LFF taurėje išliko tik Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai

(1)

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre kovą pradėjo keturios uostamiesčio komandos. Po dviejų etapų liko tik viena.

„Vakarų ekspresas“ rašė, kad šiais metais dėl LFF taurės kovą pradėjo 52 komandos.

Klaipėdos miesto garbę ginti stojo keturios ekipos - „Neptūnas“, „EDM Statyba-Sendvaris“, „Sirijus“ ir Klaipėdos futbolo mokykla.

„Neptūnas“ savo kelionę baigė jau pirmajame etape. Uostamiestyje vykusiose centrinėse rungtynėse pralaimėjo (1:3) kitai LFF pirmos lygos ekipai - Vilniaus „Riteriams“.

Likusios trys Klaipėdos komandos žaidė išvykose ir įtikinamai įveikė savo varžovus. „Sirijus“ nugalėjo „Kaišiadorius-Baltus“ (3:0), „EDM Statyba-Sendvaris“ - Vilniaus „Geležinį Vilką“ (5:1), o Klaipėdos futbolo mokykla sutriuškino „Utenos Uteną“ (9:0).

Antrajame etape namų sienos nepadėjo dviem Klaipėdos ekipoms. „EMD Statyba-Sendvaris“ nusileido „Jonavai“ (1:5), o „Sirijus“ - Telšių „Džiugui“ (2:5).

Pergalę šventė tik Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai, kurie Vilniuje nugalėjo „Alternatyvaus futbolo klubą“.

Klaipėdos FM ilgą laiką pirmavo rezultatu 1:0, bet rungtynėms einant į pabaigą šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą (1:1). Teko žaisti pratęsimą.

Per papildomą laiką klaipėdiečiai nerealizavo 11 metrų baudinio, tad dvikovos baigtį lėmė baudinių loterija, kurioje fortūna šypsojosi svečiams.

Abi komandos atliko po 8 smūgius nuo 11 metrų žymos. Klaipėdos FM futbolininkai taikliai smūgiavo 7, varžovai - 6 kartus.

Klaipėdos FM pateko į LFF taurės trečiąjį etapą.

Koks varžovas turnyro aštuntfinalyje teks jauniesiems klaipėdiečiams, paaiškės po burtų traukimo.

Į LFF taurės trečiąjį etapą pateko ir Gargždų „Gargždai“, kurie antradienį išvykoje įveikė Vilniaus „Riterius“ (5:3).

Antrajame etape antradienį apmaudžią nesėkmę patyrė Kretingos „Minija“, namuose nusileidusi Marijampolės „Sūduvai“.

Kretingiškiai pirmavo (1:0), tačiau svečiai rezultatą išlygino jau per teisėjo pridėtą laiką (1:1).

Per pratęsimą įvarčių neįmušta, o 11 metrų baudinius taikliau mušė „Sūduva“ (3:5).

FOTO AUTORIUS Klaipėdos futbolo mokyklos nuotr.