Vaistai, draugaujantys su organizmu

Vos pasibaigus vasarai ir kiek atšalus orui, ne vieną ima varginti sloga, kosulys, perštėti gerklę, pakyla temperatūra.
"Masinį sirgimą ašalus orui sąlygoja tai, kad mūsų imunitetas yra nusilpęs - ir nuo nevisaverčio maisto, vartotų netinkamų vaistų, stresų, organizmo perkrovimų, sekinančio gyvenimo būdo. O nusilpus imunitetui lengva užsikrėsti", - pasakoja homeopatas Vidmantas Misis.

Žinoma, geriausia pasikonsultuoti su homeopatu - jis, išsiaiškinęs, kuo skundžiasi pacientas, paskirs efektyviausią vaistą, greitai šalinantį atsiradusius simptomus. Tačiau jei šios galimybės nėra, derėtų pastiprinti imunitetą ir profilaktiškai išgerti homeopatinės echinacėjos, infliuzino ar oscilokoksino, o jei kyla temperatūra - tiks pyrogranas.
Profilaktiškai peršalimo ligų sezono metu šių vaistų galima išgerti vieną kartą savaitėje po 7 žirnelius. Jeigu susergama - po 7 žirnelius 5 - 7 kartus per dieną. Pačioje ligos pradžioje galima gerti ir kas 15 minučių (žirneliai ištirpinami pusėje stiklinės vandens). Tuomet, jei ir susirgsi gripu, jo eiga bus daug lengvesnė.

Kompleksinis preparatas pyrogranas sukelia temperatūrą, jei organizmui to reikia. Jei organizmui pasveikti aukšta temperatūra nereikalinga, pyrogranas jos nesukelia. Jei temperatūra pakyla iki 39 laipsnių - pabūk su ja kokias penkias valandas, to užteks, kad susidarytų imunitetas, užsivestų sveikimo mechanizmas. Laiku išgėrus homeopatinių vaistų, gripas praeis be kosulio arba kosulys bus lengvas ir truks tik 2 - 3 dienas.
Jei pradedi pyrograną gerti, kai temperatūra jau aukšta, - šis vaistas ją sumažins.

Panašiai veikia kad ir Coffea 30. Jei esi sujaudintas, negali užmigti, kankina visokios mintys - šis vaistas normalizuos miegą. Bet jei nemiga nekankina, o, atvirkščiai, reikalai verčia nemiegoti, tada šis vaistas neleis užmigti. Vaistas pradės veikti po keleto dienų, išgėrus kelis kartus po 10 žirnelių.

Jis labiau tinka stiprinti imunitetui persirgus infekcinėmis ligomis.

Temperatūros mažinti nereikia vieną dvi dienas, net jei ji pakyla iki 39 laipsnių. Nuo to tikrai niekas nemiršta. Atvirkščiai - esant 38 - 39 laipsnių temperatūrai, 7 - 8 kartus sustiprėja imuniteto vystymasis. Vienas garsus gydytojas dar senovės Graikijos laikais yra pasakęs: duokite vaistą, kuris sukelia temperatūrą, ir aš išgydysiu visas ligas. Gerdami temperatūrą mažinančius vaistus, mes neleidžiame savo organizmui pačiam kovoti su liga, visokiais "antigripinais" silpniname savo imunitetą. Gal, jų išgėręs, ir pasijusi geriau - jie apgavo tave, bet tavo organizmo neapgaus. Ne išgydyta, o užslopinta liga po savaitės gali pasikartoti.

Atrodo, jau turėtume žinoti, kad viruso antibiotikai neveikia, tik bakterijas. Tad gripas jais negydomas. Jeigu "muši" temperatūrą ir gersi antibiotikus - komplikacijos šimtaprocentinės. Ir nepagalvosi, iš kur čia tas lėtinis bronchitas, sloga, sinusitas, sąnarių skausmai...

Kas geriau - vieną dieną nenueiti į darbą ir pasigydyti ar į darbą nueiti, bet paskui sirgti tris savaites?..
Pradėjus karščiuoti reikia dvi tris dienas išsigulėti, gerti arbatas, stiprinti imunitetą natūraliais vaistais. Tai žinoma nuo senų senovės, bet mes nepaisom. Organizmui reikia poilsio, o ką mes darom? Lekiam į darbą sirgdami, o paskui ilgą laiką vaikštom į poliklinikas, vaistus kilogramais geriam.

Galima kas 15 minučių, kas pusvalandį ar valandą - kaip patogiau. Taip kokius 7 - 8 kartus.

