Meninio skaitymo konkursas vokiečių kalba

Balandžio 17 dieną Hermano Zudermano gimnazijoje vyko Klaipėdos miesto mokyklų mokinių finalinis skaitymo konkursas vokiečių kalba. Konkurse dalyvavo Aitvaro gimnazijos, Gedminų progimnazijos, Gorkio mokyklos, Santarvės mokyklos, VDG, Simono Dacho progimnazijos, Žaliakalnio gimnazijos ir Hermano Zudermano gimnazijos moksleiviai. Labai džiaugiamės gausiu dalyvių skaičiumi. Nuoširdžiai esame dėkingi vertinimo komisijos nariams: Irenai Andriekienei, Evelinai Samuitienei ir Virginijui Piešinui. Mokiniai turėjo galimybę iš anksto susipažinti su tekstais ir vertinimo kriterijais. Konkurse turėjo mokiniai perskaityti burtų keliu ištrauktą tekstą. Klausytojams ir komisijos nariams buvo malonu klausytis sklandaus ir raiškaus vokiečių kalbos skaitymo.

Vertinama buvo pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis (BEKM)- pagal 4 kalbos mokėjimo lygius.

A1 kalbos mokėjimo lygio nugalėtojai:

1-os vietos nugalėtoju tapo Hermano Zudermano gimnazijos mokinys Povilas Rėbžda (vokiečių kalbos mokytoja Neringa Tallat-Kelpšaitė Dapšienė).

2-ąją vietą laimėjo taip pat Hermano Zudermano gimnazijos mokinę Aistė Gukauskaitė vokiečių kalbos mokytoja Virginija Bajalienė).

3-ąją vietą užėmė Aitvaro gimnazijos mokinys Vladislav Žurba (vokiečių kalbos mokytoja Natalija Domnenko).

A2 kalbos mokėjimo lygio nugalėtojai:

1-os vietos nugalėtoja tapo Laurita Vagener ,Hermano Zudermano gimnazijos mokinė (vokiečių kalbos mokytoja Kristina Miliūnienė).

2-ąją vietą laimėjo taip pat Hermano Zudermano gimnazijos mokinę Jogailė Norkutė ( vokiečių kalbos mokytoja Loreta Jurgauskaitė).

3-ąją –Jana Gold iš Santarvės mokyklos (vokiečių kalbos mokytoja Liudmila Vlasenko).

B1 kalbos mokėjimo lygio nugalėtojai:

1 vieta-Leticija Uznytė, Hermano Zudermano gimnazijos mokinė (vokiečių kalbos mokytoja Neringa Tallat-Kelpšaitė Dapšienė).

2-a vieta-Marina Lebedeva, Žaliakalnio gimnazijos moksleivė (vokiečių kalbos mokytoja Marina Zakrasina)

3-a vieta-Edvinas Zasčiurinskas Hermano Zudermano gimnazijos mokinys (vokiečių kalbos mokytoja Jovita Ežerinskienė).

B2 kalbos mokėjimo lygio nugalėtojai:

1 vieta: Karina Kasparova, Aitvaro gimnazijos mokinė (vokiečių kalbos mokytoja Natalija Domnenko).

2vieta:Berta Leonaitė, Hermano Zudermano gimnazijos mokinė (vokiečių kalbos mokytoja Jovita Ežerinskienė ).

3 vieta: Urtė Buskytė, Hermano Zudermano gimnazijos mokinė (vokiečių kalbos mokytoja Jovita Ežerinskienė ).

Dar kartą sveikiname visus nugalėtojus , konkurso dalyvius bei jų mokytojus. Tikimės ir ateityje susitikti meninio vokiečių kalbos skaitymo konkurse.