, sveikata

Tel. (8 46) 304 300

Mob. +370 685 75707

virginija@ve.lt

Edita Gudavičė

Aktualijos, švietimas

Mob. + 370 685 85845

edita@ve.lt

Dalia Bikauskaitė

Laivynas

Tel. (846) 411 309

Mob. +370 685 46191

dalia@ve.lt

Rasa Karanauskaitė

"Laisvalaikio" priedo redaktorė

Tel. (8 46) 304 302

rasa@ve.lt

Paulius Matulevičius

Sportas

Tel. 8 662 52355

paulius@ve.lt

Gražina Juodytė

Pagalbos turgelis 

Tel. (8 46) 493 435

grazina@ve.lt

Jurga Petronytė

Aktualijos

Tel. (846) 411 316

jurga@ve.lt

Mindaugas Drąsutis

Aktualijos

Tel. (8 46) 304 300

mindaugas@ve.lt

Goda Pukelytė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

goda@ve.lt

Vilija Šilinienė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

vilija@ve.lt

Darius Anužis

Dizaineris maketuotojas

Tel. (8 46) 411 305

ezis@ve.lt

Darius Butkus

Techninio centro vadovas

Tel. (846) 411 305

Mob. +370 685 48248

darius@ve.lt

Agnė Kanaverskytė

Vyr. dizainerė

Tel. (8 46) 411 305

agne@ve.lt

Egidijus Jankauskas

Egidijus Jankauskas

Fotokorespondentas

Mob. +370 687 69869

VE.lt portalas

Džiugas Lukoševičius

VE.lt redaktorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 612 39561

dziugas@ve.lt

Viktoras Kesminas

VE.lt administratorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 622 70806

viktoras@ve.lt

Jonas Valaitis

VE.lt reporteris

Tel. (8 46) 411 305

jonas@ve.lt

Komercijos skyrius

Diana Šiaulienė

Reklamos pardavimo projektų vadovė

Tel. (8 46) 411 296

Mob. + 370 687 13248

diana@ve.lt

Jolanta Pletkuvienė

Platinimo tarnybos vadovė

Tel. (8 46) 411 314

jolanta@ve.lt

Inga Ruginienė

Reklamos vadybininkė

Tel. (8 46) 411 296

+ 370 689 73972

inga@ve.lt

Prenumerata ir skelbimai

Erika Bulotienė

Užsakymų priėmėja

Tel. 8 650 51131

akropolis@ve.lt

Rima Bruzgulyte

Rima Bruzgulytė

Užsakymų priėmėja 

8 650 51131

akropolis@ve.lt

Duomenų apsaugos pareigūnas:

asmensduomenys@sdg.lt

Karštas telefonas:

Gražinos skiltis, Pagalbos turgelis - tel. 8 46 493 435 grazina@ve.lt
Informuokite apie renginius:
rasa@ve.lt
Del laikrašcio pristatymo skambinkite:
8 46 411 314 spt@ve.lt

Skelbimai priimami:

Klaipėdoje: Mažvydo al. 3 skelbimai@ve.lt
Tel. (8 46) 411314

PC "Akropolis", Taikos pr. 61, Vokiečių al. (prie centrinio iejimo). Tel. 8 650 51131. Dirbame kasdien 10-21 val.

Kretingoje: “Pajūrio naujienų” redakcijoje, Rotušės a. 17, II a.
Tel. (8 445) 51397

Šilutėje: “Pamario“ redakcijoje, Lietuvininkų g. 20.
Tel. (8 441) 78191

Užsisakykite skelbimą dienraštyje internetu

Šiandien VE.lt skaitykite

Bankas prieš Stasį Jakeliūną. Kas ką? nuotrauka, foto

Generalinė prokuratūra vakar pranešė gavusi konservatorių prašymą pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Seimo...

Vasaros pradžią žymintis sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalis "Sveika, Neringa" šiais metais...

Juodkrantėje - festivalis "Sveika, Neringa" nuotrauka, foto

Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje balandžio 17 d. baigėsi pirmųjų modernizuotų...

Pirmieji koviniai šūviai artilerijos sistemomis nuotrauka, foto

Vakar, minint Pasaulinę kultūros dieną, Nidoje iškelta Taikos vėliava. Ši diena Neringai...

Iškelta Taikos vėliava nuotrauka, foto

Turkijoje keliavusi Dovilė: lagamine buvo ir maudymosi kostiumėlis, ir slidinėjimo akiniai nuotrauka, foto

Kelionės, Urbanizacijos paveikti miestai, sniegu padengtos viršukalnės, istorija žavintys muziejai. "Vis dažniau atsiranda...

Netoli Dovilų dega miškas nuotrauka, foto

Kriminalai, Šiandien 16.22 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas...

Ambersail II prestižinėje regatoje pelnė 3 vietą nuotrauka, foto

Sportas, Po 5 intensyvių lenktynių dienų prestižinėje „Les Voiles de St. Barth“ regatoje...

Sendvario seniūnijoje piktina šiukšlinantys statytojai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Sendvario seniūnija yra tarsi nuolatinė statybų aikštelė. Tačiau naujakurių laimę temdo kai...

Kriminalai, Paskelbta prieš 6 val.

Sportas, Paskelbta prieš 7 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 9 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...