2018 m. birželio 18 d. 18:42 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Žmonės

Žmonės

Ala Pugačiova ir 20 jos vyrų (5)

(4)

Ala Pugačiova ir 20 jos vyrų (5) nuotrauka, foto

Apie Alos Pugačiovos ir Aleksandro Rozenbaumo santykius žinoma labai nedaug. Ilja Reznikas tvirtina, kad Rozenbaumas Pugačiovą vadino "muse". O vienas iš dainininkės gyvenimo tyrinėtojų Aleksejus Beliakovas savo knygoje cituoja kažkokią mistinę Iriną Polubojarinovą, buvusią Pugačiovos bendramokslę, kuri tariamai visą gyvenimą slapčia buvo šalia dainininkės bei viską, ką matė, aprašė trylikoje sąsiuvinių.

"Romanas su Rozenbaumu, - rašė ta moteris, - iki šių dienų lieka vienas iš pačių paslaptingiausių Pugačiovos gyvenime. Ji neretai atvažiuodavo pas jį į Leningradą, tačiau ilgą laiką apie tai žinojo, ko gero, tik Boldinas."

Beje, Beliakovas Polubojarinovą laiko visai patikimu šaltiniu.

Vladimiras Kuzminas - 1986-1988

Vladimiras Kuzminas pažinties su Ala Pugačiova akimirką jau buvo žinomas muzikantas, nors dar neparodytas per televiziją. Kuzmino grupės "Dinamik" įrašus Pugačiovai parodė jos garso režisierius Aleksandras Kalianovas. Ala panoro susitikti su Kuzminu, todėl nuėjo į jo koncertą. Rokeris popžvaigždei paliko neišdildomą įspūdį - visas paskesnes savo buvimo Leningrade dienas Pugačiova su juo nesiskyrė.

Netrukus "Dinamiką" uždraudė ir Ala pasiūlė Kuzminui dirbti kartu su ja. Boldinas, sužinojęs apie naują sutuoktinės susižavėjimą, kilniai pasitraukė ir išsikraustė į kitą butą. Pugačiova apgyvendino Kuzminą savo namuose.

Ala ir Vladimiras vienas kitam padarė akivaizdžią įtaką. Kuzminas atsisakė rokerio įvaizdžio, o Pugačiova, atvirkščiai, pradėjo naudoti roko kultūros atributus - odinius drabužius ir metalines kniedes.

Labiausiai išgarsėjo bendra Pugačiovos ir Kuzmino daina "Dve zvezdy", sukurta veržliai populiarėjančio Igorio Nikolajevo.

Publika džiaugsmingai sutiko savo dievaitės išrinktąjį. Pagaliau tai buvo herojus, vertas žiūrovų dėmesio. 1987 metais po šalį nuvilnijo gandas, kad Pugačiova ištekėjo už Kuzmino, bet po metų jų romanas kažkodėl išblėso. Kuzminas išsikraustė iš Pugačiovos buto, o Boldinas tyliai grįžo į savo teisėtą vietą. Viskas, kas liko iš šio romano - tai pudelis, vardu Kuzia, kurį Pugačiova, nepaisydama teisėto vyro protestų, atsisakė "perkrikštyti" net tada, kai išaiškėjo, jog šuo - moteriškos lyties.

"Kuzminas mūsų santykius padarė sąžiningus ir tvirtus", - viename iš savo interviu pasakė Pugačiova, turėdama galvoje save ir Boldiną. Bet tai buvo ne paskutinis Boldino išbandymas.

Igoris Talkovas - 1991

Apie tai, kad Pugačiova turėjo trumpą romaną su Igoriu Talkovu (1992 metais jis buvo nužudytas), mažai kas žino. Kurį laiką Talkovas pasirodydavo "Dainos teatre" ir netgi dedikavo Pugačiovai savo dainą "Zvezda". Joje skambėjo tokie žodžiai: "Žvaigžde, tu niekam nebereikalinga". Jie atitiko tikrovę.

Paskutinio XX a. dešimtmečio pradžia Pugačiovai buvo sunkus metas. Rusijoje prasidėjo nauji laikai, atsirado naujų stabų, kaip antai "Laskovyj maj" arba Irina Alegrova. Pugačiova buvo primiršta ne todėl, kad nebepatiko publikai; tiesiog žmonėms norėjosi patirti ką nors nauja.

Ala Pugačiova susidūrė su tomis pačiomis problemomis kaip ir komunistai bei KGB. Ji nusibodo savo liaudžiai.

Beje, Talkovo žmona Tatjana yra sakiusi, jog kai Igoris išvažiavo į gastroles su Pugačiovos teatru, ji mintimis su juo atsisveikino ir guodėsi, kad jos vyras pateko į geras rankas.

