2019 m. liepos 24 d. 09:44 val., trečiadienis

„Klaipėdos švyturio ateities stipendija“

„Klaipėdos švyturio ateities stipendija“

Baigėsi antrasis konkurso bendrovės "Švyturys-Utenos alus" įsteigtai "Klaipėdos švyturio ateities" stipendijai gauti etapas.

Atsižvelgę į šiais metais pasiūlytų kandidatų gausą, organizatoriai nusprendė, kad į kitą balsavimo etapą pateks ne 5, kaip buvo numatyta, o net 10 daugiausia balsų sulaukusių jaunųjų Klaipėdos krašto talentų.

Visi konkurso finalininkai bus pristatyti vertinimo komisijai ir skaitytojams dienraštyje ir portale. Už juos bus galima balsuoti iki liepos 8 d. 12 val. popieriniais kuponais ir internetu.

Sumuojant balsavimo rezultatus vienas popierinis kuponas prilygs 10 internetinių balsų. Redakcija, pastebėjusi nesąžiningą balsavimą, pasilieka sau teisę anuliuoti balsavimo rezultatus.

Galutinį žodį tars komisija, atsižvelgusi į klaipėdiečių palaikymą. Komisija nuspręs, kuris jaunasis talentas bus paskatintas jau šeštąja 4 000 eurų dydžio "Klaipėdos švyturio ateities" stipendija.

Kviečiame aktyviai balsuoti ir palaikyti jaunuosius talentus!

Pabaiga 2019 m. liepos 10, trečiadienis

Dalyviai

Indrė Razbadauskaitė-Venskė

Tomas Kasperavičius

Žydrūnas Vičinskas

Indrė Razbadauskaitė-Venskė

Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Klaipėdos skyriaus pirmininkė, dėstytoja-LCC ir LTVK; Bendrasavininkė- „Global key“ (Neuro-mokslo tyrimai verslui); Savininkė - „Nepaleisk svajonės“ (Renginių organizavimas).

Tomas Kasperavičius

Verslininkas ir asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ aktyvus valdybos narys, verslumo projekto „Sėkmingo verslo startas“ ir Verslo grupės vadovas. Be aktyvaus laisvalaikio savo laisvą laiką skiria geriems darbams kaip socialinei akcijai skirtai padovanoti malkų Klaipėdos soc. remtinoms šeimoms.

Žydrūnas Vičinskas

Klaipėdos universiteto mokslo darbuotojas. Nominuojamas už mokslo populiarinimą, visuomeninę bei edukacinę veiklą, akademinius pasiekimus. Garsina ne tik Klaipėdos universiteto, bet ir Klaipėdos miesto vardą, puoselėja Mažosios Lietuvos etninę kultūrą.

Lukrecija Šlevaitė

Gabija Bružaitė

Laurynas Gečius

Lukrecija Šlevaitė

Šokėja, šokių mokytoja. Savo individualią šokėjos/vadovės karjerą pradėjo vos 16-os metų. Įkūrė rankinio klubo "Dragūnas" palaikymo komandos šokėjų grupę, aktyviai dalyvauja ir vadovauja Lietuvos nacionalinės rankinio rinktinės rungtynių šokėjų grupei. Bet svarbiausia visa širdimi atsidavusi šokiui!

Gabija Bružaitė

Klaipėdos universiteto studentė, siūloma už puikius akademininius rezultatus studijuojant II pakopos konsultavimo psichologijos programoje bei įgytų žinių taikymą savanoriškoje veikloje, gerinant vienišų ir neįgalių klaipėdiečių gyvenimo kokybę. Savanoriauja Viliaus Gaigalaičio globos namuose, veda kaniterapijos užsiėmimus.

Laurynas Gečius

žmogus, kuris puoselėja jaunimo politiką Klaipėdos mieste ir vadovauja didžiausiai jaunimo organizacijų asociacijai „Apskritasis stalas“, kuri buria jaunus lyderius atstovauti ir ginti jaunimo interesus tiek Klaipedos mieste, tiek nacionalinėje erdvėje. 10 metų dirba neatlygintinai, savanoriauja ir buria savanorius. Lauryno pagrindinis darbas ligoninėje - kineziterapeutas, atiduoda visas jėgas reabilituoti sunkiai sergančius ligonius.

Raimonda Nabažaitė

Žydrūnas Lukošius

Agnė Abramovičienė

Raimonda Nabažaitė

Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto mokslininkė. Jos parengta daktaro disertacija buvo pripažinta viena geriausių šalyje ir pelnė šalies prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanojimą.

Žydrūnas Lukošius

Klaipėdos universiteto mokslininkas, dėstytojas. Nominuojamas už Klaipėdos universiteto ir Klaipėdos miesto vardo garsinimą. Sukūrė išskirtinį kraujo spaudimo matavimo medicininį įrenginį, kuris buvo pripažintas inovatyviu įrenginiu ir patentuotas Lietuvoje.

Agnė Abramovičienė

Klaipėdos kraštu ir jo istorija aktyviai besidomintiems gidė Agnė labiau žinoma Jonikaitytės pavarde. Ji tiesiog atgyja, kai kalba apie Klaipėdos kraštą, istoriją. Jos vedamos nemokamos užkrečia meile savo miestui.

Arūnas Mozeris

Arūnas Mozeris

Aktorius ir teatralas yra sukūręs keliolika vaidmenų įvairiuose spektakliuose, režisavęs tris spektaklius, nesvetimas mimo amplua. Kelis metus dalyvauja Jūros šventėje įvairiuose gatvės pasirodymuose, provokacijose kaip pantomimos teatro „A” aktorius.

Reklama

Šiandien VE.lt skaitykite

V.Čmilytė-Nielsen iškvietė premjerą šachmatų partijai nuotrauka, foto

V.Čmilytė-Nielsen iškvietė premjerą šachmatų partijai

„Europos šachmatų čempionė, Seimo liberalų lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen apgailestauja, kad Lietuvos politika...

Trečiadienio, liepos 24 d. horoskopas.

Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų nuotrauka, foto

Vieno Klaipėdos miesto tarybos nario, kurio vardo specialiai neminėsime, kompiuterio ekranas yra...

Bulvaras: Saugok mus nuo pinigų nuotrauka, foto

Hertfordšyre, Rytų Anglijoje, esančioje kino kompanijos „Warner Bros Studios“ filmavimo aikštelėje kaskadininkas...

Filmuojant juostos „Greiti ir įsiutę“ tęsinį, sužeistas aktoriaus V. Dieselio kaskadininkas nuotrauka, foto

Italijos populistinis Penkių žvaigždučių judėjimas (M5S) parengė įstatymo projektą, skirtą didėjančios priklausomybės...

Italija rengia įstatymą dėl baimės likti be mobiliųjų prietaisų nuotrauka, foto

Skvernelis: duok eurų, jeigu turi ratus ir stogą nuotrauka, foto

Nuomonės, Naujasis Prezidentas atėjo į Seimą. Pasiūlė Skvernelį į Premjerus. Užtruko dvi minutes....

Kretingalėje "reketininkas" pavogė alų nuotrauka, foto

Kriminalai, 2019-07-23, apie 8:15 val., Kretingalėje į parduotuvę Klaipėdos g. užėjo matytas vyriškis....

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Klaipėda, Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Po kraupios indų plovėjos išpažinties vadovė puolė į ašaras nuotrauka, foto

Klaipėda, To, kas įvyko viename Klaipėdoje veikiančiame kinų restorane, nesusapnuotum nė baisiausiame košmare...

Nuomonės, Paskelbta prieš 43 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 45 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...