2020 m. kovo 31 d. 05:24 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Švietimas

Švietimas

"Obelėlė" paminėjo 50-metį

2015-05-30, 00:01

Janina ŽEMAIČIŪNIENĖ, Asta VAINIŪTĖ

"Obelėlė" paminėjo 50-metį nuotrauka, foto

Reklama

"Rūpindamiesi kitų laime, mes randame ir savąją", - taip skamba didžiojo filosofo Platono mintis. Sunku patikėti, bet Klaipėdos lopšelis-darželis "Obelėlė" rūpinimąsi kitais jau skaičiuoja 50-uosius metus: penkiasdešimt rugsėjų su gausybe nedrąsių mažylių, įsikibusių tėveliams į rankas, penkiasdešimt prisirišimo rudenų, žiemų, pavasarių ir vasarų, per kuriuos užauginti vaikystės sparnai, paspaustos išsiskyrimui priešmokyklinukų rankos.

Tai penkiasdešimt atsakingo, kupino ieškojimo, kruopštaus darbo metų, atiduotų prasmingam darbui - sėkmingam vaikų ugdymui. Per penkiasdešimt metų darželio gyvenime įvyko nemažai pokyčių - keitėsi žmonės, aplinka, pavadinimai, bendruomenės tikslai. Šiuo metu įstaigoje veikia 2 ankstyvojo amžiaus, 3 ikimokyklinio amžiaus, 1 priešmokyklinio ugdymo grupės. Šiandien darželis didžiuojasi savo darbščiu, talentingu, kūrybingu ir, svarbiausia, laimingu kolektyvu.

Žmogui 50 metų reiškia brandą, išmintį, o mūsų įstaigai - tai 28 puikiai savo pareigas atliekantys darbuotojai, nuolat tobulėjantys pedagogai, pagal šiuolaikines technologijas modernizuotos ugdomosios erdvės, tobulėti skatinantys socialiniai partneriai, nuolat konkursuose, projektuose, akcijose dalyvaujantys vaikai ir jų tėvai, aktyviai reiškiantys savo nuomonę, dalyvaujantys įstaigos gyvenime, padedantys, kad darželis būtų patrauklus tiek vaikams, tiek visiems čia apsilankantiems.

Darželis yra nuostabus pasaulis, kur vyksta niekur kitur nepakartojamas gyvenimas, kur vaikai išgyvena daugybę jausmų, džiaugiasi, liūdi, myli. O mūsų tikslas - tą gražųjį vaikystės pasaulį puošti pačiomis vaiskiausiomis spalvomis.

Į šventę atvykusi pirmoji darželio vedėja Julija Litvinienė jausmingai prisiminė darželio įsikūrimo istoriją, šventėje negalėjusi dalyvauti buvusi vedėja Bronė Sedeikienė perdavė sveikinimus ir linkėjimus. Dovanomis, padėkos raštais ir linkėjimais įstaigos bendruomenę pagerbė Švietimo ir mokslo ministerijos, Klaipėdos savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus atstovai, buvę darbuotojai, socialiniai partneriai, kolegos. Tėvai dėkojo visiems įstaigoje dirbantiems darbuotojams. Tylos minute buvo pagerbti išėję Anapilin buvę darbuotojai, ugdytiniai.

Šventei džiaugsmingą toną davė Klaipėdos J. Karoso vaikų muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras, vadovaujamas mokytojo Vilmanto Surdoko, savo darželį dainomis ir šokiais sveikino lopšelio-darželio vaikai, o šventės kulminacija buvo tėvų padovanotas įspūdingas krepšinio stovas su krūva kamuolių vaikams. Tai dar kartą patvirtina, kad pedagogai ir tėvai nuolat rūpinasi vaikų fizine ir psichine sveikata, jos saugojimu ir stiprinimu, kuriama tokia aplinka, kuri skatintų vaikus veikti, tirti, atrasti, sužinoti ir savo patyrimu dalintis su kitais, turėti galimybę patiems rinktis mėgstamą veiklą.

Žymos: obelėlė

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Švietimas

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius viliasi, kad pirmieji kompiuteriai socialiai...

Viliasi, kad pirmieji kompiuteriai vaikus pasieks jau savaitgalį nuotrauka, foto

Užsitęsęs nuotolinis ugdymas neturėtų padaryti didelės žalos mokiniams, teigia švietimo, mokslo ir...

„Neturėtų padaryti didelės žalos vaikams“ nuotrauka, foto

Pirmadienio rytą Klaipėdos Vydūno gimnazijos fizikos mokytoja Roma Pociutė, kaip ir daugelis...

Nuotolinis mokymas - pirmas blynas prisvilo nuotrauka, foto

Pirmadienį ugdymo įstaigos po dviejų savaičių atostogų atnaujina mokymo procesą - jis...

Mokyti nuotoliniu būdu pasiruošė nuotrauka, foto

Kovo 31-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Įvairybės, Kovo 31-oji, antradienis, 14 savaitė.

Viliasi, kad pirmieji kompiuteriai vaikus pasieks jau savaitgalį nuotrauka, foto

Švietimas, Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius viliasi, kad pirmieji kompiuteriai socialiai...

S. Malinauskas: aš buvau asmeniškai A. Verygos patikintas, kad reagentų nepritrūks nuotrauka, foto

Sveikata, Buvęs premjero patarėjas bei Visuomenės informavimo grupės vadovas dėl koronaviruso Skirmantas Malinauskas...

Balandžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų nuotrauka, foto

Įvairybės, Balandis – šilumos ir žydėjimo visose gyvenimo sferose mėnuo. Deja, daugumai Zodiako...

Įvairybės, Paskelbta prieš 24 min.

Švietimas, Paskelbta prieš 6 val.

Įvairybės, Paskelbta prieš 7 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...