2020 m. gegužės 29 d. 15:38 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Psichologija

Psichologija

Praktinė psichosomatika: šaliname gilumines ligų priežastis

Praktinė psichosomatika: šaliname gilumines ligų priežastis nuotrauka, foto

© Pixabay

Reklama

Dažnai girdime sakant, kad bet kokių ligų pirminė priežastis slypi galvoje. Kai ilgą laiką kartu gyvenantys žmonės nustoja slopinti savo emocijas ir išsilieja ant artimųjų, kyla barniai, nuoskaudos, kritika, pyktis, kurie vėliau pasireiškia susirgimais.

Deja, artimai bendraujant sunku kontroliuoti savo elgesį, ypač esant blogos nuotaikos. Todėl naudinga bus sužinoti, kokie veiksmai, žodžiai ir poelgiai gali iššaukti ligas.

Kritika

Artimų žmonių kritika gali paskatinti plaučių uždegimą, bronchitą, slogą, peršalimo ligas.

Pavyzdžiui, žmona prašo vyro išnešti šiukšles. Tas pamiršta. Ji ima kritikuoti: „Aš juk prašiau, o tu nuolat...“ Kai žmona smerkia vyrą, išlieja ant jo neigiamą energiją. Jei vyras vidujai išlieka ramus ir atleidžia žmonai, tai ji nesusirgs. Jeigu įsižeis ir sukels konfliktą, moteris gali susirgti bronchitu, angina ar kita liga. Mat neigiama vyro energija bus nukreipta į moters gerklę, iš kurios kilo priekaištai.

Įsižeidimas

Kai kurios šeimos gyvena pagal itališką scenarijų: dažni triukšmingi skandalai su lėkščių daužymu būna įprastas dalykas. Todėl tokiose šeimose niekas neserga, nes nėra dėl ko įsižeisti.

Tačiau netikėtai barnio metu vyrui suskausta širdis. Viskas todėl, kad vyras pasielgė nestandartiškai: išvadino ją taip bjauriai, kaip anksčiau to nedarė. Ir ji įsižeidė. Tai yra, dvi riksmų valandas ji priėmė normaliai ir atsakinėjo tuo pačiu, bet užteko vyrui pakritikuoti jos išvaizdą, ir tai užgavo ją tiesiai į širdį. Užtai jis patyrė priešinfarktinę būseną.

Arba merginą išbėrė todėl, kad jai nepatiko vaikino elgesys konkrečioje situacijoje. Ji jam nieko nepasakė, bet pati pagalvojo: „Ožys“. Vaikinas pastebėjo jos veido išraišką ir privertė išsikalbėti. Kai jauni žmonės išsiaiškino santykius, merginos išbėrimas ėmė nykti ir pamažu visai pradingo.

Išvirkščias nepasitenkinimas

Pavyzdžiui, kai moteris su širdies aritmija grįžta namo gerai nusiteikusi, ir vyras, ir vaikai patiria jos švelnumą ir meilę. Kai ji pareina nepatenkinta, išsilieja ant artimųjų, šaukia ir priekaištauja dėl smulkmenų. Vyro ir vaikų emocijos nuolat svyruoja nuo vieno kraštutinumo į kitą.

Vyro ir vaikų nepasitenkinimas susijungia su jos širdies energija ir sutrikdo jos ritmą. Tai ir yra išvirkščias nepasitenkinimas – žmogui grįžta jo neigiama energija ir pažeidžia jį fiziologiškai.

Reklama

Nenumatyta apgaulė

Pirmasis auglys būna susijęs su nenumatytu melu. Moterims dariniai žemiau pilvo apskritai atsiranda tik dėl vienos priežasties. Kai moteris išleidžia savo seksualinę energiją į vyro lauką ir jis jai atsako tuo pačiu. Jeigu ji sutinka dėl tolimesnių santykių, tai nieko neatsitinka. Jeigu atsisako, pagal gamtos ir energijos dėsnius, tai yra melas, už kurį tenka sulaukti atpildo.

Jeigu seksualinė energija išleidžiama kaip priemonė tikslui pasiekti, pavyzdžiui, kai reikia gauti viršininko parašą ar partnerio dovanų, vyras įsižeis dėl apgaulės ir nuviltų lūkesčių. Tada gali išaugti gerybinis auglys. Seksualinė energija iš moters turi išeiti tik kaip intymių santykių pasiūlymas.

