2019 m. kovo 20 d. 19:45 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Žmonės

Žmonės

Parapsichologo pagalbos prašo ir teisininkai

(7)

Parapsichologai broliai Azanovai Lietuvoje yra įgiję gerą vardą. Į juos pagalbos kreipiasi ne tik eiliniai žmonės, bet kartais ir teisininkai. "Vakarų ekspresas" pašnekino Kaune gyvenantį ir dirbantį Sergejų Azanovą.


Kol prieangyje laukiau savo eilės užeiti, pirmiausia turėjau progos susipažinti su jaukiu šeimininko katinu. Paskui sužinojau ir jo vardą - Leopoldas. Kai jį, dar mažiuką, parapsichologo draugai atvežė dovanų iš Panevėžio, manyta, kad tai katinas, o vėliau paaiškėjo - jog katė. Tačiau vardas taip ir liko "vyriškas", mat gyvūnas spėjo prie jo priprasti. Leopoldas taip pat turi nuopelnų. Kai vienos parapsichologo lankytojos vyras prieangyje laukė savo žmonos, katė trynėsi aplink jo kojas. Praėjus kelioms dienoms, tas vyriškis sugrįžo atgal ir atnešė Leopoldui kačių ėdalo. Sergejus Azanovui pasiteiravus, kuo jo augintinis nusipelnė tokio dėmesio, vyriškis paaiškino, kad jam ant kojos piršto buvusi skausminga ir kraujuojanti karpa, o glaustydamasis Leopoldas, vyriškio įsitikinimu, ją išgydė.

Katės galioms šeimininkas per daug reikšmės neteikia. Kad šie gyvūnai teigiamai veikia žmones - pripažintas faktas. Kita vertus, parapsichologas pažymėjo: Leopoldas - visai neblogas diagnostikas. Kai ateina lankytojai ir laukia eilutėje, katė gali įsitaisyti ant lankytojų kojų, kelių, rankų. Pasak Sergejaus Azanovo, ji renkasi tokias žmonių kūno vietas, kurios gali būti tūnoti liga.

Dirbau statybose Žiežmariuose, gyvenau, kaip visi. Iki pranašiško sapno, kuriame tiksliai buvo pranešta, kad ruoščiausi ypatingam įvykiui. Stebuklas įvyko 1991 m. naujametę naktį. Naujuosius metus su žmona sutikome pas draugus. Tuoj po vidurnakčio susiruošėme namo laukti nurodytos valandos minučių tikslumu. Kas ir kaip vyks, nežinojau. Tačiau artėjant tam laikui, apėmė nerimas. Jis privertė mane ir žmoną išeiti laukan. Gatvėje tvyrojo rūkas.

Aš negeriu ir negėriau alkoholinių gėrimų. Ir tą naktį buvau blaivus. Dar vieną dalyką turiu pasakyti - iki tol netikėjau nei Dievo, nei velnio. Bet kai tą naktį ūkuose išryškėjo Dievo Motinos Marijos siluetas, mano mąstymas apsivertė "aukštyn kojomis". Aš ją mačiau ryškiai ir iš arti. Ji buvo visai kitokia, nei įprasta matyti religiniuose paveiksluose ar freskose. Ji artėjo, artėjo, o paskui tolo ir ištirpo ūkuose. Visa tai tęsėsi kelias minutes. Žmona to nematė.

