2020 m. liepos 6 d. 14:44 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Švietimas

Švietimas

Rotarietėms talkins mokslininkai

(3)

2018-03-07, 10:03

Klaipėdos rotary klubo inf.

Rotarietėms talkins mokslininkai nuotrauka, foto

© Organizatorių nuotr.

Reklama

Siekiant aktyviau skatinti vaikų globą Rotary klubas "Karalienė Luizė" sutarė bendradarbiauti su Klaipėdos Universiteto (KU) Sveikatos mokslų fakulteto (SvMF) mokslininkais ir studentais.

Kovo 6 d. klubo prezidentė Jolanta Juškevičienė ir KU rektorius prof. hab.dr. Eimutis Juzeliūnas pasirašė sutartį, kuri padės efektyviau spręsti vaikų globos problemas, skatinti visuomenę keisti požiūrį į globą bei padrąsinti atverti savo namų duris vaikams, ieškantiems šeimos.

"Projektas nelengvas, reikalauja daug specifinių žinių, analitinės medžiagos, kodėl stringa vaikų globos procesai ir ką galėtų visuomenė ir mūsų klubas daryti daugiau, kad visi vaikai augtų šeimose. Todėl labai džiaugiamės, kad radome bendrą kalbą su Klaipėdos universiteto Socialinio darbo katedros mokslininkais, kurie pažadėjo mums padėti, " – džiaugėsi Jolanta Juškevičienė.

KU rektorius džiaugėsi, kad mokslas ir visuomeninės iniciatyvos siekia tų pačių tikslų. „Tikiuosi, kad mūsų bendradarbiavimas bus naudingas visuomenei. Labai noriu tikėti, kad vaikų globos tema ilgainiui taps nebeaktuali“, – sakė Eimutis Juzeliūnas.

Atsižvelgiant į Rotary klubo veiklos sritis, KU mokslininkai numatė vaikų globos tobulinimo ir deinstitucionalizacijos tyrimus kaip vieną iš prioritetinių Universiteto SvMF Socialinio darbo katedros studentų darbų tematikos sričių. O sudarant kursinių ir baigiamųjų darbų temas pagal poreikį ir galimybes atsižvelgti į Klubo siūlomų aktualių klausimų nagrinėjimą.

Tarp kitų susitarimų, Rotary klubas įsipareigojo piniginėmis premijomis paskatinti geriausius studentus, pasirinkusius mokslinių tyrimų temas vaikų globos klausimais.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Hansas

2018-03-08   13:10

IP: 86.100.16.151

Išties šis rotary klubas labai blaškosi ir nelabai suvokia, kas yra rotary judėjimas.Tai prizus teikia, tai šoka dainuoja, tai skverus nori kitų sąčskaita tvarkyti, dabar prie mokslininkų lenda. Mecenuokite mokslą, tada bus aiški rotary pozicija.

kvailybė

2018-03-07   15:27

IP: 86.100.16.76

Pseudo Rotary klubas (Luizės) turėtų giliau pasidomėti kas tai yra Rotary, kas tai yra Rotary klubai, ką jie veikia, ką jie gali veikti ir pan. O ši sutartis – moteriškaičių (juokingai begalvių) pasireklamavimas

Reklama

2018-03-07   14:13

IP: 188.69.193.175

Absoliutus noras pasireklamuoti, pastovėti šalia didesnių žmonių. Geri darbai daromi tyliai... Maniau, damos imsis vaikus globoti.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Švietimas

Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventams iškilmingos ceremonijos metu įteikti diplomai. Aukštąjį išsilavinimą įgijusius...

Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventams – profesinio bakalauro diplomai nuotrauka, foto

Į individualius vaiko poreikius orientuota autorinė ugdymo programa, laipsniškas vaiko ruošimas naujam...

Klaipėdos licėjaus įsteigtame vaikų darželyje prie jūros - dėmesys ir ugdymui, ir vaikų sveikatai nuotrauka, foto

Pirmadienį visoje Lietuvoje vyksta lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas, kuris vienintelis...

26 tūkst. abiturientų laiko privalomą brandos egzaminą nuotrauka, foto

Kiekvienas besimokantis vaikas yra individualus – ne tik gebėjimais ir gabumais, bet...

Vaikai Klaipėdos licėjuje bus ugdomi jau nuo 3 metų – remsis angliška programa nuotrauka, foto

Negirdėtos Palangos paplūdimio istorijos: gelbėtojų koliojimai, nustebinę vyrų poelgiai ir dusyk skendęs berniukas nuotrauka, foto

Vasara, Su Palangos gelbėjimo vadu Jonu Pirožniku sėdame į specialų „Polaris“ automobilį ir...

"Neptūno" krepšininkas Simas Galdikas su bendraminčiais išskleidė milžinišką trispalvę nuotrauka, foto

Klaipėda, Liepos 6-oji leidžia teigti, kad mūsų valstybė buvo sukurta XIII a. –...

Piliavietėje iškilmingai pakelta valstybės vėliava nuotrauka, foto

Klaipėda, Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną piliavietėje klaipėdiečiai bendruomeniškai susirinko kartu paminėti visai Lietuvai...

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Klaipėda, Dienraščio „Vakarų ekspresas“ redakcija tęsia konkursą „Automobilių statymo ypatumai“. 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...