Sensacija Čempionų lygoje: „Real“ savo žiūrovų akivaizdoje krito prieš Moldovos klubą

Antradienį prasidėjusiame UEFA Čempionų lygos antrame ture staigmeną pateikė Tiraspolio „Šerif“ komanda, Madride 2:1 nugalėjusi „Real“ futbolininkus.

Pirmą įvartį Moldovos klubas pelnė 25 minutę po Jasurbeko Jakšibojevo smūgio. Antrajame kėlinyje po 11 m baudinio rezultatą išlygino „Real“ puolėjas Karimas Benzema.

Pergalingas įvartis krito 90 minutę. Jį fantastišku smūgiu pelnė Sebastienas Thillas.

Po šios pergalės „Šerif“ komanda D grupėje po dviejų rungtynių turi 6 taškus ir yra lyderė. „Real“, kurio sąskaitoje 3 taškai, yra antras.

Paryžiuje antradienį žaistos vienos laukiamiausių UEFA Čempionų lygos grupių etapo rungtynių: Prancūzijos sostinės ekipa „Saint-Germain“ A grupėje namie priėmė „Manchester City“ komandą.

Žvaigždžių kupina Prancūzijos komanda laimėjo 2:0. Pirmą įvartį 8 min. pelnė Idrissa Gueye, 74 min. po Kyliano Mbappe perdavimo rezultatą padvigubino Lionelis Messi. Tai buvo pirmasis argentiniečio įvartis PSG klubo gretose.

Tai buvo pirmoji PSG pergalė prieš „Manchester City“ klubo istorijoje.