Lietuvos čempionate - puikus „Viesulo“ sporto centro gimnasčių pasirodymas

(1)

Vasario 17-18 dienomis Kaune  vyko pirmasis šių metų Lietuvos meninės gimnastikos vaikų ir jaunučių čempionatas.

Jame dalyvavo virš 200 Lietuvos jaunųjų sportininkių iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos. Gimnastės rungėsi individualioje programoje ir grupiniuose pratimuose. Džiugu paminėti, kad Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro trenerių gimnastės pasirodė puikiai ir į savo miestą parvežė daug trofėjų.

Grupinius pratimus atliko septynios 2016–2017 metais gimusių gimnasčių komandos. Ant nugalėtojų pjedestalo kopė dvi  Klaipėdos komandos. Čempione, surinkusi daugiausiai balų, tapo Klaipėdos komanda „Perliukai“. Aukso medaliais pasidabino Emilija Zelianinaitė, Danielė Zaleckaitė ir Patricija Špak. Antrą garbingą vietą iškovojo „Voriukai“ .Sidabro medaliais ir antros vietos taure džiaugėsi Elija Pintverytė, Polina Parafeinikova, Aleksandra Šuopytė, Maja Veisman ir Sofija Pylypiuk.

Jauniausiųjų 2016 metų gimimo gimnasčių grupėje nenugalima buvo klaipėdietė E. Zelianinaitė , antrąją vietą iškovojo komandos draugė Aneta Anančenkaitė.

2015 metų pogrupyje dalyvavo 31 gimnastė. Trečią vietą daugiakovėje, suvedus dviejų pratimų rezultatus, iškovojo uostamiesčio sportininkė Patricija Chadakauskaitė. Pratime be įrankio neaplenkiama buvo mūsų miesto atstovė Kaja Reminaitė. Atlikus pratimą su lanku, klaipėdietė Mėta Virkutytė buvo trečia.

2014 metų gimimo jaunučių pogrupyje varžėsi net 37 stipriausios Lietuvos gimnastės. Daugiausiai balų daugiakovėje surinko ir čempione tapo Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro sportininkė Eva Šeremetova. Bronzos medaliu ir taure savo kolekciją pasipildė klaipėdietė Karina Zavjalova. Pratime be įrankio dvi mūsų miesto gimnastės buvo prizininkės. Pirmąją vietą iškovojo E. Šeremetova, trečiąją – Rūta Ūsaitė. Pratimo su šokdyne nugalėtoja paskelbta Klaipėdos komandos sportininkė E. Šeremetova, trečiąją vietą užėmė mūsų komandos atstovė Zlata Vasiljeva.

„Viesulo“ sporto centro trenerių gimnastės

2013 metų gimimo gimnasčių jaunučių sraute (22 dalyvės) daugiakovėje taip pat dvi klaipėdietės pasidabino medaliais. Antrą vietą iškovojo Mariela Usik, trečiąją – Elija Vilnonytė. Šiame sraute, atlikus pratimą be įrankio apdovanotos taip pat dvi Klaipėdos sportininkės. Aukso medaliu džiaugėsi Patricija Kareivaitė, bronzos – M. Usik.

Pratimo su kamuoliu apdovanojime ant pakylos medaliais pasidabino taip pat dvi klaipėdietės. Antrą vietą užėmė E. Vilnonytė, trečią – Selija Jafišova.

Šio Lietuvos čempionato nugalėtojas ruošė Klaipėdos “Viesulo“ sporto centro treneriai Neda Juščė, Dovilė Beleckytė, Juta Aliukonienė, Dovilė Vilnonė, Sandra Žilinskienė, Viktorija Petrova, Valentina Bagrijeva, Renata Tankevičienė, Ričardas Jankevičius.