O kitą dieną turėjau eiti į darbą. Maniau, kad išprotėjau, nes savo bendradarbius mačiau kiaurai, kiaurai regėjau ir per sienas. Tas reiškinys tęsėsi porą savaičių, jis mane labai slėgė. Ypač vakarais, kai jau atgulus regėta atsikartodavo. Pradėjau maldauti, kad tos galios regėti kiaurai liautųsi. Ir "įsijungtų" tuomet, kai to reikės. Taip ir įvyko. Ieškojau žmonių, kuriems galėčiau pasakyti, ką galiu, ir klausti patarimo, kur galėčiau pritaikyti atsivėrusius sugebėjimus. Buvau suvestas su Grigorijumi Fudimu, kuris buvo atvykęs į Lietuvą gydyti žmonių. Jis išbandė mane ir pasakė, kad tinkąs jam padėti. Dvejus metus aš su juo dirbau kaip diagnostikas. Aš diagnozuodavau, jis šalino negalias. O pats jaučiau, kad man trūksta anatomijos, fiziologijos žinių. Pirmiausiai važiavau mokytis į Kijevą. Tačiau ten ekstrasensai dirbo kitaip. Mano buvo kitoks matymas. Užuot pats mokęsis, demonstravau, kaip aš matau. Kijevo praktika pravertė tuo, kad čia yra labai stiprus liaudies medicinos centras. Jo diplomas pripažįstamas ir užsienyje. Mokiausi Taline, Maskvoje.

Pati pirmoji, kuriai padėjau, buvo mano žmona. Jai po tos naujametės nakties, kuri visiškai pakeitė mane, labai skaudėjo galvą. Aš tą skausmą pašalinau. O šiaip nenorėčiau minėti, kam, dėl ko esu padėjęs. Tai konfidencialu. Viešinti žmonių nelaimes ir aiškinti, koks esu galingas, neturiu teisės.

Ekstrasensai kviečiasi talkininkauti. Kartais pagalbos reikia teisininkams. Žmonėms labai svarbi sveikata. Pradžioje labai daug dirbau šioje srityje. Dabar dažniausiai padedu susigrąžinti pusiausvyrą arba įveikti dvasines, šeimynines krizes.

Labai daug žmonių ateina klausti, kaip jiems elgtis, kai žmogus gimsta, tuokiasi, miršta.

Deja, žinome labai nedaug. Ir apie tai niekas nekalba ir nerašo. Kūdikiui gimus, labai svarbus vardo jam rinkimo procesas. Nuo vardo priklauso, kaip susiklostys žmogaus likimas. Vardas yra žmogaus kodas. Ar žinote, kas, kodėl jums išrinko vardą?

Vardų parinkimo ritualas yra didelis ir sudėtingas. Apie vardus reikia daug ką žinoti, o tik tada jį suteikti. Vardas gali būti ir blogį lemiantis, ir žmogaus biolauko apvalkalas.

Jeigu jie po vieną ateina, vadinasi, jau yra abejonių. Kai pasigilini, pasirodo, - jos yra pagrįstos.

Ne, aš tiesiogiai paveikti apsisprendimo nesiimu. Patariu kiek padelsti. Beje, santuokos sėkmė priklauso ne tik nuo dviejų žmonių ypatybių, bet ir nuo astrologinių reiškinių. Rinktis vedybų dieną reikia labai apdairiai. Jeigu jos vyksta per saulės ar mėnulio užtemimus, skyrybos ateityje neišvengiamos. Per vestuvių ceremoniją jaunoji jokiu būdu neturi avėti basutėmis, tik bateliais. Bet apie visa tai būtų ilga kalba.
Mirus artimiesiems, žmonės pridaro daug klaidų. Jų pasekmės - namuose atsiranda bildukai, poltergeistai, ištinka nelaimių, kurių būtų išvengta, jei būtų laikomasi subtiliojo pasaulio taisyklių.

Labai įvairiai. Vasara - atostogų metas, kreipiasi mažiau. Ruduo, žiema - depresiniai sezonai, paaštrėja šeimyniniai santykiai, iškyla ir dvasinių, ir psichologinių problemų. Žmonių srautas tuomet labai gausus. Marijampolėje yra tekę dirbti nuo pusės aštuonių iki vienuoliktos valandos vakaro.

