Donatas Motiejūnas vėl žaidė rezultatyviai, bet Šaras jau uodžia finalo ketvertą

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ žengė antrąjį žingsnį link Eurolygos finalo ketverto. Turkijos ekipa namuose 89:78 (19:21, 28:19, 22:18, 20:20) nugalėjo „Monaco“ ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

Ketvirtasis susitikimas, galintis tapti lemiamu, bus žaidžiamas penktadienį vėl Stambule. Jei prireiks penktųjų rungtynių, jų žaisti komandos kitą savaitę sugrįš į Monaką.

Trečiąjį susitikimą keturiais iš eilės taškais pradėjo „Monaco“ centras Donatas Motiejūnas, o pirmą ketvirtį jo komanda laimėjo 21:19.

„Fenerbahče“ šovė į priekį antrame ketvirtyje, kai spurtavo 9:2, o įpusėjus mačui pirmavo 47:40.

Trečią kėlinį D.Motiejūnas vėl pradėjo keturiais taškais ir sušvelnino skirtumą iki 44:47, bet „Fenerbahče“ ketvirčio pabaigoje pirmą sykį atitrūko dviženkliu skirtumu – 67:56.

„Monaco“ dar bandė gaivinti intrigą rungtynių pabaigoje, kai likus 6 minutėms skirtumas aptirpo iki 4 taškų (71:75), tačiau grubios klaidos neleido svečiams užsikabinti, o 6 taškus be atsako pelnę Stambulo žaidėjai vėl pabėgo 11 taškų atstumu ir iškovojo pergalę.

D.Motiejūnas savo ekipai per 24 minutes įmetė 10 taškų (3/4 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo, trissyk prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

D-Mo visose trejose ketvirtfinalio rungtynėse rinko dviženklį taškų skaičių, o jo vidurkis kol kas siekia 13,3 taško.

„Fenerbahče“: Tarikas Biberovičius 14, Nickas Calathesas 13 (5 rez. perd.), Scottie Wilbekinas ir Marko Guduričius (6 rez. perd.) po 11, Nigelas Hayesas-Davisas 10 (3/10 met.).

„Monaco“: Alpha Diallo 23 (8/12 dvit., 7 atk. kam., 28 naud. bal.), Jordanas Loydas (5 rez. perd.), Jarronas Blossomgame'as ir Mike'as Jamesas (4/13 met., 7 rez. perd.) po 11, Donatas Motiejūnas 10.