„Viesulo“ gimnasčių auksiniai pasirodymai Kaune

Kauno sporto halėje vyko Lietuvos meninės gimnastikos grupinių pratimų ir individualus jaunučių čempionatas. Klaipėdai atstovavo ir ant nugalėtojų pakylos laiptelio ne kartą kopė „Viesulo“ sporto centro gimnastės.

Suaugusiųjų grupinių pratimų kategorijoje su 5 lankais varžėsi 8 komandos.

Pirmame bandyme pirmąją ir antrąją vietas iškovojo kaunietės, trečiąją - mūsų sporto centro gimnasčių komanda „Viesulas“ (Smiltė Šunokaitė, Gabija Saveikaitė, Neda Vaivadaitė, Vasarė Tarankevičiūtė, Ugnė Kurklinskaitė ir Eleonora Christova).

Klaipėdietės surinko 24,267 balo.

Antrame badyme „Viesulo“ komanda pasirodė puikiai - iškovojo pirmąją vietą (28,183 balo) ir tapo Lietuvos čempionėmis.

Tarp jaunučių, gimusių 2011 metais, aukso medalį iškovojo Izabelė Bertulė, taip pat puikius rezultatus parodė ir garbingą trečiąją vietą pelnė Akvilė Jočytė.

Nugalėtojas varžyboms paruošė trenerės Valentina Bagrijeva ir Viktorija Petrova, taip pat choreografas Povilas Fokinas.

TALENTINGOS. Jaunosios Klaipėdos gimnastės su trenere Valentina Bagrijeva. Organizatorių nuotr.