Grybavimo sezonas pačiame įkarštyje, tačiau azarto apimti grybautojai, riešutautojai ar šiaip poilsiautojai...
Į "Vakarų ekspresą" kreipėsi 42-ejų metų Arvydas Balsys, ieškantis likimo žmonių, kurie, kaip ir jis, buvo ištikti komos. Inžinerinį išsilavinimą turintis klaipėdietis ir mokantis keturias užsienio kalbas, prieš penkerius metus buvo išvykęs uždarbiauti į JAV. Ten jį ištiko nelaimė, Arvydas pateko į avariją ir šešis mėnesius buvo gydomas Niujorko universitetinėse medicininėse klinikose.
Vyriškis "Vakarų ekspresui" pasakojo, kad tris mėnesius buvo gilioje komoje, plakė tik jo širdis. "Medikų pastangų dėka ir tai, kad šalia manęs buvo mylimas žmogus, antrąkart gimiau. Tiesa, nebesu toks sveikas, kaip anksčiau. Kad aplinkiniai suprastų ką kalbu, prireikė logopedo pagalbos. Iki šiol vis dar sunkiai vaikštau. Dėkingas likimui, kad liga neatėmė proto ir turiu rūpestingą, mylinčią, ir mylimą žmoną.
Esu laimingas žmogus, tik tiek, kad man trūksta veiklos. Norėčiau Lietuvoje įkurti klubą žmonių, kurie buvo ištikti komos. Jeigu tokių atsirastų, labai prašyčiau man paskambinti tel.: 273369 arba (8 682) 13170.
reklama
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
reklama
Grybavimo sezonas pačiame įkarštyje, tačiau azarto apimti grybautojai, riešutautojai ar šiaip poilsiautojai...
Pastaruoju metu vis daugiau žmonių ryžtasi išmėginti netradicinius gydymo būdus. Vienas jų...
Yra legenda, pasakojanti apie kregždutę, snapelyje nešusią žmogui kelis nemirtingumo skysčio...
Jungtinių Valstijų farmacijos kompanija "Johnson & Johnson" atšaukia populiarių kontaktinių lęšių Europoje...
Sportas, Paskelbta prieš 2 val.
Automobiliai, Paskelbta prieš 12 val.
Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.
Ekonomikos naujienos, Paskelbta prieš 6 val.
Per visą vasarą vykusi bendrovės "Klaipėdos vanduo" akcija, kurios metu geranoriškai prisipažinti...
Šią vasarą Klaipėdoje pagal senamiesčio gaivinimo programą vykę renginiai pranoko jų organizatorių...
Vienos šios vasaros nakties "nuotykis“ 23 metų klaipėdiečiui gali baigtis ilgais nelaisvės...
Ketvirtadienio vidurdienį Kretingalėje įvyko vairuotojo žūtimi pasibaigusi motociklo avarija.
reklama
Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
reklama
Šiandien
Rytoj
Poryt
Naktį
9

9

6

Dieną
17

15

16

"Klaipėdos" laikraštyje pasvarstyta, ką daryti su...
Tikroji darbą siūlančių skelbimų reikšmė
Kas slypi už sausų žodžių: Siūlau darbą vadybininkui?...
reklama
reklama