2019 m. kovo 21 d. 19:32 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Sveikata  >  Sveikata

Komentarai

SISTEMA

2019-02-15   16:17

IP: 86.100.156.102

patys ,kalti zmones ,ka issirinkote ta ir turite.Kada dar rinkimai buvo AMB ar S.Lozoraitis ,tai tada buvo posukis ar i desine ar i kair e,o trumpai rinktis ateiti ar praeti.Issirinkote AMB su EXkomunistais ,tai ir liko viskas praeityje po staromu ,po blatu.Nors tu daktaru ne tiek daug isvyko ,kaip raso laikrasciai ,paprsciausiai samonigai sudaromos eile s ir sveikatos buves ministras Andriukaitis bande ivesti tvarka ,tai issiunte i Briuseli ,kad netrukdytu daryti reforma.Reforma vis dar tebevyksta ,vien su e-sitema ,kiek ten 40 mln.isgaravo ir nieko ,o su gelezinkeliais ir ta pati sistema ,zodziu reformos tesiasi ,zmonems tik blogiau ,nei prie ruso.Dabar laukiama stebuklo ,kada naujas mesijas viska sutvarkys ,kiti dar svajoja ,kad dar koks tai is kapu diktatorius priskels.Deja daugelis nenori pripazinti ,kad patys susikure tokia sistema ,tai dabar ka pasejote ta ir pjaunate ,bylas KGB 75 metams uzkonservavo net USA Kenedzio byla nera uzkonservuota tokam laikui ,kur dar desovietizacija pamirsta.Ir liaudis vis svoja ,kaip buvo gerai prie ruso viska s uz dyka,gydymas nemokamas ,mokslas nemokamas butai uz dyka ir tt.

Elfas

2019-02-15   14:24

IP: 90.140.157.90

Senolei reikia prašytis kitų pagalbos,kad užregistruotų internetu.Jei neturi artimųjų,tai kaimynų,pažįstamų.Nemanau,kad visi atsisakytų.Internetu registruoju bent kelis žmones,tame tarpe ir svetimus,ir nieko,nepervargau:)

Goda

2019-02-14   06:37

IP: 85.232.140.78

Talonų gauti neįmanoma.Paskambini į universitetinę ligoninę ir girdi tik įrašytą balsą,kad visos registratorės užimtos.Stovėjau gyvoje eilėje ir stebėjau,kad įrašas tvirtina ,kad visos registratorės užimtos-telefoną laikė rankose tik viena..Keista ,kad talonai išgraibstomi akimirksniu,o kai nueini pas gydytoją prie durų nei vieno paciento.

SIMONA

2019-02-13   15:26

IP: 185.11.26.161

Tikra tiesa! Vyras laukė pas šeimos gydytoją, sulaukė, liepė pasidaryt rentgeną. Pasidarė tą pačią dieną, po dviejų savaičių gavo taloną pas šeimos gydytoją, kuri pasakė, kad reikia daryti tomografą, kad tiksliau pažiūrėti, davė siuntimą, pas neurologą, kad išrašytų siuntimą tomografui. Pas nileurologą registracija nuo vasario 15, kovo mėnesiui. Gausim siuntimą tomografui kovą, balandį-gegužę, geriausiu atveju, pasidarysim tomografą, tada dar keletą savaičių lauksim pas šeimos gydytoją.. Gal naujiems metams ir pradėsim gydyt stuburą..

Daina

2019-02-13   10:28

IP: 83.171.17.42

Kol tie patys gydytojai dirbs ir privačiame sektoriuje ,tol eilės netrumpės. Juk jeigu eini į eilinę polikliniką-ten eilės kilometrinės o tie ,kurie dirba privačiai-siūlo eiti į privačią už pinigus ir tą pačią dieną.Tai kiek dar durnins ir vaikys žmones. Tegul mažiau geria kavą ir daugiau priima ligonių. Negana ,kad į darbą ištisai ateina pavėlavę,tai dar pusvalandį plepasi tarpusavyje o žmonės tuo tarpu sėdi už durų ir laukia.

adolfina

2019-02-13   10:02

IP: 85.232.128.50

O kas darosi Onkologiniam registratūroje tai baisu ten vertėtų pasidomėti ,kai kurioms vyriausybinėms instancijoms, ojoj

Jjj

2019-02-13   06:38

IP: 185.11.26.161

Man atrodo, specialiai taip padaryta, kad tik moketum. Tuomet gausi, kad ir ta pacia diena.

labai pikta

2019-02-12   20:25

IP: 85.232.148.193

Visur meluojama,gauti taloną pas kardiologą į jūrininkų ligoninę misija neįmanoma.Telefonai pastoviai užimti,elektroninėje registracijos erdvėje pastoviai rašo "registruojamas pacientas",5 min.po 8 pakėlusi ragelį registratorė pasako talonų nėra visam mėnesiui.Tai kur tie talonai dingsta?Žmonės su negalia,operuoti,bet talono negausi.O va už pinigus bet kurioje privačioje gausi savaitės bėgyje.Tai kokio velnio mokamas tas PSD,kas čia per mokestis?Jei vis vien reikia mokėti iš kišenės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sveikata

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, prasidėjus tymų infekcijos protrūkiui Lietuvoje, ragina visuomenę...

A. Veryga apie tymų protrūkį: skiepų visiems neužteks nuotrauka, foto

Klaipėdoje veikiančios UAB "Nefrida" hemodializių centro specialistai inkstų ligomis sergančius pacientus, kuriems...

Hemodializė ir kineziterapija: gyvybiškai būtinas derinys nuotrauka, foto

Dviem Klaipėdoje veikiančioms ligoninėms miesto valdžia planuoja skirti 250 tūkst. eurų. Bus...

Ligoninėms ruošiama finansinė injekcija nuotrauka, foto

Miego sutrikimai – tai sveikatos problema. Nors daugelis šios srities simptomų nelaiko...

Pasaulinė miego diena: ką būtina žinoti apie miego sutrikimus nuotrauka, foto

Prie koalicijos jungiasi ir Laima Juknienė nuotrauka, foto

Klaipėda, Valdančiosios daugumos gretos didėja. Prie koalicijos naujai išrinktoje Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje...

Direktoriaus ataskaitai pritrūko palaikymo nuotrauka, foto

Klaipėda, Ketvirtadienį posėdžiavusi kadenciją baigianti miesto Taryba įteikė Savivaldybės administracijos direktoriui Sauliui Budinui...

Artėja padangų keitimo bumas nuotrauka, foto

Automobiliai, Servisai pradeda pasiruošimą artėjančiam padangų keitimo bumui, kai daugelis vairuotojų žiemines padangas...

"TT-Line" keltai: pasigendama informacijos lietuvių kalba nuotrauka, foto

Jūra, Į redakciją skambinęs vyras piktinosi, kad keltų operatorius "TT-Line", kurio ro-pax laivai...

Klaipėda, Paskelbta prieš 32 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Automobiliai, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...