2019 m. kovo 20 d. 05:44 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Sociumas

Komentarai

Laurynas

2013-05-16   20:14

IP: 86.100.106.115

Savanoriška tarnystė labai skiriasi nuo propagandiškos... O jei, tamsta, kaip sakote "sovietų neliesk", tai apie ką kalbame? Kam tada sovietišką simboliką naudot, jei čia ne jų šventė?

Laurynui

2013-05-15   22:53

IP: 78.61.3.229

Sovetai sovetais o kareiviu neliesk!!! Tai ju svente ne sovietu tai jie laimejo kara ne sovietai. tai kad nep.proto, tiem vyram ir moterim liko nedaug ir jie per savo gyvenima mate tai ko tau nelinkeciau.

Laurynas

2013-05-15   00:40

IP: 86.100.106.115

Prieš 22 metus žmonės akmenis į kūjį su pjautuvu mėtė, tautiškas giesmes susikabinę giedojo - vijo okupantus iš Tėvynės. Ir kai kurie buvote tarp jų. O kodėl staiga pradedamas kritikuoti straipsnis, kuriame smerkiamas sovietų šlovinimas? Veidmainiai. Vaikas dėvintis sovietų kario uniformą? Ar tai nėra aklas garbinimas tų, kurie vikšrais Lietuvą akėjo? Ir ką vaikui manyt? Paminėjo sausio 13-ąją, sužinojo, kaip jo tėvai rusą lauk varė. Paminėjo vasario 16-ąją, padabintą trispalvėmis. O štai, staiga, gegužės 8-ąją sovietas jau gerietis, jau nebe trispalvė, o raudona žvaigždė. Nė vienas lietuvis nebuvo suinteresuotas kariauti. Tai buvo tarybų sąjungos rekrutai ir fanatikai. Veidmainiai, nuveikit ką nors naudingo, o ne rodykit savo "išprusimą" ir kasdien besikeičiančią nuomonę. Knygą parašykit savo sapalionių, tik, jei mokat - lietuvių kalba.

> tiesiog įdomu 2013-05-13 15:54

2013-05-14   14:32

IP: 84.15.35.107

skandalas yra tokie raudonųjų okupantų šlovintojai kaip tamsta. ir iš kur tokių vis dar atsiranda?

to

2013-05-13   23:21

IP: 78.58.254.108

durniau tu ruskiskas, tau bi tik paesti ir pasikti, kas dirba ir cia uzsidirba, o i anglkija tu subiniu plauti vaziuoji, ir palyginus su anglisku pragyvenimu tu stovi prie ju konteinerio, tik mandras su keliais svarais kai grysti i Lietuva, o lyginti tokius dalykus gali tik atmata, nes tu debiliuk dabar turi laisve rinklis, o tada prie tavo ruskiu laisve buvo rinktis arba i sibira arba i sibira ir ten svaru niekas nemokejo, o seip jau emigracija prasidejo prie brazausko, o jis tai sovietinis reliktas, toks pat kaip ir tu, ruskiu draugas, tad pamastyk bent kiek jei smegenu turi idiote

Neismaneliui

2013-05-13   23:14

IP: 86.100.107.7

Istorija pasiskaitykit. Ir jums ji nepatiks. Todel nenusisnekekit apie okupantus. Siuksles kelia skandalus spaudoje ir serga nacionalistine liga. Leiskite paklausti - ka daro laisvosios Lietuvos valdzia? Nesluoja SAVO tautos is SAVO zemes? Kodel gi tada lietuviai palieka SAVO zeme? Kodel buriuojasi prie konteineriu? Pasiskaitykite idemiai Hitlerio veikalus, gal tada baigsite svajuoti apie isgalvota vokiskaja Lietuva.

