2014 m. balandžio 24 d. 09:18 val., ketvirtadienis

ve.lt  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Sveikata

Sveikata

Ar sutapo ekstrasensės ir chiromantės įžvalgos?

(6)

Ar sutapo ekstrasensės ir chiromantės įžvalgos? nuotrauka, foto

M. Gailienė įžvelgė, kad Aleksandra sveikatai skiria per mažai dėmesio.

Būrėja Vanda Darjina ir chiromantė Marija Gailienė ne tiek diagnozavo ligas ar nusakė Aleksandros sveikatos būklę, kiek prognozavo ateitį.

"Esate sveika, energinga, nė plyta jūsų neužmuši", - vos žvilgtelėjusi į Aleksandrą paskelbė savo įžvalgą klaipėdietė Vanda Darjina, ne per seniausiai televizijos projekte "Ekstrasensų mūšis" laimėjusi pirmąją vietą. Pas ją užtrukome tik kelias minutes.

Be to, V. Darjina nedvejodama paskelbė, esą Aleksandra, beje, visą gyvenimą dirbusi pedagoge, pati yra būrėja, o dar labai ženkliai ją pajaunino.

Moteris sakė informaciją skaitanti iš akių ir delnų, nors chiromantijos niekada nesimokiusi ir jos ženklų nežinanti. Uostamiestyje populiari būrėja teigė lankytojų nestokojanti - juos tenka priimti nuo ryto iki vakaro.

"Jūsų silpna vieta - žarnynas, pučia vidurius, gali pradėti skaudėti, yra daug bakterijų. Nugaroje kažkas, vienas kelis silpnas, kraujagyslės įtemptos kaklo srityje. Tai silpnos, bet nepavojingos vietos", - paaiškino būrėja ir rekomendavo išsivalyti žarnyną.

"Esi stipri, iki pat gyvenimo galo savo kojomis lakstysi. Iškeliausi sulaukusi 86, dėl insulto", - neabejodama pranešė ekstrasensė, nors Aleksandros gyvenimo trukmė mūsų ir nedomino. O iki tol mūsų "pacientė" turėsianti dar du ar tris nepavojingus insultus.

Delne - "pelkės"

Įdomu, ar nusakyti žmogaus sveikatos būklę galima iš delno linijų? To paklausiau chiromantės Marijos Gailienės, ir sulaukiau atsakymo: "Žinoma, kad galima".

"Diagnozių nesakysiu, nes nesu medikė", - perspėjo mus trijų knygučių apie chiromantiją ir psichologinių miniatiūrų autorė.

Ji tikina, kad delne įrašyta visa informacija apie žmogų - ir net galima apskaičiuoti, kokiais gyvenimo metais atsitiks koks įvykis ar pasireikš liga.

Marija tikrina abiejų rankų delnus - kairės linijos byloja apie atsineštą likimą, dešinė - ką patys sukūrėme gyvenime savo veiksmais.

Pirmiausia Marija apžiūri sveikatos liniją. Aleksandrai ji įsispaudusi tik vienos rankos delne.

"Linija vienu metu prapuola, paskui vėl atsiranda. Esate gimusi su neperspektyvia linija, ji baigiasi ir pereina į salelę, kurią aš vadinu pelke. Tai reiškia "Aš nežinau, ką daryti". Tai gali būti visiškas energijos praradimas, sveikatos problema".

Paklaususi, kiek Aleksandrai metų, Marija nuramina, kad ta bėda jau pereita, pelkė išbraidyta.

"Tačiau sulaukus 70 metų vėl griūtis, prapuola visos atramos, kurias turite genuose. Nekokia situacija, bet gyvenimas tęsis, nors liga bus po ligos", - prognozuoja chiromantė.

Toliau Marija greitakalbe pasakoja, kokį likimą Aleksandra paveldėjusi iš mamos, kokį - iš tėvo, kaip jų genai atsiliepė jos gyvenimui. Kalba apie "karmos ąsotį", kurį pripildome egzistuodami žemėje, apie ydų liniją. Prognozuoja, kokios ligos gali kamuoti ateityje.

Chiromantė rekomenduoja Aleksandrai daugiau dėmesio skirti kraujagyslėms, nes jos pradėjusios "rūdyti", gali būti jų spazmai. Pataria atiduoti deramą duoklę sveikatai, nes tam tikri ženklai byloja, kad moteris linkusi neigti sveikatos problemas. Sulaukusi garbingo amžiaus, įkrisianti į "duobę", tačiau ką gali reikšti ši metafora, nepasakė.