Sergejus Čelobanovas - 1990-1993

1991 m. lapkritį televizijoje pasirodė klipas "Nezvanyj gostj". Jame kartu su Ala Pugačiova pasirodė dainininkas Sergejus Čelobanovas.

Buvęs Saratovo boksininkas Čelobanovas, nusprendęs tapti popmuzikos žvaigžde, atvažiavo į Maskvą. Publika su džiaugsmu pasigavo pačių artistų kurstomą mitą apie tai, kad Pugačiova turi naują romaną, ir net užspringdama ėmė aptarinėti keistojo dainininko, išskirtinai save vadinančio vardu ir tėvavardžiu - Sergejumi Vasiljevičiumi, pranašumus ir trūkumus. Pugačiova vis dar buvo Boldino žmona, Čelobanovas taip pat turėjo žmoną ir du vaikus.

Sergejus Vasiljevičius buvo labai uždaras ir nekalbus, o tai darė jį baisiai paslaptingą.

Kadangi Čelobanovas buvo dešimčia metų jaunesnis už Alą bei puikiai atrodė, dainininkė susirūpino savo išvaizda. 1992 metais ji išvažiavo į Šveicariją ir čia jai buvo atliktas plastinių operacijų kompleksas. Po kelių dienų rusų gydytojai dainininkei konstatavo klinikinę mirtį, kurią sukėlė prasidėjęs kraujo užkrėtimas. Tik stebuklo dėka Pugačiova liko gyva.

Atsigavusi po ligos, Ala pradėjo ruoštis renginiui "Kalėdiniai susitikimai". Ta proga iš Los Andželo atskrido amerikietę vedęs ir jau spėjęs išsiskirti Vladimiras Kuzminas. Ala jį pakvietė į savo namus. Ji leido jam pasilikti. Tačiau Kuzminas nebenorėjo painiotis į tokius sudėtingus santykius. Jis atsisakė.

Į spaudos konferenciją, surengtą "Susitikimų" pabaigoje, Pugačiova atėjo kartu su Čelobanovu ir Kuzminu. Žurnalistai buvo sukrėsti: atrodė, kad primadonai ne keturiasdešimt dveji, o dvidešimt penkeri.

Pugačiovos ir Čelobanovo tarpusavio santykiai pasibaigė kartu su dainininko ir teatro sutarties baigtimi 1993 metais. Artėjo Filipo Kirkorovo valanda.

Filipas Kirkorovas - 1994-...

Filipas Kirkorovas į Alos Pugačiovos teatrą atėjo 1988 m., vos tik pabaigęs Gnesino mokyklą. Jo tėvo Bedroso Kirkorovo žodžiais, Filipas nuo vaikystės dievino Pugačiovą. Jis net rengėsi moteriškais drabužiais ir ją mėgdžiojo.

Pugačiova, nors ir priėmusi Kirkorovą į savo teatrą, žiūrėjo į jį su panieka. Pirmųjų jo gastrolių su Dainos teatru metu (Taškentas, 1989 m.) dainininkė tiesiog tyčiojosi iš jaunojo artisto.

Kirkorovas išėjo iš teatro ir pradėjo solinę karjerą. Jam žūtbūt reikėjo užkariauti šią moterį.

Ataka prasidėjo po penkerių metų - 1993-iųjų gegužę festivalyje Sočyje. Kirkorovas pasistengė, kad jį apgyvendintų šalia Pugačiovos vilos. Kartą jis žvejodamas pagavo didžiulę plekšnę ir, ją iškepęs, pasiuntė dainininkei. Gavusi tokią keistą dovaną, Pugačiova juokais pareikalavo dar ir dėžės šampano. Kirkorovas iškart ją atgabeno.

Dėl Filipo atkaklumo Ala palaipsniui keitė savo požiūrį...

1993 m. gruodžio 6 d. dainininkė dalyvavo grupės "Na-na" nario gimtadienyje. Čia atėjęs Kirkorovas atnešė jai didžiulę puokštę rožių. Priėmusi gėles, Pugačiova pajuokavo, neva yra numačiusi su juo susižadėti. Ir net nurodė datą - sausio 13 d. Tuo nepatikėjo nė vienas iš ten dalyvavusiųjų. Tuo nepatikėjo ir publika, perskaičiusi gandą spaudoje.

Tačiau tuo patikėjo Kirkorovas.

Po savaitės į Alos Pugačiovos namus jis atsiuntė 113-os rožių puokštę. Nuo to laiko kiekvieną dieną Pugačiovos namuose atsirasdavo rožių puokštė, ir kaskart dviem žiedais daugiau. Po mėnesio, sausio 13-ąją, Kirkorovas atvažiavo prie mylimosios namo paauksuota karieta.

