2018 m. balandžio 23 d. 22:20 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Sveikata  >  Sveikata

Komentarai

2017-02-17, 13:42

kana.pe

DJ

2017-02-20   23:35

IP: 172.58.11.87

Kadangi Anglija jau nusprendė pasitraukti iš ES, tai dabar kalba prasidėjo kaip modernizuoti pačią ES ?. Variantas galėtu būti toks. Europos sąjungos biurokratai tarpusavyje susitaria, kad rekomenduoja visoms ES narėms susigrąžinti savo nacionalines valiutas. Briuslio biurokratijos ofisas savaime užsidaro ir modernizuotos ES pagrindas bus tapusavio prekyba be mokesčių ir muitų, kelionės be vizų, bet visos ES narės pradeda kontroliuoti savo vidines sienas kartu su ES sienomis. Visos ES narės pradeda gyvenati pagal savo asmenines konstitucijas ir įstatymus be jokių daugiau direktyvų iš ES biurokratų. ES saugumą toliau garantuoja NATO ir nereikia kurti kažkokios naujos ES armijos. Anglija nebūdama daugiau ES nare toliau save įtvirtins kaip Europos finansiniu centru kuris visuomet tokiu ir buvo, taigi Anglija į save pritrauks labai daug pasaulio įnvesticijų ir žinoma jau dabar pradeda prekiauti su visu pasauliu daugiau be ES biurokratijos direktyvų !. Tiesa eurai arba jievrėjai gali pasidaryti tarpusavio atsiskaitymo valiuta turint savo nacionalines valiutas.

DJ

2017-02-20   03:40

IP: 172.58.12.27

Legalizuos atseit nekeiksmingą marijuchą, tai paskui prašys legalizuoti ir visus kitą narkotą, snors legalizavus marijuchą ?, tai juodoji rinka tik džiaugsis, nes pasiūlus daug pigesnės marijuchos nei iš tų ofiacialių "dispenserių", tai reiškia, kad juodosios rinkos žaidėjai naudos legalias parduotuves "dispenserius" savo juodujų operacijų kaip priedanga ir jokio ekonominio efektos tai neduos, atvirkščiai tiks paskatins nuodają rinką su mafija kartu, kuri ne tik marijuchą parduoda, bet ir viską kitką ko narkošoms reikia !. Padidėjus nusikalstamumui ryšium su marijuchos vartojimu, tai valstybiai daugiau kainuos juos gaudyti ir grusti į kalėjimus, nes narkomanijos problema nedingsta, bet atvirkščiai dar daugiau umėja !. Atseit prisirūkes marijuchos tu nedarysi tokių pačių nesąmonių kartu su nusikaltimais kurias daro žmonės prisisiurbe alkoholio ?, kažkaip nelabai snorisi patykėti !. Tokią marijuchos nekeiksmingumo "lempą" platina iš desperacijos JAV liberalai-demokratai kaip paskutinis laimėjimas susimovus per rinkimus, tai gal bent legalios marijuchos turėsime..., nes net pats eksavas prezidentas yra sakes, kad aš jaunystėje eksperimentavau su narkotikais, tai reiškia, kad buvo hipavas ir kas jie tokie buvo ? visi puikiai žino pagal jų spalvingas orgijas sedint ant narkotikų !.

arvydas

2017-02-19   18:16

IP: 78.60.11.30

Šaltinis kažkoks nepatikimas - jau valanda laiko neatsidaro. Jei apties šaltinio patikimumas lygus jo stabilumui - tai panašu, kad čia paprasčiausias feikas.

Ert

2017-02-19   11:07

IP: 78.57.203.164

Legalizuoti

2017-02-18   13:29

IP: 78.57.154.87

zodziu yra taip lietuvoi, jei draudi legalizavima, reiskesi atidarai langa juodajai rinkai, nes paklausa buvo ir bus. antra uzdraustas vaisisu visada saldesnis....

bet su musu politikais ir ju IQ nieko kito ir nesitikiu, juk loginis mastymas retenybe siu laiku politikoi

logika

2017-02-17   21:13

IP: 79.133.254.244

Aisku, kaip ir su bet kuo kitu, net ir tuo paciu maistu, saikas yra svarbiausia. O dabar visi cia susirinke isminciai saziningai atsakykit bent patys sau, ar tikrai dabartine musu valdzios kanapiu reguliavimo politika yra pati geriausia pasaulio kontekste piktnaudziavimo atveju poziuriu.

