2019 m. sausio 22 d. 11:03 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Žmonės

Žmonės

Kokiems rytietiško horoskopo ženklams seksis ateinančiais 2019 metais

Kokiems rytietiško horoskopo ženklams seksis ateinančiais 2019 metais nuotrauka, foto

© pixabay.com

Šernas (Kiaulė)

Šio ženklo atstovai jausis gana komfortiškai. Jie gali drąsiai planuoti svarbių klausimų sprendimą, sudarinėti sandorius, siekti užsibrėžto tikslo, nebijodami klaidų ir nesėkmių. Metų globėja padės įveikti bet kokius sunkumus, tik Šernams patartina klausyti sąžinės, neapgaudinėti žmonių, priešingu atveju sėkmė nuo jų nusisuks.

Žiurkė

Žiurkės turėtų būti atsargios visais karjeros klausimais. Kiaulė nepakęs nesąžiningo žaidimo, todėl kiekvienas žingsnis turi būti kruopščiai patikrintas. Nesitikėkite, kad viskas savaime susiklostys, net jei atrodys, kad nereikia kištis. Pavyduoliai, pikto linkintys žmonės gali sujaukti planus.

Jautis

Sėkmė lydės aktyviai gyvenančius šio Zodiako ženklo atstovus. Aktyvi, smalsi 2019 m. šeimininkė nepakenčia tinginių, taigi Jaučiams nepatartina sėdėti vienoje vietoje. Įvairiapusis vystymasis, naujos žinios garantuoja sėkmę, o stiprindami imunitetą išvengsite ligų.

Tigras

Atsakingiems Tigrams 2019-ieji žada daug malonių įvykių. Kuo daugiau jie stengsis, tuo daugiau pasieks. Šio Zodiako ženklo atstovams bus atviros visos durys, bet teks pasirinkti vieną dalyką. Plėtra numatyta kryptimi atneš sėkmę.

Triušis (Katinas)

Triušiams ateinančiai metais reikės pasistengti, kad pelnytų Kiaulės prielankumą. Jiems patartina išmokti pasitikėti artimais žmonėmis ir nebijoti naujų pažinčių. Kovojant su baimėmis ir nepasitikėjimu savimi, pavyks įveikti sunkumus ir pasiekti visko, apie ką Triušiai svajoja.

Drakonas

Drakonams sėkmė šypsosis, jeigu jie liausis švaistę energiją nereikšmingiems reikalams ir užsiims kažkuo, kas iš tiesų svarbu. Jiems teks pasistengti, juk ugninga prigimtis reikalaus judėjimo, aktyvumo. Deja, skubėjimą teks pamiršti. Atkaklus tikslo siekimas ir kova su neigiamomis charakterio savybėmis padarys 2019-uosius lemtingais metais, atnešiančiais malonių staigmenų.

Gyvatė

Metų šeimininkė nejaučia simpatijos šio Zodiako ženklo atstovams, todėl Gyvatėms patartina ruoštis sunkumams kelyje į sėkmę. Gyvatės gali papirkti kiaulę, demonstruodamos žinių troškimą, taigi vertėtų siekti gilesnio išsilavinimo, vystymosi ne tik profesinėje srityje. Naujos žinios atvers daug perspektyvų ir atneš sėkmę.

Arklys

Po šiuo Zodiako ženklu gimusiems žmonėms žinoma, ką reiškia dirbti ir veržtis pirmyn. Arkliams reikėtų veikti viena kryptimi, kad ištobulėtų ir sulauktų svaiginančios sėkmės. Kiaulė deramai įvertins atkaklumą ir nuoširdų darbą.

Ožka (Avis)

Metų šeimininkė palankiai vertina Ožkas, todėl joms ateinantys metai bus sėkmingi. Ožkos ženklo žmonės gali tikėtis palaikymo, tik reikėtų atsikratyti tingumo, pasyvumo. Kruopštus darbas ir noras sulaukti pelnyto atlygio padės pasiekti užsibrėžtų tikslų ir išpildyti seną svajonę. 2019 m. sąžiningų, tvarkingų Ožkų laukia daug malonių staigmenų.

Beždžionė

Smalsios, aktyvios Beždžionės irgi gali tikėtis Kiaulės prielankumo, tik ši nepakęs lengvabūdiško elgesio. Beždžionėms patartina prisiminti, kad neapgalvoti veiksmai ir žodžiai gali turėti netikėtų padarinių, taigi reikia apgalvoti kiekvieną žingsnį ir netarti sėkmę atbaidančių žodžių. Taip pat nepatartina žadėti to, ko Beždžionės nepajėgs ištesėti.

Gaidys

Gaidžiams dėl ūmaus būdo 2019 m. gresia daug nemalonumų. Jiems vertėtų mokytis valdyti emocijas, antraip galimos įvairios ligos, nukentės darbingumas. Labai naudingas bus fizinis krūvis – eikite į sporto klubą, lankykite plaukimą, tai padės pašalinti emocinę įtampą ir atsipalaiduoti po sunkios dienos.

Šuo

Šunys gali tikėtis visiško Kiaulių palaikymo. Sąžiningi ir atsidavę šio Zodiako ženklo atstovai sulauks globos ir galės ramiai užsiimti mėgstama veikla, nesibaimindami nuopolių ir pavyduolių. Šuns ženklo žmonėms patartina nepasitikėti nepažįstamais žmonėmis ir nevadinti draugais visų, kurie parodo jiems prielankumą. Daugelis iš naujų pažįstamų gali būti apsukrūs manipuliatoriai, todėl reikia būti pastačius ausis.

Žymos: horoskopai, 2019

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Žmonės

Trečiadienį paskelbus šauktinių sąrašus, jaunuolių reakcijos - dvejopos. "Vakarų ekspresas" paklausinėjo į...

Artėjant šaukimui, jaunuolis pasielgė netikėtai nuotrauka, foto

Trečiadienio popietę žiniasklaidą apskriejo netikėta žinia. Paaiškėjo, jog po 8 santuokos metų...

Ramūnas Vyšniauskas skiriasi su žmona nuotrauka, foto

Kuo garsiau rėksi apie savo meilę, tuo trumpiau truks, LRT TELEVIZIJOS laidoje...

Eglė Daugėlaitė: nuo sužvaigždėjimo išgelbėjo tėvai nuotrauka, foto

Dakare yra viena išskirtinė dalyvių klasė, kurios nariai šias lenktynes išbando maksimaliu...

Dakaro pankės nuotrauka, foto

„Ambersail 2“ trumfas Barbadose nuotrauka, foto

Sportas, 44 sekundėmis – tiek Lietuvos buriuotojams priklausanti jachta „Ambersail 2“ sausio 21...

„Opel Zafira" - griovyje, girtas vairuotojas - pievoje nuotrauka, foto

Kriminalai, Naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 01:40 val. Klaipėdoje, Rimkuose nuo kelio...

Klaipėdos centre - užterštas oras nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras informuoja, kad šiandien Klaipėdos miesto...

Liberalų užmojis - klaipėdiečius persodinti ant dviračių nuotrauka, foto

Kartu į proveržį, Klaipėda priklauso Pasaulio sveikatos organizacijos sveikų miestų tinklui. Ar stipri pramonė ir...

Sportas, Paskelbta prieš 18 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Kartu į proveržį, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...