isgamom

2013-05-13   17:00

IP: 78.58.254.108

o gal viena karta pasakykik ka jusu isvaduotojai didvyriai dare BERLYNE? Kiek moteru zagino? kiek zude civiliu? ir seip jus sakote, kad si tema sventa ir jus gynete tevyne, taciau pamirsote, kad jus ne savo tevynej, o muus zemej, jus trypiate svetima zeme ir svetima tauta, nematau nieko svento tame jusu reikale, okupantai jus, sita paimkla is Klaipedos centro reikia su buldozeriais nusluoti ir apsivalyti nuo siuksliu

prūsas

2013-05-13   16:31

IP: 195.14.177.1

Visų komentatorių noriu paklausti - ar nors vienas jų žino, ką bolševikai išdarinėjo su civiliais gyventojais Rytų Prūsijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Čekijoje, net Serbijoje? Ar nors vienas irdėjo apie tokį Ilją Erenburgą, kuris ragino raudonarmiečius "žudyti, vaikus, moteris, senelius. Nes nėra nė vieno nekalto", kuris ragino prievartauti ir kankinti vokiečių (o taip pat ir lietuvių, kurių gyveno daug Rytų Prūsijoje ir Klaipėdos krašte) moteris, merginas ir mergaites? Jei kas nors tai girdėjo, gal nebeliaupsins tų kruvinų išgamų, kurie tokiu būdu norėjo "išvaduoti" visą Europą. Apie kokią šventę ir kam kalbate?

Ir dar

2013-05-13   15:58

IP: 85.206.31.52

Mindaugai, gal pakomentuotumėte šį tinklalapį - 500ssfj.lt?

Tiesiog įdomu

2013-05-13   15:54

IP: 85.206.31.52

Mindaugai, klausimas Jums būtų toks - čia Jūsų asmeninė nuostata mindžioti tai, kas šventa, ar to reikalauja dienraštis? Jūs sukeliat skandalą lygioje vietoje, dienraščiui tai reklama? Ar tiek teturit pagarbos žmonėms, kurie savo gyvybes padėjo, gelbėdami gimtąją šalį? Pirma Jūsų klaida straipsnyje - rusakalbiai šventė... Deja, lietuviai nėra kvailių tauta, lietuviai taip pat supranta, kas lauktų, jei laimėtų fašistinė Vokietija. Todėl prie monumento buvo ne tik rusakalbių, bet ir lietuvių. Beje, Antrajame Pasauliniame kare su fašistais taip pat kovojo nemažai lietuvių. Nežeminkit savo tautą, jei sugebat.
Gaila, bet ir su Administraciniu kodeksu Jūs nelabai esate susipažinęs. Perskaitykite atidžiau, gal kokių protingų minčių kils, kas abejotina... Turėčiau pasakyti, kad eilinį kartą įsitikinu, jog esate ne žurnalistas, o tiesiog paparacis...

1 ...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sociumas

Palangiškė Gintarė Greičaitytė prieš ketverius metus, kai dar gyveno Anglijoje, susilaukė gražaus...

Autistas nuspalvino gyvenimą kitokiomis spalvomis nuotrauka, foto

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio departamento direktorius Liudvikas Dūda sako, kad...

Gandas apie neprižiūrimų kapų atėmimą gerokai perdėtas nuotrauka, foto

Vakar negalią turintys asmenys kvietė Klaipėdos valdžios atstovus į diskusiją, kurioje prašė...

Neįgalieji vis dar jaučia socialinę atskirtį nuotrauka, foto

Keliomis dešimtimis eurų pakilus pensijai - be gailesčio nurėžti 149 eurai už...

Pakilus pensijai, neįgalioji sulaukė skaudaus smūgio nuotrauka, foto

"Neringos komunalininko" koncesija baigiasi birželį nuotrauka, foto

Neringa, Naujienos iš Neringos iki Klaipėdos atkeliauja šiek tiek pakitusios. Miesto meras Darius...

Teismo verdiktas: "Branda LT" padarė pažeidimą nuotrauka, foto

Klaipėda, Kilusį ginčą dėl didžiausio vienu metu leidžiamo laikyti atliekų kiekio laimėjo Klaipėdos...

Jaunajai kartai - sunkiaatlečių treniruotės nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos sunkiosios atletikos centre verda gyvenimas - čia nuolat stovyklauja įvairių Lietuvos...

"Gintaro" plaukikams - per 30 medalių nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Gintaro" sporto centro auklėtiniai skynė pergales Rygoje (Latvija), Alytuje ir Klaipėdoje...

Klaipėda, Paskelbta prieš 10 val.

Sportas, Paskelbta prieš 10 val.

Sportas, Paskelbta prieš 10 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...