N. Bieranco paslaptis: ko reikia norint internete atrodyti kaip žinomam „influenceriui“?

N. Bieranco paslaptis: ko reikia norint internete atrodyti kaip žinomam „influenceriui“?

Esu mobiliųjų programėlių konservatorius, o ne inovatorius: jas pasitelkiu įprastiems poreikiams – sumokėti už automobilio stovėjimą, išsikviesti taksi, užsisakyti maisto, naudotis elektroniniu paštu ar planuoti dienotvarkę.

Taip apie save kalba „influenceris“ ir fotografas Naglis Bierancas ir priduria, jog šios technologijos skirtos palengvinti gyvenimą, suteikti daugiau praktiškumo bei patogumo.

Tačiau socialiniuose tinkluose ryškiai žibantis pašnekovas tikina turintis itin mėgstamas programėles, kurias noriai naudoja darbui ir laisvalaikiui, todėl dalijasi jų penketuku. „Aš – kaip močiutė: įprantu, priprantu ir džiaugiuosi, kad yra išmanieji pagalbininkai, su kuriais gyventi tiesiog geriau“, – juokiasi N. Bierancas.

Nebijo pasirodyti nuobodus

Patrauklų N. Bieranco turinį socialiniuose tinkluose stebi tūkstančiai, o milžiniškos sekėjų gretos pildosi nuolat. Todėl fotografas populiarumu nesiskundžia, tačiau sako – jį augina ne inovacijos, o pastovumas.

„Toks esu ir pats: jei pripratau prie patogių bei praktiškų programėlių, naudoju nuolatos. Turiu bazines mobiliąsias programėles, kurių funkcionalumas mane džiugina. Kasdienybėje pasitelkiu visiems įprastus produktus – socialinių tinklų, įvairių paslaugų aplikacijas.

Vertinu praktiškumą, pastovumą bei patogumą, o pokyčių nemėgstu. Šiuo atveju mobiliosios programėlės ir turi lengvinti gyvenimą bei teikti komfortą“, – apie konservatyvų požiūrį į technologijas kalba N. Bierancas.

Todėl fotografas šypsosi – jei kiti pamatytų jo išmaniojo programėles, tikriausiai nepatikėtų, kad tai būtent jo telefonas. Visgi N. Bieranco laisvalaikį ir darbą lydi tie pagalbininkai, kuriuos „influenceris“ kruopščiai išbandė, įsitikino kokybe bei gali rekomenduoti visiems.

„Mano gyvenimas neatsiejamas nuo socialinių tinklų, fotografavimo ir rūpinimosi savimi. Atradau išmaniuosius įrankius, gebančius šias funkcijas puikiai atlikti. Nesvarbu, ar prireiktų profesionaliai redaguoti nuotraukas, ar sekti miego kokybę – mano pasitelkiamos išmaniosios programėlės palengvina tiek darbą, tiek kasdienybę“, – pasakoja pašnekovas.

Programėlė, kurią atskleidžia pirmąkart

Paklausus, kokios yra mėgstamiausios jo naudojamos išmaniosios programėles, N. Bierancas dalijasi penketuku produktų, be kurių, kaip pats sako, neišgyventų.

„Instagram“. Pagrindinis darbo ir laisvalaikio įrankis. Seka ir išbando visus atnaujinimus, pasikeitusias funkcijas, noriai domisi programėlės pokyčiais, kurių nedelsia pamėginti.

„Lightroom“. Ypač mėgstama mobilioji programėlė tvarkyti nuotraukų spalvas, kontrastą, šviesą. Svarbi, neatsiejama ir superreikalinga darbo dalis: be jos N. Bierancas savęs neįsivaizduoja.

„InShot“. Puiki programėlė vaizdo įrašams karpyti, redaguoti – paprastai valdoma, funkcionali, turinti daugybę nemokamų funkcijų. Vaizdo failus galima lėtinti, greitinti bei atlikti begalę kitų montažo subtilybių.

„StoryArt“. Pats N. Bierancas viešai dar niekada apie šią mobiliąją programėlę nepasakojo. Tai programėlė, kuri įrėmina „Instagram Stories“. Rėmelius galima uždėti nuotraukoms, vaizdo įrašams: taip turinys atrodo gražus, unikalus ir išsiskiria iš bendro srauto.

Išvardytas išmaniąsias programėles „influenceris“ rekomenduoja tiek siekiantiems gyvenimo balanso, tiek norintiems kurti į jo panašų arba savitą bei originalų turinį socialiniuose tinkluose.

Technologijų gamintojai papildo – minėtos mobiliosios aplikacijos dabar lengvai prieinamos visiems, senąjį įrenginį nusprendusiems pakeisti į bet kurį rinkoje tik ką pasirodžiusį „Huawei P40“ serijos flagmaną.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder