Estijoje - vieno iš Klaipėdos „Dragūno“ lyderių trauma: sekmadienį - kova dėl Baltijos rankinio lygos bronzos

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkams Estijoje Baltijos rankinio lygos (BHL) pusfinalyje nepavyko įveikti šeimininkų Polvos „Serviti“ rankininkų ir sekmadienį teks tenkintis kovą dėl bronzos medalių.

Negana to, klaipėdiečiai Estijoje kuriam laikui prarado ir savo vieną iš ekipos lyderių - Karolį Stropų. Šiam, pirminiais duomenimis, lūžo pirštas.

Gintaro Cibulskio auklėtiniai pusfinalio akistatą BHL reguliariojo čempionato nugalėtojams pralaimėjo 8 įvarčių skirtumu - 31:39 (15:20).

Galutinis rungtynių rezultatas neatspindi to, kokia vyko kova. Dar iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 6 minutėms komandas skyrė vos 3 įvarčiai - 30:33.

Deja, nesėkmingai susiklostė paskutinės minutės ir klaipėdiečiai buvo priversti pripažinti šeimininkų pranašumą.

Nugalėtojams po 8 įvarčius pelnė Hendrik Varul ir Alfred Timmo, 6 - Jürgen Rooba, po 5 - Henri Sillaste ir Stanislav Kholodiuk.

Iš „Dragūno“ ekipos išsiskyrė 6 įvarčius įmetęs Lukas Juškėnas, 5 kartus varžovų vartus nuginklavęs Vladislav Korzhuk, 4 įvarčius pelnė Tomas Drakšas, po 3 kartus pasižymėjo Gytis Šmantauskas, Matas Kairys ir Mykols Lapiniauskas.

„Karolis Stropus traumą patyrė dar neįpusėjus pirmajam kėliniui. Jo labai trūko. Deja, bet reikia konstatuoti tai, kad kurį laiką turėsime verstis be jo - aikštėėje dėl bronzos medalių jo neišvysime, tačiau jis bus šalia - patarinės prie atsarginių žaidėjų suolelio", - „Vakarų ekspresui“ sakė „Dragūno“ vyr. treneris Gintaras Cibulskis.

Jis pripažino, kad Polvos ekipa - įveikiama, tačiau ir vėl komandai koją kišo nepataikyti į vartus metimai. „Jau kurį laiką mes prametame iš gana patogių padėčių.

Gal tai ir psiochologiniai momentai, bet su tuo privalome susitvarkyti ir kovoje dėl bronzos medalių šių klaidų nebekartoti. Mūsų tikslas vienas - į Klaipėdą grįžti su bronzos medaliais", - pabrėžė G. Cibulskis.

Jis tiki, kad žaidėjai susitelks ir įrodys ko yra verti. „Būna ir taip, kad iškritus vienam iš lyderių, kiti žaidėjai susitelkia ir atsiskleidžia. Labai norėtųsi, kad tokias tendencijas išvystume sekmadienį", - klabėjo G. Cibulskis.

Sekmadienį nuo 13 val. dragūniečiai Estiojoje dėl bonzos medalių kausis su kita Estijos ekipa - HC „Viljandi“.

Pastaroji pusfinalyje iki 50 dvikovos minutės įvartis į įvartį kovėsi su Latvijos ekipa - Dobelės „Tenax“, tačiau galiausiai dvikovą pralaimėjo rezultatu 23:31.