2018 m. rugsėjo 25 d. 06:13 val., antradienis

Kontaktai

UAB „Vakarų ekspresas“
M. Mažvydo al. 3,
LT-92131 Klaipėda; kodas 141405163;
PVM kodas LT414051610;
Juridinių asmenų registras
Laiškams:
aktualijos@ve.lt, portalas@ve.lt
Faksas korespondencijai: (8 46) 310102.
Buhalterija: (8 46 304301) apskaita@ve.lt.

Gintaras Tomkus

Direktorius ir vyr. redaktorius

Tel. (8 46) 411 308

tomkus@ve.lt

Loreta Latakienė

Vykdomoji direktorė

Tel. (846) 301 183

Mob. + 370 610 10858

loreta@ve.lt

Dienraščio redakcija

Virginija Kesminė

Aktualijos, sveikata

Tel. (8 46) 304 300

Mob. +370 685 75707

virginija@ve.lt

Edita Gudavice

Edita Gudavičė

Aktualijos, švietimas

Mob. + 370 685 85845

edita@ve.lt

Dalia Bikauskaite

Dalia Bikauskaitė

Laivynas

Tel. (846) 411 309

Mob. +370 685 46191

dalia@ve.lt

Rasa Karanauskaitė

"Laisvalaikio" priedo redaktorė

Tel. (8 46) 304 302

rasa@ve.lt

Paulius Matulevicius

Paulius Matulevičius

Sportas

Tel. 8 662 52355

paulius@ve.lt

Grazina Juodyte

Gražina Juodytė

Pagalbos turgelis 

Tel. (8 46) 493 435

grazina@ve.lt

Jurga Petronytė

Aktualijos

Tel. (846) 411 316

jurga@ve.lt

Rūta Žukė

Kultūra

Mob. tel. 8 699 20149

ruta@ve.lt

Mindaugas Drąsutis

Aktualijos

Tel. (8 46) 304 300

mindaugas@ve.lt

Dora Žibaitė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

dora@ve.lt

Vilija Šilinienė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

vilija@ve.lt

Darius Anužis

Dizaineris maketuotojas

Tel. (8 46) 411 305

ezis@ve.lt

Darius Butkus

Darius Butkus

Techninio centro vadovas

Tel. (846) 411 305

Mob. +370 685 48248

darius@ve.lt

Agnė Kanaverskytė

Vyr. dizainerė

Tel. (8 46) 411 305

agne@ve.lt

Egidijus Jankauskas

Egidijus Jankauskas

Fotokorespondentas

Mob. +370 687 69869

VE.lt portalas

Emilija Masnikaitė

VE.lt administratorė

Tel. (8 46) 411 305

Mob. +370 643 03119

emilija@ve.lt

Dziugas Lukoseviciuss

Džiugas Lukoševičius

VE.lt redaktorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 612 39561

dziugas@ve.lt

Viktoras Kesminas

VE.lt administratorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 622 70806

viktoras@ve.lt

Komercijos skyrius

Diana Šiaulienė

Reklamos pardavimo projektų vadovė

Tel. (8 46) 411 296

Mob. + 370 687 13248

diana@ve.lt

Jolanta Pletkuviene

Jolanta Pletkuvienė

Platinimo tarnybos vadovė

Tel. (8 46) 420 096

spt@ve.lt

Inga Ruginienė

Reklamos vadybininkė

Tel. (8 46) 411 296

+ 370 689 73972

inga@ve.lt

Prenumerata ir skelbimai

Erika Bulotienė

Užsakymų priėmėja

Tel. 8 650 51131

akropolis@ve.lt

Rima Bruzgulyte

Rima Bruzgulytė

Užsakymų priėmėja 

8 650 51131

akropolis@ve.lt

Karštas telefonas:

 Gražinos skiltis, Pagalbos turgelis - tel. 8 46 493 435 grazina@ve.lt
Informuokite apie renginius:
rasa@ve.lt
Del laikrašcio pristatymo skambinkite:
8 46 411 314, 420 096 spt@ve.lt

Skelbimai priimami:

Klaipėdoje: Mažvydo al. 3 skelbimai@ve.lt
Tel. (8 46) 411314, faks. (8 46) 310 102

PC "Akropolis", Taikos pr. 61, Vokiečių al. (prie centrinio iejimo). Tel. 8 650 51131. Dirbame kasdien 10-21 val.

Kretingoje: “Pajūrio naujienų” redakcijoje, Rotušės a. 17, II a.
Tel. (8 445) 51397

Palangoje: Malūno g. 6 (Palangos TV skelbimų sk.)
Tel. (8 460) 52338

Šilutėje: “Pamario“ redakcijoje, Lietuvininkų g. 20.
Tel. (8 441) 78191

Plungėje: J. Tumo-Vaižganto g. 27
Tel. (8 448) 72419

Užsisakykite skelbimą dienraštyje internetu

Šiandien VE.lt skaitykite

Naujasis cirkas - daugelio menų sintezė nuotrauka, foto

Naujojo cirko spektakliu "Humanoptère" šią savaitę buvo uždarytas XII tarptautinis menų festivalis...

Penktadienį susirinkę Klaipėdos žydų bendruomenės namų kiemelyje įvairių organizacijų atstovai paminėjo Lietuvos...

Klaipėdiečiai minėjo žydų genocido aukų atminimo dieną nuotrauka, foto

Klaipėdos rajono savivaldybė kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ ieško geriausių verslo idėjų...

Ieškome versliausių Klaipėdos rajone! nuotrauka, foto

Bendradarbiaujant Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) ir Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pareigūnams, rugpjūčio...

Muitininkai aptiko tabako už milijoną eurų nuotrauka, foto

Krūties vėžys nebėra nuosprendis nuotrauka, foto

Sveikata, Moterų sergamumas krūties vėžiu didėja - statistika teigia, kad šia liga suserga...

"Atiduodi inkstą ir gauni sveiką normaliai gyvenantį žmogų" nuotrauka, foto

Sveikata, Tai sako Vida Svetlikauskienė, padovanojusi inkstą savo vyrui. Žmonėms labai sunku apsispręsti...

Bus atidengta atminimo lenta Konstantinui Sarsanijai nuotrauka, foto

Sportas, Spalio septintąją sukaks lygiai metai, kai anapilin iškeliavo buvęs Klaipėdos "Atlanto" futbolo...

Vytauto Kernagio butas pajūryje kvepėdavo grybais nuotrauka, foto

Žmonės, Kai vilnietė televizijos laidų vedėja Eglė Kernagytė (34 m.) važiuoja į Palangą,...

Sveikata, Paskelbta prieš 6 val.

Sportas, Paskelbta prieš 10 val.

Žmonės, Paskelbta prieš 10 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...