Visos neigiamos informacijos aš nepriimu į save. Kai šalinu nuo žmogaus įvairius neigiamus faktorius, man reikia daugiau apsaugos ir sugebėjimų. Bet aš žinau, ką darau, todėl nejaučiu baimės. Gaisrininkas dirba su šalmu ir skafandru. Aš turiu energetinę apsaugą. Blokuojuosi nuo biolaukų, neigiamos informacijos.

Kai dirbu su žmogumi, būtinai užsidegu žvakę. Ji sudegina visą neigiamą informaciją. Tai pats paprasčiausias būdas. Yra kitų, kuriais galiu "apsivilkti skafandrą".

Aš nedirbu.

Jūs neapsisaugosite, nes rūkote.

Jums ant kaktos parašyta.

Energija turi būti šviesi. Turiu išlaikyti formą, kad padėčiau žmonėms. Kadangi buvau sportininkas lengvaatletis, gėrimas ir rūkymas savaime atkritę. Vegetaras nesu, bet mėsos valgau mažai. Tai vištiena. Valgau ir žuvies. Labai retai, bet neatsisakau šašlyko. Toks sunkus maistas apvalo mano organizmą.

Taip, aš tikintis nuo tos stebuklo nakties. Su Dievo pagalba padedu žmonėms.

Ne, į akis keikęs manęs nėra niekas. Bet man negirdint ir nematant - gal? Jūs turbūt suprantate, kad mano pagalbos prašosi ir sveikatą praradę žmonės. Psichikos ligoniai taip pat. Tikrai ne visiems aš galiu padėti. Tai pasakau iš karto. Gal tuo kai kuriuos žmones ir papiktinu, ir nuviliu.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2016-02-22   12:33

IP: 78.62.4.195

sveiki ar galit man padet mire brolis ir nerandam jo pasleptu pinigu tu jis ar ne

2015-08-20   10:40

IP: 193.189.87.97

Gal kas gali parasyti,S.Azanovo tel.nr.,o jei ne, tai nors adresa.Dekui.

2015-06-14   20:47

IP: 84.15.187.107

Esu bendravusių .sužinojau ką ir taip žinojau.padeti negalejo taip ir pasakė.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Žmonės

Kol Lietuvoje spaudžia šaltukas, dažnam norisi pabėgti ten, kur šilta. Tokioms atostogoms...

Valinskų atostogas Maldyvuose planavo Inga nuotrauka, foto

„Absoliučiai nieko nesitikėjau, dirbau Palangoj ir atostogavau. Mane pasikvietė sudainuoti – žinomos...

Nėra taip, kad būtinai bus, kaip aš pasakiau nuotrauka, foto

Neseniai dukros susilaukusi grupės „Mango“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė ilgai ramiai vietoje nusėdėti...

„Mango“ lyderei dukrelė užėmė visas mintis nuotrauka, foto

„Skambuuutis!!!“ Šį emocingą pirmojo „Teleloto“ vedėjo Sigučio Jačėno šūksnį prieš porą dešimtmečių...

Pirmasis „Teleloto“ vedėjas S.Jačėnas kuria projektus nuotrauka, foto

Lektorius iš Butano mokė, kaip būti laimingiems nuotrauka, foto

Švietimas, Kovo 19 dieną Klaipėdoje lankėsi lektorius, pirmasis Butano karalystės Švietimo Ministras Thakur...

A. Rusteika: Jie vėl ateina mūsų išgelbėti nuotrauka, foto

Nuomonės, Ateina gelbėtojai ir vėl išnyksta, atėjo konservatoriai visiems laikams – išgelbėjo nuo...

Prasidėjo deklaracijų pildymo įkarštis nuotrauka, foto

Ūkis, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (VMI) nuo kovo 20 d. gyventojai jau gali deklaruoti...

Tirs Alinos Velykienės elgesį nuotrauka, foto

Klaipėda, Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pranešė, kad pradėjo tyrimą dėl Klaipėdos miesto...

Švietimas, Paskelbta prieš 23 min.

Nuomonės, Paskelbta prieš 43 min.

Ūkis, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...