2018 m. lapkričio 16 d. 11:54 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Sveikata  >  Sveikata

Komentarai

nuomonei 2

2013-08-16   15:40

IP: 195.14.179.97

O tu pagalvok, kodėl daktarai neprašė taves kyšio? Ar tik ne todėl. kad tu jau pro ligoninės duris įžengei atkišusi kupiūrą? Čia dar ir psichologinės problemos išryškėja - davusi pinigėlį nori ir gali jaustis gaunanti daugiau dėmesio, bet juk tai optinė apgaulė - už tai ką tamsta gauni jau yra sumokėta, sumokėjo dirbantys vaikai, tu pati, dirbantys giminaičiai. Tu pavadini tai padėka, bet nuo tos tavo "padėkos" gydytojai tampa marodieriais - jie be tos tavo "padėkos" mirštančiam nebeduoda vaistų. Ar tai normalu?

nuomonei

2013-08-16   15:31

IP: 195.14.179.97

Ligoninėje niekada nebus malonu gulėti, ir aš ten malonumų neieškau. Aš tik noriu, kad tose patalpose, kur prikabinėta lipdukų "neduok kyšio", "pranešk apie korupciją" aš gaučiau tik tai kas man priklauso. Ir nesutinku, kad aš turiu mokėti gydytojui už jo darbą, už kurį jau yra sumokėta mokesčių mokėtojų pinigais. O sugalvojęs terminą "pakiša" yra arba visiškas beprotis, arba kyšininkas. O toje akių klinikoje paklauskite, ar jie privalo patys išsilaikyti, ar jie gauna biudžeto lėšų tiek kiek užrašo atliktų paslaugų . Nes dabar lyginat nesulyginamus dalykus.

nuomonė

2013-08-15   19:44

IP: 86.100.69.126

Įdomu, ar butu malonu, jei gulėtum ligoninėje, tave maloniai aptarnautu ir neduotum pakišą, tai nepakiša, o tiesiog padėka. Kiek gulėjau ligoninėje, nė vienas gydytojas neprašo kyšių ir aptarnauja gan kokybiškai, kopetentingai.
Mane kažkada nustebino viena akių klinika, tik ne jūrininkų ligoninėje, o Manto g-vėje. Vienas vyrukas pirko akinius, brngius, oi kaip apie jį lakstė pardavėjos, akių gydytoja, po to atėjo mano eilė, aš pikrau pigius akinius, į mane nekreipė dėmesio, pati bėgiojau iš paskos.Kai paklausiau, kodėl jus taip diskriminuojat žmones, jos atsakė-klientas pirko brangius akinius, mes jam dėkingos, o aš tyik pigius.

anglijai

2013-08-14   11:26

IP: 195.14.179.97

Bijau, kad jau per vėlu. Gali būti kad gydytojus jau reikia gydyti nuo šios "priklausomybės". O dėl lygio, tai galima būtų ir pasiginčyti - aukštas lygis medicinos įrangos pripirktos už otkatus, ar medikų paslaugų kokybės lygis?

Anglija

2013-08-13   14:58

IP: 90.222.182.0

Zmones, baikite viena karta su tais kysiais. Jei neturite, kur deti pinigu, verciau paaukokite labdarai. Negadinkite gydytoju. Atsikratykite to possovietinio mastymo.
O Lietuvos medicinos lygis isties neprastas.

Klausimas

2013-08-13   11:17

IP: 78.61.229.248

kyla klausimas, iš kokių lėšų ligoninė moka už reklamas ir ar apskritai toleruotinos ligoninių reklamos

