Nukraujavę Gargždų tinklininkai liko be medalių

Praėjusio sezono Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) taurės laimėtojai ir Lietuvos čempionai Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai patyrė fiasko namuose - mažajame LTF taurės finale 1-3 (25:21, 22:25, 23:25, 21:25) nusileido Marijampolės „Sūduvos“ ekipai ir liko be medalių.

Gargždų ekipos treneris Sergejus Ščegolis prisipažino, kad turėtos persvaros išlaikyti nepavykdavo dėl koncentracijos stokos.

Taip pat daug lėmė netektys, dėl ligos komandai nepadėjo Marius Barauskis ir Linas Starkutis.

„Dėl to teko keisti visą mūsų žaidimo braižą. Tinkamai pakeisti žaidėjų nepavyko. Galiu pagirti ir varžovus - “Sūduva„ sužaidė puikiai“, - pabrėžė S. Ščegolis

Kovoje dėl LTF taurės triumfavo Šiaulių „Elgos-Grafaitės-SC Dubysos“ klubas.

Šiauliečiams tai buvo pirmoji LTF taurė nuo 2016 metų pabaigos. Tuomet jie buvo laimėję net keturis šiuos trofėjus iš eilės.

Didžiajame finale „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ rezultatu 3-0 (25:22, 25:23, 25:22) nugalėjo puikiai šiame turnyre pasirodžiusią Kelmės „Etovio“ ekipą.

„Buvome nusiteikę sunkiai kovai su “Etoviu„. Tai kovinga komanda. Pirmo seto pradžia buvo sunki, bet vėliau susižaidėme ir jautėme, kad esame stipresni. Reikėjo tą įrodyti. Taurę buvome laimėję senokai, todėl reikia švęsti“, - džiaugėsi žaidžiantysis „Elgos-Grafaitės-SC Dubysos“ treneris Modestas Strockis.

NETIKĖTUMAS. Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai ketverius metus iš eilės buvo iškovoję LTF taurę, o šiemet liko be prizinės vietos. Tiesa, Garrgždų komandos sudėtis, palyginti su praėjusiais metais, gerokai pasikeitė. Gertrud Alatare/volley.ee nuotr.