Klaipėdos imtynininkai - tarp šalies lyderių

Anykščiuose finišavo 78-asis Lietuvos imtynių čempionatas. Pirmą varžybų dieną ant imtynių kilimo kovėsi 29-ios imtynininkės ir 81-as laisvūnas. Tarp laisvųjų imtynių prizininkų - būrys Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtinių.

Lietuvos čempionais skirtingose svorio grupėse tapo Tomas Baracevičius (iki 65 kg, per sportinę karjerą tai jau 10-asis Lietuvos čempiono titulas), Lukas Krasauskas (iki 97 kg, šeštasis aukso medalis Lietuvos čempionatuose) ir po traumos ant imtynių kilimo sėkmingai kopęs Vilius Mikalauskas (iki 125 kg).

Vicečempionų laurai atiteko Michailui Kiričenkai (iki 57 kg).

Bronzos medalius iškovojo Rufas Prijančiukas (iki 57 kg), Justas Beržonskis (iki 61 kg), Valodymiras Maksymiukas (iki 65 kg), Mindaugas Paulauskas (iki 86 kg), Kornelijus Stulginskas (iki 86 kg) ir Vytautas Gerulis (iki 125 kg).

„Klaipėdiečių pasirodymą vertinu teigiamai - iškovoti visų spalvų medaliai. Turime būrį čempionų. Dėl traumos dalyvauti negalėjo dar vienas mūsų lyderių - Edgaras Voitechovskis.

Taigi, medalių kraitis galėjo būti ir gausesnis“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro laisvųjų imtynių treneris Sergejus Kasimovas.

Jis Klaipėdos komandą šioms varžyboms ruošė su trenerių brigada: Vytautu Baltuoniu, Olegu Voitechovskiu ir Andrejumi Iljinu.

S. Kasimovas pasidžiaugė, kad Klaipėdoje auga jauna perspektyvių ir talentingų imtynininkų karta.

„Justas Beržonskis ir Mindaugas Paulauskas Lietuvos suaugusiųjų čempionate dalyvavo pirmą kartą ir jau sugebėjo užkopti ant prizininkų pakylos laiptelio.

Malonu ir tai, kad net metus laiko kryžminių raiščių traumą besigydęs sunkiasvoris Vilius Mikalauskas sugebėjo įrodyti savo jėgą - tapo Lietuvos čempionu. Po tokios rimtos traumos atsitiesti nėra taip paprasta“, - akcentavo S. Kasimovas.

Klaipėdiečiai iškovojo krūvą medalių ir Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionate. Apie tai plačiau - artimiausiuose „Vakarų ekspreso“ sporto puslapiuose.

FOTO APRASAS KOMANDA. Klaipėdos laisvųjų imtynių atstovai Lietuvos čempionate iškovojo 10 medalių.

FOTO APRASAS KOVA. Lietuvos čempionate buvo visko: ir efektingų bei įtemptų kovų, ir užtikrintų pergalių.

FOTO AUTORIUS Valdo MALINAUSKO nuotr.

FOTO APRASAS APDOVANOJIMAI. Lukas Krasauskas šeštą kartą tapo Lietuvos čempionu. „Viesulo“ sporto centre treneriu dirbantis Lukas savo auklėtiniams dar kartą įrodė, kad labai norint galima derinti ir profesionalų sportą, ir trenerio darbą.