Solidi LCC krepšininkų pergalė

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate skambią pergalę iškovojo LCC tarptautinio universiteto krepšininkai. Gyčio Krugelevičiaus auklėtiniai namuose net 38 taškų skirtumu - 101:63 (34:22, 27:14, 24:16, 16:11) sutriuškino Mykolo Romerio universiteto (MRU) ekipą.

56 procentų taiklumu tritaškius metę LCC tarptautinio universiteto krepšininkai dar iki didžiosios pertraukos atitrūko 25 taškų skirtumu - 61:36 ir užtikrintai jautėsi antroje rungtynių pusėje.

LCC ekipą į pergalę vedė 21 tašką surinkęs Kornelijus Zikas, 14 taškų surinko Nikita Sokolov, 11 - Jan Serafimov.

LCC ekipos treneris G. Krugelevičius, pamatęs, kad šįkart varžovus nugalės be didesnio vargo, leido pažaisti visiems 12 žaidėjų. Visiems laikas aikštėje buvo paskirstytas po 10-20 minučių.

Po kelerių metų pertraukos į LSKL gretas grįžę buvę LSKL čempionai MRU krepšininkai šįkart solidžiau pasipriešinti nepajėgė.

Vienintelis rimčiau MRU komandą bandė tempti 31 tašką pelnęs Lukas Pivoriūnas. De Navas Miguel pridėjo 11 taškų, o kitų žaidėjų indėlis buvo menkas.

Įdomus sutapimas, kad LCC tiek tritaškius (14/25), tiek dvitaškius (23/41) metė vienodu 56 procentų tikslumu. MRU pataikė vos 5 tritaškius iš 24 (5 proc. taiklumas).

LCC laimėjo ir kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių - 42:30.

„Gerai kovojome gynyboje, po to mums pavyko lengvai užpulti. Daug taškų pelnėme greitomis atakomis. Nuotaikos smagios - jauna komanda po truputį auga ir tai džiugina. Tikslas - duoti visiems pažaisti ir su kiekvienomis rungtynėmis tobulėti“, - sakė LCC tarptautinio universiteto treneris G. Krugelevičius.