Iš Slovakijos - su medaliais ir komandine taure

Slovakijoje vykusiame tarptautiniame imtynių turnyre, kuriame dalyvavo per 130 atletų iš 6 skirtingų šalių, Lietuvos atstovai iškovojo nugalėtojų taurę. Prie šio trofėjaus daugiausiai prisidėjo Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro imtynininkai.

Iš viso turnyre varžėsi net 12 komandų.

Lietuvai atstovavo septyni klaipėdiečiai ir vienas vilnietis.

Čempionais tapo Ąžuolas Škėma (iki 37 kg), Ilja Jakovlev (iki 38 kg), Arnas Zbormirskis (iki 53 kg) ir Valerij Golovatij (iki 75 kg).

Sidabro medaliais pasipuošė Denas Uoka (iki 45 kg) ir Martynas Pliakus (iki 62 kg).

Bronzos medaliais pasipuošė Mark Iljin (iki 41 kg) ir Jan Stanius (iki 62 kg).

Lietuvaičiai bendroje komandų įskaitoje užėmė pirmąją vietą, antri liko turnyro šeimininkai slovakai, treti - bulgarai.

Pasak Klaipėdos ekipos trenerių Andrejaus Iljino, Vytauto Baltuonio ir Olego Voitechovskio, šios varžybos - generalinė repeticija prieš Vengrijoje vyksiantį Europos U15 imtynių čempionatą.