Tiriamosios komentaras

Vanda man patiko savo ryžtingumu, energija, originalumu, ji apie viską turi savo nuomonę ir sunku perkalbėti. Išėjau iš jos geros nuotaikos. Tačiau netiesa, kad man pučia vidurius - dėl žarnyno problemų neturiu. O ponia Marija - švelni, taktiška moteris, buvo įdomu išgirsti, ką ji kalba apie likimą. Sutinku, kad reikia atkreipti dėmesį į kraujagysles.

Tiriamosios "anamnezė"

Aleksandrai - 68 metai, bet moteris jaunatviška, energinga, gyvena aktyvų gyvenimą.

Prieš 27 metus Aleksandrai išoperuotas limfmazgis kairėje pažastyje. Po metų - ir tos pačios pusės kaklo limfmazgis. Buvo įtarta limfoma, bet nepasitvirtino.

Iki šiol tas vietas kartais paskausta. Jaučia, kad skausmas tarsi kyla į viršų - būna, kad ima skaudėti kairįjį smilkinį. Šį skausmą moteris sieja su limfmazgių problema. Prieš 7 metus atliktas galvos magnetinio rezonanso tyrimas - nerasta nieko įtartino.

Kartais paskausta kairįjį klubo sąnarį.

Be to, moteris vartoja vaistus, mažinančius cholesterolio koncentraciją kraujuje (ji siekia nuo 7 iki 9 mmol/l).

Maždaug kartą per metus moteris suserga peršalimo ligomis.

Prieš 7-8 metus buvo smarkiai suskaudęs kairysis šonas. Parą palaikyta ligoninėje, moteris buvo išleista namo. Gydytojai pasakę, kad skausmą galėję sukelti akmenys, bet operacija dar nesanti reikalinga.

Kitą antradienį skaitykite: bioenergetikė organus išjautė per atstumą.

reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2013-09-18   14:24

IP: 92.224.19.65

Sveiki. Gal kas žinote Marijos Gailienės tel. num? Ji gyvena Šilutėje. Buria iš delno ir pasako labai daug tiesos apie žmogų. Ačiū. Laukiu atsakymo.

rozalda

2012-02-09   21:31

IP: 84.240.39.121

vilnius 868830479

2011-08-17   04:22

IP: 77.221.70.79

gal galit kas pasakyti Vandos nr?

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sveikata

Sveikatos apsaugos ministerija siūlo keisti reikalavimus, priimant vaiką į ikimokyklinio ar priešmokyklinio...

Be skiepų vaikų neįleis į darželius nuotrauka, foto

Vyriausybė trečiadienio posėdyje turėtų patvirtinti įstatymo pataisą, numatančią gydytojams ir farmacininkams...

Gydytojus ir farmacininkus įpareigos deklaruoti privačius interesus nuotrauka, foto

Patikrinus maždaug 60 privačių gydymo įstaigų, rasta šimtai tūkstančių litų nesumokėtų mokesčių....

Gydymo įstaigose – šimtai tūkstančių litų nesumokėtų mokesčių nuotrauka, foto

Probiotikų gebėjimas palaikyti burnos sveikatą ir apsaugoti dantis nuo ėduonies yra „žadantis“,...

Probiotikai gali apsaugoti dantis nuo ėduonies, mano mokslininkai nuotrauka, foto

Pretendentė į stipendiją norėtų amžinai mokytis nuotrauka, foto

Žmonės, Jaunas žmogus turėtų būti aktyvus ir išnaudoti bet kokias progas dirbti net...

Klaipėdoje rastas didžiulis nelegalių degalų kiekis nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) pareigūnai...

Daiktinės teisės į nuotekų liniją įregistruotos pagrįstai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Klaipėdos apygardos administracinis teismas 2014 m. balandžio 23 d. sprendimu atmetė kaip...

Valentinui Masalskiui bus įteiktas garbės ženklas nuotrauka, foto

Kultūros naujienos, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Mokomajame teatre ketvirtadienį minimas aktoriaus ir režisieriaus Valentino...

Žmonės, Paskelbta prieš 17 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 17 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 27 min.

Kultūros naujienos, Paskelbta prieš 1 val.

reklama

reklama

reklama

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...