2018 m. lapkričio 19 d. 02:30 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Psichologija

Komentarai

2018-08-26, 14:59

Parengė Vaiva VAIDILAITĖ

jo

2018-08-27   11:26

IP: 78.61.175.29

Vaikas vaikui nelygu. Vienas padarys viska neprasytas ir dar gerai mokykloje mokysis, kitas- nieko nedarys ir dar akis kabins tevams. Cia kazkam gal ir pasiseke tureti ramaus budo vaikus, bet tokiu yra mazuma. Like tai laukiniai ir mylek kiek nori tokius. Senatveje vistiek spyga parodys. O karta dabar auga ypatingo bjaurumo.

Atsak.Auklėtojai

2018-08-27   08:57

IP: 86.100.53.231

Niekada neskaičiau, kad pataikauju ar tūpinėju, kas be ko ir šiukšles išnešdavo ir savo kambarius susitvarkydavo ir arbatos atnešdavo. Bet niekieno neverčiami. Su vaikais santykiai superiniai , artimi ryškiai tiek su sūnum , tiek su dukra, kaip draugai. Gyvename ne bute todėl patikėkit darbelių nemažai, be niekada neverčiau, nes nereikėjo. Vaikai po pamokų būdavo labai užimti, kai grįždavo pamokos iki 23 val. ir ilgiau, tai jūs pasakykite , kada jiems pailsėt ir kas juos palepins jei ne tėvai. Reikia džiaugtis kol vaikai pas tėvus gyvena, vaikystė greitai prabėga, išeina nebėra kuo rūpintis, o man tai labai malonus jausmas. Vaikus auginame ne darbams nudirbti ( kaip čia kažkas rašė) o gyvenimo pilnatve pasidžiaugti kuo ilgiau. Užtai dabar su vyru galėtume nieko neveikti viską man sutvarkytų vaikai, žinoma jei tik paprašyčiau.

Auklėtoja

2018-08-26   23:37

IP: 86.100.68.153

Nesąmonė.Apie vaikus taip tūpčioti ir pataikauti.Tai jie,ypač berniukai,gali mamai arbatos išvirti,pyragėlį nupirkti.Pasiskirstyti pareigas šeimoje- kas kam sekasi ar maloniau dirbti.Kokie sunkūs darbai mieste? Šiukšles susitvarkyti ar technikos pagalba rūbus,indus išskalbti? Toleruoti laikmetį būtina, bet susitarimus šeimoje renkatės jūs.Jei nebuvo ryšio,tai jis ir neatsiras.Jei šeimoje yra vyriški ir bobiški darbai,tai nereikalaukit darnos

Mama

2018-08-26   22:30

IP: 86.100.53.231

man " juokingai" skamba nuomonė tėvų pirmiau darbai po to pramogos. Vaikystė tam ir yra. Vaikai per mokslo metus dirba dar daugiau nei tėvai. Tėvų pareiga išlaikyti savo vaikus, suteikti jiems visa kas geriausia. Nemanau kad bučiau pavadinus save verge tvarkydama namus. Mano vaikai jau suaugę. Bet aš su didžiausiu malonumu nešdavau iki pat 19 metų kol pas mus gyveno ir pusryčius į lovą ir arbatėlės vakare jei norėdavo net po kelis kartus. Nemačiau jokios problemos. Maistą gamindavau taip pat paklausdama ką norės pietums, ne visada sutapdavo ir jų norai. Aš tiesiog džiaugiausi būdama mama. Smagu žiūrėti kai vaikai gali ilgiau išsimiegoti, smagu kai pietums mano gamintą maistą valgo su apetitu. Nesuprantu mamų kurios sako o jau vaikai dideli gali ir kambarius sutvarkyt ir maistą pagamint. Aš vis užduodu joms klausimą, kodėl mama gamina vyrui kuris jau suaugęs, sukasi , verčiasi per galvas ką pagamint vyras grįš iš darbo, tai jis irgi suaugęs, plauna jam rūbus, o vaikai jau patys turi išsiskalbti. Mes vaikams su meile gamindavom maistą, o prisiderindavom su vyru prie jų ką valgysim. Suaugo vaikai , sukūrė savo šeimas, ir nieko abu dirba , dukra maistą gamina super, išmoko ko reikėjo mokykloje. Sūnaus šeima taip pat augina savo atžalėlę kaip ir aš auginau vaikus. Vaikystė priklauso vaikams.

Tam nu jo

2018-08-26   18:19

IP: 86.100.23.16

O kodėl mama sprendžia kas pirmiau? Tvarkytis ar su draugais bendrauti? Ar tai iki vakaro tvarkysimės, o po to eisim miegoti? Pamenu savo despotus tėvus, labai jau norėjau, kad aš niekur nevaikščiočiau ir su niekuo nebendraučiau, bo su "netinkamais" vaikais susidėsiu. Apskritai su tais savo tvarkymaisiais nesvaikit. Kartą į savaitę ir pakanka. Vaikai dabar dirba daug daugiau ne isuaugę. Nuo 8 iki 16 val. sunkus protinis darbas, po to būreliai, po to namų darbai ir 22 val miegoti.

NU JO

2018-08-26   17:46

IP: 86.100.16.238

Taip,bet po to,kai viskas sutvarkyta,visi pamaitinti ,apskalbti ir pan.Pirma pareigos,o po to malonumai ir pramogos.Kodel jis savo daiktus tvarkydamas-vergas,o mama-ne.

Mda

2018-08-26   15:29

IP: 188.69.199.157

Sunus gi ne vergas. Jam reikia socializuotis, bendrauti su draugais. Jus gi irgi susitinkate su draugemis, linksmai plepedamos leidziat laika

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Psichologija

Galimybė pabūti su savo mintimis vienumoje, netrukdant TV, radijo garsų, aplinkinių žmonių...

Laikas, praleistas su savimi nuotrauka, foto

Dirbti, kai nesijauti vertinamas ar pastebimas savo darbovietėje, gana sudėtinga. Dažnam iš...

Darbuotojams, kurie nesijaučia vertinami darbe nuotrauka, foto

Mūsų gyvenime grįžtamasis ryšys neišvengiamas. Darbe grįžtamąjį ryšį dažniausiai siejame su metiniais...

"Tau netinka šitos kelnės" arba Kas gi tas grįžtamasis ryšys? nuotrauka, foto

Alkoholikas Steponas, su kuriuo susipažinome anoniminių alkoholikų grupės "Kablys" viešame susirinkime, patekdavo...

Priklausomybė nuo alkoholio - sunkiai, bet įveikiama liga nuotrauka, foto

Nutrūko septynių „Neptūno“ pergalių serija nuotrauka, foto

Sportas, Septynių Klaipėdos „Neptūno“ (9-2) laimėtų rungtynių serija sekmadienį nutrūko namuose. Beveik...

Akcija “Neužgesk” priminė apie žuvusiuosius kelyje nuotrauka, foto

Klaipėda, Lapkričio 18-ąją, minint Pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose atminti, trijuose didžiausiuose Lietuvos...

Atvyko vaiko teisių specialistai: kaip elgtis? nuotrauka, foto

Švietimas, Vaiko teisių apsaugos specialistai, pradėję nagrinėti gautą pranešimą dėl galimo...

Šeimos gina savo vaikus nuotrauka, foto

Klaipėda, Apie tūkstantį žmonių  sekmadienį 11 val. susirinko į mitingą prieš vaikų atiminėjimą...

Sportas, Paskelbta prieš 5 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 7 val.

Švietimas, Paskelbta prieš 9 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...