To praeitis

2017-02-17   20:56

IP: 94.43.170.168

Visiskai su jumis sutinku, 100%. Kiekviena priklausomybe yra blogis, kokia ji bebutu. Paprastas pavyzdys kai gydytojas pasako atsisakyti tam tikru produktu, nes negalima, mirs, o zmogus neturi valios ir numoja tanka ir finalas mirtis.
Tai cia ir baigiu diskusijas, nes jau narkomanu propogandistu pradeda vadint ;))) kas belieka kai nei vieno svaraus argumento atgal negali pateikt :)

praeitis

2017-02-17   20:54

IP: 5.20.146.54

tiktai tie kurie kadaise pradejo rukyt, pesa iki siol tik jau po kelis kart per diena dideliais kiekais, o jei pabando mest nemiega ir jaucia pykti, depresijos simptomus ir tt ir tt ir zinau gerai ka sakau ;) nera taip nekalta, ypac del siu laiku stiprumo ir ne visi gali tik kartais parukyti, nes po kazkiek laiko valia atsisakyti dazniausiai buna per silpna ir norint atsigaut reikia duuuumuuuuu =)

To O taip

2017-02-17   20:48

IP: 94.43.170.168

Kanapiu vartotojas (butent priklausomas), yra ne ka didesnis ligonis nei tas kuris priklaisomas kavai, cukrui ar suaugusiu filmu ziurejimui ir pempes tampymui. Cia ziurint is sveikatos zalos padarymo ! O kanapiu vartotojas nepriklausomas, ty kartais pavartojantis is vis normalus zmogus (cia jums suprantama savoka parinkau) beje i priklausomybe statistiskai linke 30 % vartojanciu, t.y. 3 is 10. Apie kitu narkotiku priklausomybe ir zala galit patys pasiskaityt. Alkojolis taip pat narkotikas, kaip ir visi anksciau ivardinti.

praeitis

2017-02-17   20:43

IP: 5.20.146.54

Alkoholis aisku milijona kartu daugiau problemu pridaro ir labai dideliu, taciau uzkietejusiems rukaliams reiktu pamegint mest traukt ir jie tada apie save daug naujo suzinotu, tiksliau apie savo psichologine busena ir tada butu matyt kaip su sypsena eitu per gyvenima... =))

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sveikata

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), ieškanti būtų, kaip sumažinti šeimos gydytojų krūvį,...

Idėja – dėl nedarbingumo susitarti be gydytojo nuotrauka, foto

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį pastebime vos pažvelgę į žmogų - jo...

Bet kuriam dantų netekusiam pacientui - inovatyvūs dantų atkūrimo būdai nuotrauka, foto

Vėžio riziką didinančių medžiagų yra visur. Kartais gali pasidaryti baugu – štai...

11 vėžio riziką didinančių dalykų, su kuriais susiduriame kasdien nuotrauka, foto

Nuo rugsėjo darželiuose, mokyklose, stovyklose ir socialinės globos įstaigose vaikai privalės...

Darželiai ir mokyklos vaikus privalės maitinti sveikiau nuotrauka, foto

Klaipėdiečiai perrašė LSKL istoriją - kausis didžiajame finale nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai perrašė Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) istoriją -...

Baltų mitologijos parke – nauja skulptūra nuotrauka, foto

Kultūra, Baltų mitologijos parke, kurį Darbėnų seniūnijos Sausdravo kaime prieš septynerius metus pradėjo...

Platinamas įvažiavimas į Palangą sulaukia ir kritikos nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Palangos prieigos šiomis savaitėmis užgriozdintos traktoriais bei žemę kasančia technika, čia...

Idėja – dėl nedarbingumo susitarti be gydytojo nuotrauka, foto

Sveikata, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), ieškanti būtų, kaip sumažinti šeimos gydytojų krūvį,...

Kultūra, Paskelbta prieš 3 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 4 val.

Sveikata, Paskelbta prieš 4 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...