2020 m. liepos 10 d. 07:49 val., penktadienis

Ordinas „Už meilę Klaipėdai“

Ordinas „Už meilę Klaipėdai“

Jau antrus metus iš eilės asociacija „Mano miestas Klaipėda“ apdovanos nusipelniusį Klaipėdai žmogų. Pernai įteikta net 18 Ordinų „Už meilę Klaipėdai“. Šiemet, susiklosčius ypatingai padėčiai nutarta, kad už nuopelnus miestui ir jo gyventojams bus pagerbtas Klaipėdos medikas.

Šiuos žmones visi miestiečiai galėjo siūlyti nuo 2020 m. birželio 1 d. iki birželio 12 d. 12 val., siunčiant kandidatus elektroniniu paštu.

Asociacijos "Mano miestas Klaipėda" suburta apdovanojimų komisija, šiais metais turinti tik patariamąjį balsą. Miestiečiai pasiūlė šešis kandidatus, kurių pavardės skelbiamos "Vakarų ekspreso" portale ir klaipėdiečiai galės išrinkti labiausiai pandemijos metu nusipelniusį mediką, balsuodami nuo 2020 m. birželio 22 d. iki 2020 m. liepos 1 d. 12 val.

Balsuoti už kandidatus galite „Vakarų ekspreso“ „Facebook“ paskyroje

Laimės didžiausio miestiečių palaikymo sulaukęs medikas, taigi kviečiame visus aktyviai balsuoti už labiausiai nusipelniusį mediką. Apdovanojimas vyks 2020 m. liepos 13 d. per asociacijos "Mano miestas Klaipėda" 11-ąjį gimtadienį. Šventės metu planuojamas iškilmingas Asociacijos Prezidento regalijų perdavimas kadenciją pradėsiančiai Prezidentei Teresei Žorniakienei, bus pristatyta naujoji 2020 - 2021 m. Asociacijos valdyba bei įteiktas ordinas "Už meilę Klaipėdai" klaipėdiečių išrinktam medikui, taip pat kadenciją baigiantis Prezidentas Remigijus Žiogas dėkos miestiečiams ir Asociacijos partneriams už vertę, kuriančią bendrystę Klaipėdos labui.

Daugiau informacijos tel. 8 698 200 30.

Pabaiga 2020 m. liepos 1, trečiadienis

Dalyviai

Audrius Muižys

Žydrūnas Dominas

Daiva Sriebalienė

Audrius Muižys

Gydytojas ortopedas traumatologas, Jau 10 metų dirbantis Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Esant ekstremaliai padėčiai, nepabūgęs kovoti už ligoninėje dirbančių darbuotojų teises, padėjęs išplėtoti įkurtą profesinės sveikatos apsaugos darbuotojų sąjungos veiklą. Stojęs į demokratijos ir žodžio laisvės pusę, padėjęs suvaldyti infekcijos židinį bei apsaugoti pacientų ir darbuotojų sveikatą. Pandemijos metu dirbęs priėmimo ir "raudonosios zonos" izoliaciniam skyriuose. Aktyviai tęsiantis veiklą, kad pagerinti sveikatos paslaugų kokybę pacientams bei darbo sąlygas darbuotojams.

Žydrūnas Dominas

Gydytojas ortopedas traumatologas, 6 metus dirbantis Klaipėdos Universitetinėje ligoninėje. COVID epidemijos metu stojo ginti savo kolegas, pacientus esant vidiniam viruso plitimui, atvirai pasisakė apie esančias ligoninės problemas ir aktyviai bandė pakeisti esamą situaciją ligoninės viduje, teikdamas pasiūlymus suformuotai darbo grupei, siekusiai surasti sprendimus, kaip galima būtų pagerinti vidinę atmosferą Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

Daiva Sriebalienė

Infekcijų kontrolės gydytoja. Ekstremalios situacijos ir karantino režimo darbo organizavimo valdymo grupės narė, atsakinga už lokalių teisės aktų, susijusių su COVID-19 prevencija, rengimą ir įgyvendinimo kontrolę.

0

0

0

Andželika Zavackienė

Loreta Venckienė

Jūratė Gruodė

Andželika Zavackienė

Direktoriaus pavaduotoja slaugai, ekstremalios situacijos ir karantino režimo darbo organizavimo valdymo grupės narė, atsakinga už slaugos procesų valdymą ir kontrolę, COVID-19 parengties ir reagavimo grupės narė, atsakinga už įstaigos skyrių slaugos ir pagalbinio personalo darbo organizavimą. Andželika Zavackienė stiprina bendradarbiavimą vietiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu su slaugos mokslininkais ir praktikais, viešina Respublikinės Klaipėdos ligoninės vardą bei kelia slaugos profesijos prestižą Lietuvoje.