laimingai pabėgęs

2013-08-13   09:30

IP: 195.14.179.97

teko pagulėti minėtoje ligoninėje. Liga įsisenėjusi, reikėjo tik numalšinti uždegimą. Tai buvo daroma leidžiant dvi ampules vieną kartą per parą. Todėl net nepagalvojau, kad už tokią "geradarystę" turiu primokėti. Tad teko pamatyti visą gydytojo emocijų spektrą - tikėjimasis gauti kyšį, nebylus reikalavimas veiksmais (tiksliau neveikimu) gauti kyšį ir galiausiai - įtūžis negavus kyšio. Žodžiu, kyšininkavimo sistema išlikusi, ir dar daugiau įsigalėjusi. Gulint ligoninėje ir stebint ligonių bei gydytojų santykius tai AKIVAIZDU. O blogiausia, kad pacientai patys yra to kaltininkai - atsigula kaimo moterytė vienintelė jos pirma mintis yra DUOTI. Atidavusi tuos varganus litukus žmogui baltu chalatu ( kartais net ne tam kam norėta duoti) ji nusiramina - JUK DAVIAU DAKTARELIUI, TAI DABAR BUS VISKAS GERAI. Taip mes kartu padarome mūsų gydytojus panašius į žmones, kuriems tinka "marodieriaus" apibūdinimas. Juk pabandykit duoti kyšį daktarui kokioje anglijoje - gal ir nepripažins, bet jau pažiūrės tikrai kaip į beprotį.

pacientas

2013-08-13   08:20

IP: 195.182.80.211

teko ne karta gydytis Jūrininkų ligoninėje, man labai patiko. Galima paklausti kas gali patikti gulint ligoninėje?- tiesiog med. personalo dėmesingumas, gydytojų profesionalumas, norisi pasidžiaugti, kad ligoninės Direktorius Sąlyga turi tokį suburtą šaunų kolektyvą

Va

2013-08-13   03:24

IP: 85.232.142.162

Diržinauskis pagarvos vertas medikas!

rasa

2013-08-12   22:47

IP: 78.61.129.81

Teko liepos mėnesį bendrauti su Kaliningrado I. Kanto universiteto studentėmis, kurios atliko praktiką mūsų Jūrininkų ligonionėje pagal mainų programą. Kokių tik tik susižavėjimo kupinų atsiliepimų neteko išgisrti apie Jūrininkų ligoninę, širdies chirurgus.... Tikrai nustebino būsimųjų medikių pagarba mūsų gydytojams, ligoninei.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sveikata

Rytoj, lapkričio 14-ąją, bus minima Pasaulinė diabeto diena. Klaipėdoje jau antrus metus...

Ina ir Darius Juotkai: "Stengiamės sklaidyti mitus apie diabetą" nuotrauka, foto

Pernai Lietuvoje pradėjus Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis kompensuoti pagalbinio...

Išsvajotų kūdikių padėjo susilaukti pagalbinis apvaisinimas nuotrauka, foto

Kai pradedame kompleksuoti dėl savo svorio, tuo pačiu, sumažėja pasitikėjimas savimi, pradeda...

Sportas „Apelsine“ padėjo nugalėti kompleksus dėl per didelio svorio! nuotrauka, foto

Didelį ligų bagažą turintys mažamečiai ir senjorai privačiose sveikatos priežiūros įstaigose dažnai...

"Šeimos gydytojai nenori sergančių mažamečių" nuotrauka, foto

Stano prisipažino sergantis kraujo vėžiu nuotrauka, foto

Žmonės, Kompozitorius ir dainų autorius Stanislavas Stavickis-Stano patvirtino jau kurį laiką sklandžiusius gandus...

Mėmelio panorama ant garažų sienos tapo žmonių traukos centru nuotrauka, foto

Kultūra, Nuošalioje Bomelsvitės rajono Malūninkų gatvėje esantys garažai šią savaitę sulaukė išskirtinio klaipėdiečių...

Už žiaurų nužudymą - 17 metų nelaisvės nuotrauka, foto

Kriminalai, Šių metų pradžioje Gintališkės kaime po daugybinių smūgių kastuvu žmogų užmušęs 25-erių...

Nina Puteikienė sieks Klaipėdos mero posto nuotrauka, foto

Klaipėda, Lietuvos centro partijos Klaipėdos skyrius ketvirtadienį kandidate į Klaipėdos merus 2019 metų...

Žmonės, Paskelbta prieš 42 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 55 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...