Kosulys, kaip gripo komplikacija, gražiai gydomas homeopatiniais vaistais. Homeopatas paskirs vaistą, atsižvelgdamas į tai, koks tas kosulys, kada jis kankina ir panašiai, - į nusiskundimus.
Jei neturi galimybės pasikonsultuoti - gerk hustilio, bronchograno ar astmograno. Lengvai pakosėsi 4 - 7 dienas ir būsi sveikas.
Antibiotikai peršalimo metu atsiradus kosuliui, net jei yra pūlingo sekreto, nereikalingi. Tai gydoma homeopatiniais preparatais, atsižvelgiant į sekreto spalvą, turinį, skonį, išvaizdą, nesilpninant imuniteto.
Pas mane ateina būriai ligonių, kurie susirgę gripu nedrįso trukdyti, pavartojo antibiotikų ir po to 2 - 3 savaites gydėsi bronchitą, bet taip galutinai ir nepasveiko. Lėtinis ar obstrukcinis bronchitas - dažniausiai neteisingo gydymo rezultatas. Tiek pinigų išleista visokiems cheminiams vaistams, o rezultatas - invalidumas! Beje, geras vaistas brangiai nekainuoja.

Tada padės tuberkulinas C 30. Po 10 žirnelių du kartus per dieną. Tiesa, pavadinimas nereiškia, kad sergate tuberkulioze.
Pravers ir obuolių rūgšties geležis - 20 - 30 lašelių 2 kartus per dieną su pienu, sultimis ar arbata.

Nuo depresijos geriausia gerti jonažolių ekstrakto tabletes. Šios tabletės - yra pripažinta mokslininkų - ypač tinka rudeninėms ir pavasarinėms depresijoms gydyti.
Homeopatijos požiūriu, depresija - diagnozė, o ne liga. Juk nusiskundimai būna nevienodi. Vienam depresija pasireiškia tuo, kad nenori su niekuo kalbėti, kitam - kad nenori dirbti, o nori bendrauti. Vienam sumažėja apetitas, kitą kamuoja tingumas, apatija ir pan.
Štai atsižvelgiant į nusiskundimus homeopatas paskiria skirtingus vaistus. Be to, reikia stiprinti imunitetą, mankštintis, gerti vitaminus. Trūkstant saulės, gerai pavartoti žuvų taukų kapsules - dukart per dieną. Depresijos simptomus šalinkime natūraliai.

Kai kurie nusiperka kompleksinius homeopatinius vaistus, kaip griphilis ar kitus, bet jiems nepadeda. Bet kaip gali padėti, jei vaistas parinktas ne pagal nusiskundimus? Kiekvienam liga prasideda ir pasireiškia skirtingai ir jai gydyti reikia skirtingų vaistų. Į griphilį įeina fosforas, o fosforas padeda, jei liga prasidėjo nuo kosulio ir tik po to perėjo į gerklę, nosį. Jei liga prasidėjo nuo gerklės - padės nux vomica. Jei nuo slogos, akių perštėjimo - alium cepa... Ir taip toliau.
Yra daugybė homeopatinių preparatų gripui gydyti. Duoti aklai homeopatinį kompleksą - aklas šaudymas. Štai kodėl griphilis padės maždaug 15-ai iš šimto. Jei žmogus sako, kad gėrė homeopatinį vaistą ir jis nepadėjo - jis gėrė ne tuos vaistus.

Retas kuris. Daugelis yra girdėję apie homeopatiją kaip gydymą kažkokiais žirneliais, bet nesupranta, iš ko tie žirneliai daromi. Dažniausiai manoma, kad iš vaistažolių. Bet taip nėra, gydymas žolelėmis - tai fitoterapija. Dar vieni mano, kad homeopatija gydo tikėjimu. Tikėjimu gydo religija, o štai gydymas pagal panašumo principus - tai homeopatija. Šiuos principus pagrindžia kvantinė fizika. Juk įdomu: medžiagos, kaip materijos, nėra, o vaistas gydo. 200 metų homeopatija gyvuoja ir išgydo tada, kai oficiali medicina yra bejėgė.

Ateina tokių, kurie norėtų, kad jį, sergantį 15 metų ir išgėrusį krepšius cheminių preparatų, išgydyčiau per savaitę, mėnesį... Organizmas apnuodytas, homeopatinis vaistas turi "pramušti" tų išgertų cheminių vaistų bloką organizme. Tokį ligonį gali tekti ilgai gydyti. Tik ūmines ligas galima įveikti greitai.

Kad gydytojas jį klausinės daugelio dalykų, kurie nerūpi bendrosios praktikos gydytojams: reikės tiksliai ir smulkiai apibūdinti keistus ligos simptomus, papasakoti apie savo įpročius, kaip reaguoja į orų kaitą, kas sukelia ligos paūmėjimus, nuo ko pagerėja, apie baimes, net sapnus...

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder