2020 m. rugpjūčio 13 d. 12:24 val., ketvirtadienis

Ačiū, gydytojau!

"Buvau sužavėta mediko elgesiu"

"Buvau sužavėta mediko elgesiu" nuotrauka, foto

© „Fotolia" asociatyvi nuotr.

Reklama

Norėčiau viešai padėkoti greitosios pagalbos ekipažui, skubios medicinos pagalbos specialistui Aleksandrui Bogdanovui ir vairuotojui Anatolijui Žadan.

Man praėjusią savaitę pradėjo per pietus labai smarkiai skaudėti skrandžio viršutinę dalį. Apie 16 val. išsikviečiau greitąją pagalbą. 112 operatorius labai trumpai paklausė, kas nutiko ir kur gyvenu, iš karto sujungė su medikais. Medikų brigada atvyko operatyviai. A. Bogdanovas iš karto pamatavo spaudimą, jis buvo virš 150. Tokio spaudimo nesu dar turėjusi. Suleido vaistų ir pasakė, kad veš mane į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Kadangi namie tuo metu buvau viena, A. Bogdanovas pasiūlė pasiimti telefoną, palaukė kol užrakinau duris, įsodino į greitosios automobilį. Vairuotojas A. Žadan labai atsargiai vairavo, net per ant kelio esančius kalnelius taip lėtai ir atsargiai pervažiuodavo, kad net nesijautė.

Atvykus į ligoninę mane perdavė priimamojo specialistams. Jaučiausi labai blogai, buvo silpna, svaigo galva. A. Bogdanovas paklausė, ar jis galės man paskambinti vėliau ir pasiteirauti apie mano sveikatą. Universitetinės ligoninės priimamojo kolektyvas fantastiškas. Nežinau, ko žmonės skundžiasi. Sesutė nė per žingsnį nuo manęs nesitraukė. Labai geitai ir operatyviai buvo paimtas kraujas, palydėjo iki tualeto dėl šlapimo tyrimo, pasodino, nunešė tyrimus, nuvedė daryti rentgeno nuotraukos, sėdėjo ir laukė, kol išeisiu, neleido net lengvo maišelio nešti pačiai.

Nuvedė pas gydydoją Mindaugą Stravinską, šis atliko echoskopiją. Pasirodo, nieko labai rimto nėra, išrašė receptą vaistams ir liepė pasidaryti endoskopinį tyrimą. Grįžau namo.

Vakare paskambino A. Bogdanovas ir pasiteiravo, kur aš, ar man viskas gerai, ką nustatė medikai. Buvau sužavėta tokiu mediko elgesiu. Juk, atrodo, esu svetimas žmogus, tačiau pasirūpino kaip savu šeimos nariu.

Manau, kad reikėtų apie juos parašyti, nes dažniausiai žmonės tik skundžiasi medikais, o padėkoti viešai už paprasčiausią žmogiškumą niekas nesistengia.

Kitą dieną darbe papasakojau, kas man nutiko, tai visi tik stebėjosi, kad buvo šitaip pasirūpinta. Kiti net klausė, ar tikrai taip būna.

Tad tariu A. Bogdanovui, A. Žadan ir Klaipėdos universitetinės ligoninės Priėmimo skyriui nuoširdžiausią AČIŪ.

Asta A.

Žymos: padėka medikui

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Ačiū, gydytojau!

Dienraštis "Vakarų ekspresas" kviečia prisidėti prie Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuotos akcijos padėkoti...

Ištarkite "Ačiū" medikams nuotrauka, foto

Senamiestis taps vizualiai patrauklesnis nuotrauka, foto

Klaipėda, Pastabesni senamiesčio lankytojai ir gyventojai seniai atkreipė dėmesį į eismo ženklų gausą...

Klaipėdos jaunimas buvo išgirstas miesto politikų nuotrauka, foto

Klaipėda, Tarptautinės jaunimo dienos proga Klaipėdos miesto jaunimas, jaunimo organizacijų atstovai bei projektas...

Praėjusią parą COVID-19 patvirtintas 21 žmogui nuotrauka, foto

COVID-19, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtintas...

Nustačius COVID-19 atvejį, dezinfekuojamos VMI  patalpos Tauragėje ir Klaipėdoje nuotrauka, foto

Klaipėda, Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog nustačius vieną užsikrėtimo COVID-19...

Klaipėda, Paskelbta prieš 23 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 35 min.

COVID-19, Paskelbta prieš 45 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...