Tas pats liečia sutuoktinius. Kai žmona dėl kokių nors priežasčių negeidžia vyro ir yra priversta apsimetinėti ir vaidinti pasitenkinimą, tai vyras anksčiau ar vėliau tai pajus. Jo nuoskaudos gali išprovokuoti auglius, nes buvo pažeisti gamtos dėsniai.

Seksualine energija savo tikslams naudojasi ir stipriosios lyties atstovai. Užtai jie gauna prostatos ligas. Vyras, flirtuojantis su daugybe moterų, švaisto savo seksualinę energiją į jų laukus. Jeigu šalia yra jo žmona, tai kitos moterys negali atsakyti tuo pačiu, tai sugriauna jų lūkesčius. Tuo metu vyras maitinasi svetimų moterų energija, nesuvokdamas, kad jeigu jos įsižeis, tai išprovokuos jam auglį.

Šalinkime ligų priežastis

Reklama

Nepažeisti taisyklių būtų lengva, jeigu su niekuo nesikalbėtume ir gyventume vienumoje. Būdami sociume me dažnai pažeidžiame vienus ar kitus gamtos dėsnius. Reikia labiau kontroliuoti save, kad turėtumėte stiprią sveikatą ir gerus santykius su artimaisiais.

1 .Kai norite pasmerkti žmogų, sustokite. Suvokite savo emocinę reakciją, kuri gimdo norą kritikuoti.

2. Pafantazuokiite apie kitą situacijos vystymąsi, kai jūs reaguojate į problemą kitaip. Mūsų pasaulėžiūra gimdo emocinį atgarsį, vadinasi, reikia keisti ją.

Kad išmoktumėte reaguoti kitaip, peržiūrėkite mintyse situaciją po kelis kartus. Fantazijose jūsų reakcija turi skirtis nuo realios.

3 .Įsivaizduokite savo partnerį prieš save. Nuoširdžiai padėkokite jam už pagalbą tyrinėjant save ir formuojant naujus įpročius. Mintyse parodykite jam, kad išmokote tą pamoką.

Atsiprašykite partnerio (taip pat mintyse) ir pasakykite, kad sugrąžinate jam jo energiją ir pasiimate atgal savąją. Toks veiksmas padės išgyti, nes nuo moters gerklės iškart pasitrauks neigiama jos vyro energija.

Reklama

Analogišku būdu galima pašalinti ir kitas ligų priežastis, rašo portalas „Econet“. Sunkiausia yra suvokti, kur ir kaip pažeidėte gamtos dėsnius.

Toks būdas padeda žmonėms išsigydyti ligas, kai pašalinamos jų priežastys. Svarbiausia rimtai žiūrėti į gamtos dėsnius ir neskubėti bėgti į vaistinę, kai ką nors suskausta.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Psichologija

Tikriausiai visi tikriname telefoną, facebook‘ą, el. paštą, skaitome naujienų portalus, žiūrime žinias,...

Karantino n-ta savaitė. Kai užsidėję kaukes liekame be jų nuotrauka, foto

Nuo antradienio pradeda veikti interneto svetainė www.pagalbasau.lt, kurioje vienoje vietoje galima rasti...

Pradeda veikti interneto svetainė, kurioje prieinama psichologinė pagalba nuotrauka, foto

Atliekant gyvūnų elgsenos tyrimus dar prieš pusšimtį metų gyvūnų psichologijos ekspertas Konrad...

Mobingas – „rafinuota“ psichologinio smurto forma darbe nuotrauka, foto

„Žmogaus studijų centro“ Lietuvos emocinio klimato tyrimas, atliktas  kovo 25 – 30...

Už uždarų karantino durų verda emocijų katilas nuotrauka, foto

Gyvenimas ne tik pro langą: kai sidabras pradedamas auksinti... nuotrauka, foto

Gyvenimas pro langą, 61-oji istorija: kai sidabras pradedamas auksinti...

Medicinos įstaigoms, kurios neatnaujins veiklos, gali būti apribotas apmokėjimas nuotrauka, foto

Lietuva, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, jog įstaigoms, kurios delsia atnaujinti planines...

Dėl traukos lenktynių bus uždaryta Minijos gatvės atkarpa nuotrauka, foto

Klaipėda, Informuojame, kad gegužės 30 d. (šeštadienį) dėl Minijos g. gale vyksiančių automobilių...

Nuo šūvių žuvęs pareigūnas – vienas geriausių Lietuvos kinologų nuotrauka, foto

Kriminalai, Penktadienį Mažeikių rajone įvykus neeiliniam įvykiui, kai ginkluotas vyras, įtariama,...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...