Jie susituokė po metų, 1994-ųjų kovą, Filipo gastrolių Sankt Peterburge metu. Vestuves šventė Aleksandrui Rozenbaumui priklausančiame restorane "Bella Leone".

1995 metais Pugačiova pareiškė, kad palieka sceną. Atsisveikindama ji įrašė albumą "Ne delaite mne bolno, gospoda". Iš pradžių norėta jį pažymėti žodžiu "Paskutinis", tačiau dainininkė nesiryžo ir nusprendė užrašyti "Duok Dieve ne paskutinis".

Rusijos televizijos suskato rinkti dokumentinę medžiagą apie Pugačiovą įvairiems filmams. Vieną iš filmų kūrė Konstantinas Ernstas ir Leonidas Parfenovas. Ir Pugačiova staiga supranta, kad senos jos dainos galėtų tapti naujais hitais. Tuomet pasirodo albumas "Staryje pesni o glavnom". Jame nėra tik naujų dainų. Visus 1996-uosius metus Pugačiova nedainuoja.

Ji dangstėsi finansinėmis problemomis ir nualintu balsu, tačiau tai nebuvo pagrindinės Alos Pugačiovos pasitraukimo nuo scenos priežastys. Ši moteris kentėjo dėl savo nesėkmingo nėštumo. "Labai gaila, bet bandymas buvo nesėkmingas. Vaisiaus nepavyko išsaugoti. Priežastys - mano sveikata. Man ne 18 metų. Reikia gydytis, reikia laukti. Mes su vyru norime vaikelio", - taip kalbėjo dainininkė 1996 metų vasarą, duodama interviu leidiniui "Argumenty i fakty".

Alos Pugačiovos santuoka su Filipu Kirkorovu publikos buvo pripažinta svarbiausia iš visų sąjungų visoje plačioje Rusijoje.

Post scriptum

Jie seniai nebegyvena kartu. Kirkorovas, sužaidęs duetą su savo sena drauge Maša Rasputina, metėsi prodiusuoti jauną dainininkę Anastasiją Stockają, paskui įsivėlė į daugybę skandalų su žurnalistais dėl neišmatuojamos savo arogancijos...

Ar jis bus paskutinis Dainuojančios Moters likime? Ar taps vienu iš vyrų, kuriems teko garbė kurį laiką pabūti šalia Alos Pugačiovos?.. Laikas parodys.

Tikriausiai bus daugiau...

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2017-05-20   22:18

IP: 78.62.173.29

Iš kur jūs ištraukėt , kad ALLA turi sūnų? Atsipeikėkit......

lena

2012-05-20   11:56

IP: 78.58.18.24

Igoris Talkovas buvo nužudytas, ne 1992 metais, o 1991 m. spalio 6 dieną.

lina

2011-07-24   22:57

IP: 212.117.5.240

labai gabus jos sunus- jai butu naudinga su Ivanu susidraugauti, o taip alos ivazdis nekoks-didele nuodeme palikti vaika..

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Žmonės

Nuo vasaros pabaigos Nijolės Pareigytės-Rukaitienės gyvenime prasideda naujas etapas – atlikėja kartu...

Nijolė Pareigytė Klaipėdą keičia į Kauną nuotrauka, foto

"Tikrai, jaučiuosi tik laidininkas..." - sako moteris, sukaupusi daugiau nei du dešimtmečius...

"Mano stiprybės šaltinis kažkur Danguje" nuotrauka, foto

Bendrovė "Švyturys-Utenos alus" vėl kviečia rinkti jaunąjį klaipėdietį, kuriam bus įteikta 4...

"Finansinė parama leidžia koncentruotis į svarbiausius dalykus" nuotrauka, foto

"Nuo 13 metų stengiausi kopijuoti kitus, kad tik neišsiskirčiau, bet man nepavykdavo....

Autistė Dona Viljams: "Bet koks elgesys yra kalba" nuotrauka, foto

Seksas, melas, futbolas ir vyrų medžioklė nuotrauka, foto

Sportas, Kremlius nerimauja, kad rusės per daug nedraugautų su užsieniečiais ir nepasakotų...

Danės skvere - Joninių šventė nuotrauka, foto

Renginiai, Birželio 22 d. 20 val. Danės skvere prasidės Joninių šventė. Magišką vakarą...

Pėsčiųjų perėjoje partrenkė dvi moteris nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdoje - skaudi nelaimė - pirmadienį, apie 13 val., Taikos prospekte automobilis...

„Švyturio“ stipendija: balsuojama aktyviai nuotrauka, foto

Klaipėda, Jau po savaitės paaiškės „Švyturio“ stipendijos konkurso finalininkai.

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

Renginiai, Paskelbta prieš 2 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 3 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...