KLAIPĖDOS KOMANDA. Štai šie mūsų miesto imtynininkai į Klaipėdą iš Estijos grįžo su laurais. Organizatorių nuotr.

Estijoje imtynininkai pelnė visų spalvų medalius

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai tris dienas varžėsi Vendroje (Estija) tradiciniame, jau 58 kartą surengtame, tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre ir į Klaipėdą grįžo su visų spalvų medaliais.

Turnyre Estijoje dalyvavo 219 imtynininkų iš 4 šalių - Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos.

Aukštą lygį šiose varžybose pademonstravo klaipėdietis Kirillas Klopovas. Jis svorio iki 44 kg grupės varžybose laimėjo visas kovas anksčiau laiko ir, nepraleidęs nė taško, tapo varžybų nugalėtoju.

Taip pat aukso medalį iškovojo Edvardas Volkovas (iki 52 kg). Laimėjęs 5 kovas ir finale pademonstravęs gražius metimus, jis į Klaipėdą parvežė antrą aukso medalį.

Antrąsias vietas iškovojo Pavlo Pavlovas (iki 32 kg, tarp 21 dalyvio), Vladyslavas Danylka (iki 48 kg) ir Vilius Rasiukas (iki 57 kg).

Trečiąsias vietas iškovojo Danielius Šeškevičius ir trenerius nustebinęs Vytautas Raudonis (abu - iki 57 kg).

Šiose varžybose suaugusiųjų amžiaus grupėje kovojo vienintelis Lietuvos atstovas Gargždų sporto centro auklėtinis Julius Gikaras.

Jis svorio iki 97 kg grupės varžybose iškovojo sidabro medalį.

„Mano akimis, tai perspektyvus sportininkas, kuris atsiduoda darbui ir rodo kovotojo charakterį. Finalinėje kovoje 16-mečiam Juliui pritrūko patirties kovojant su vyresniais sportininkais. Pagrindiniai jo startai - Europos ir pasaulio jaunių (iki 17 metų ) čempionatai“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro treneris Rūtenis Uginčius.