Lietuvos meistrų čempionate - klaipėdietės rekordas

Vilniuje vykusiame atvirajame Lietuvos lengvosios atletikos vasaros meistrų čempionate, kuriame varžėsi 62 Lietuvos ir Latvijos dalyviai, per apdovanojimų ceremoniją skambėjo ir klaipėdiečių pavardės.

„Į pabaigą eina lengvaatlečių vasaros sezonas. Antri metai jis kitoks nei ankstesnieji.

Žymiai sumažėjo varžybų. Neliko pasaulio, Europos čempionatų. Pasiruošti vasaros sezonui turėjo galimybę tik nedidelė dalis Klaipėdos miesto lengvosios atletikos veteranų sporto klubo „Ąžuolas“ narių“, - „Vakarų ekspresui“ situaciją paaiškino minėto Klaipėdos klubo pirmininkė Žiedūna Bielinienė.

Jos teigimu, ankstesniais metais atvirose šalies meistrų pirmenybėse varžydavosi 300-400 dalyvių iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos, tačiau COVID-19 situacija kur kas pakoregavo varžybų masiškumą.

Visgi 11 Klaipėdos „Ąžuolo“ narių vyko į Lietuvos sostinę ir puikiai apgynė miesto garbę.

Natalija Gudauskienė tarp 35-39 metų amžiaus grupės dalyvių 4 kg kūjį nusviedė 41,10 m ir 1,5 m pagerino sau pačiai priklausiusį šalies rekordą.

„Ąžuolo“ klubo nariai iškovojo pergales dviejose rungtyse, penkiose buvo antri ir šešiose - treti.

Du aukso medalius iškovojo po sunkios traumos atsigaunanti pirmoji Klaipėdos olimpietė Jadvyga Putinienė. Ir labai džiugu, jog jai atsiranda pamaina - bronzos medalį, pasiekusi Lietuvos rekordą, savo amžiaus grupėje iškovojo minėta N. Gudauskienė.

Sidabro (disko metimas) ir bronzos (ieties metimas) medalius iškovojo Vytautas Zaniauskas.

Arūnas Andrijauskas sidabrą iškovojo metimų penkiakovės varžybose ir buvo trečias disko metimo rungtyje.

Lina Zaniauskienė pasipuošė sidabro medaliu šuolio į aukštį rungtyje ir iškovojo bronzą bėgdama 200 m bei šokdama į tolį.

Sidabriniais tapo Danguolė Stonytė ieties metimo rungtyje ir Algirdas Petravičius šuolio į tolį rungyje. Bronzą metimų penkiakovės varžybose iškovojo Vladas Zaniauskas.

Mūsiškių kiek daugiau nei po mėnesio laukia dar vienas svarbus startas: rugsėjo 11 dieną Klaipėdoje vyks jubiliejinės „Ąžuolo“ taurės varžybos, skirtos klubo dvidešimtpenkmečiui paminėti.