Loreta Venckienė

Klaipėdos miesto poliklinikos vyriausioji gydytoja, Klaipėdos miesto mobilaus patikros punkto koordinatorė.
Nuo kovo 20 dienos, Klaipėdoje pradėjo veikti mobilusis patikros punktas, kuriame pacientams imami ėminiai tyrimams dėl naujojo koronaviruso (COVID-19)., punkto veiklai koordinuoti paskirta Klaipėdos miesto poliklinikos vyriausioji gydytoja Loreta Venckienė. Mobiliajame punkte dirba trys brigados. Iki 2020 m gegužės 10 dienos Klaipėdos mobiliajame punkte atlikta 14000 tyrimų. Nustatyta 300 atvejų.
Visose mobiliose brigadose dirba daugiau kaip šimtas specialistų. Koordinatorės darbas, reikalaujantis kasdienio dėmesio, įtampos, nuolatinio rūpinimosi, kad būti greitesniam už infekcijos plitimą. Kaip sako Vyr. Gydytoja Loreta Venckienė, nuo kovo 20 dienos dar neteko pailsėti. Net užvėrus namų duris, tenka atlikti daug koordinuojančių darbų. Reikia pasirūpinti tuo, kad būtų saugu ir galimai sergantiesiems, ir medikams, specialistams, kad būtų sudarytos reikiamos sąlygos, kad dirbantieji būtų apmokyti.

Jūratė Gruodė

Doc. Dr. Jūratė Gruodė. Gydytoja genetikė, Klaipėdos universitetinės ligoninės Molekulinės diagnostikos skyriaus vedėja, Vilniaus universiteto docentė. Šis skyrius pandemijos metu buvo perorientuotas tik į Covid-19 PGR tyrimus, darbo apimtys – jos padidėjo net 25 kartus! Šiuo metu tyrimus atliekame visam Klaipėdos kraštui: Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Kretingos raj., Neringos miesto, Palangos miesto, Šilutės, Skuodo savivaldybių ligoninių pacientams, profilaktinėms sveikatos priežiūros ir slaugos darbuotojams, Lietuvos kariuomenei, visų Klaipėdos, Klaipėdos krašto mobiliose brigadose surinktiems ėminiams.

0

0

0

Šiandien VE.lt skaitykite

Atlikėja Gabrielle Marr pristato naują vasarišką dainą „Seasons“: klipą filmavo Nidoje nuotrauka, foto

Atlikėja Gabrielle Marr pristato naują vasarišką dainą „Seasons“: klipą filmavo Nidoje

Atlikėja Gabrielle Marr (Gabrielė Marija Vasiliauskaitė), prieš kelerius metus žiūrovų simpatijas projekte...

„Kaip kažkas jau pasakė garsiai: O, kokia netipiška daina Ievai! Iš tikrųjų...

I. Zasimauskaitė pristato naują kūrinį: daina yra kitokia ir turinti gilią žinutę nuotrauka, foto

Lietuvos kino teatruose šiuo metu rodoma istorija, kuri galėjo būti – filmas...

Žinomų žmonių atsiliepimai apie filmą „Nova Lituania“: šiandien mums trūksta donkichotų ir ekscentrikų nuotrauka, foto

Uostininkai Uosto plėtojimo tarybos posėdyje guodėsi visai Lietuvai, kad jie skriaudžiami, kad...

Bulvaras: Ministras pagrasino atimsiąs kelių pinigus nuotrauka, foto

Kvapnios, saldžios, sultingos – be braškių turbūt daugelis neįsivaizduoja vasaros. Taigi, ši...

Braškės – ne tik uogienei virti! nuotrauka, foto

Nidoje – niekur nerodyti pajūryje atkasti archeologiniai radiniai nuotrauka, foto

Neringa, Penktadienį Lietuvos nacionalinis muziejus Nidoje pristato kilnojamąją parodą apie pajūrio akmens...

Penktadienio horoskopas 12-kai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Įvairybės, Dangaus kūnai:

Liepos 10-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Įvairybės, Dangaus kūnai: saulė teka 4.56 val., leidžiasi 21.51 val. Dienos ilgumas 16.55...

Net Seimui nebeaišku, kiek yra lyčių nuotrauka, foto

Lietuva, Parlamentarams būtų pravartu pasiimti biologijos vadovėlius. Gal ten rastų atsakymą, ...

Įvairybės, Paskelbta prieš 54 min.

Įvairybės, Paskelbta prieš 1 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...