LCC krepšininkams - LSKL Mažosios taurės antroji vieta

(1)

LCC tarptautinio universiteto krepšininkams nepavyko pakartoti 2019 metų triumfo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) Mažosios taurės finale - šįkart iškovota antroji vieta.

Gyčio Krugelevičiaus treniruojami LCC tarptautinio universiteto krepšininkai į finalą prasibrovė, surinkę daugiausiai taškų reguliariajame čempionate tarp tų LSKL komandų, kurios nepateko į Didžiosios taurės finalinį ketvertą.

Klaipėdiečiai LSKL Mažosios taurės finale kovėsi su 2020 metų minėtos taurės nugalėtojais - Kauno technologijos universiteto (KTU) studentais.
Čia buvo kovojama dukart - išvykoje ir namuose, galiausiai sumuojami dvejų rungtynių rezultatai.
LCC tarptautinio universiteto studentams koją pakišo pirmoji finalo dvikova Kaune, kuri buvo pralaimėta 18 taškų skirtumu - 69:87.

Antroje finalo akistatoje Klaipėdoje jau virė itin nuožmi kova - LCC krepšininkai iš pradžių pirmavo 13:6, 20:12, tačiau KTU 13-ą dvikovos minutę išlygino rezultatą - 26:26.

Ilgą laiką virė atkakli kova. Paskutinę susitikimo sekundę komandas skyrė vos 1 taškas - 70:71, tačiau netrukus KTU žaidėjas Žygimantas Kerza smeigė tritaškį ir palaidojo LCC ekipos viltis laimėti namuose.

Naudingiausiu LSKL Mažosios taurės finalo žaidėju pripažintas Matas Kabašinskas, į LCC ekipos krepšį įmetęs daugiausiai - 13 taškų. Jis pataikė 6 iš 9 dvitaškių, 1 iš 3 baudų, po krepšiais atkovojo 14 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį ir surinko 29 naudingumo balus.

Po 12 taškų prie KTU pergalės pridėjo Erikas Anušauskas ir Ainaras Budginas, 9 - Rokas Triaušys.

LCC ekipą bandė gelbėti 21 tašką surinkęs Kornelijus Zikas.

"Pirmos rungtynės nepasisekė, buvome gal išsiblaškę. O antrose rungtynėse buvo sunku, kadangi skirtumas jau buvo nemažas. Po dviejų kėlinių matėme, kad tokio skirtumo nepavyks panaikinti, ir vėliau jau šiek tiek atsipalaidavome.

Reikėjo pasitaupyti jėgas, kadangi jau trečiadienį prasideda Regionų krepšinio lygos atkrintamosios kovos", - po LSKL Mažosios taurės finalo "Vakarų ekspresui" sakė LCC tarptautinio universiteto treneris G. Krugelevičius.