"Žalgiris" pasirodymą Eurolygoje baigė pralaimėjimu Madride

Lietuvos čempionas Kauno "Žalgiris" vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų paskutinėse "Top-16" rungtynėse E grupėje penktadienį svečiuose 83:99 (12:21, 31:19, 19:28, 21:31) pralaimėjo Madrido "Real" (Ispanija) ekipai, kuriai atstovauja Jonas Mačiulis.

Svečiai po 10 žaidimo minučių atsiliko 12:21, tačiau antrajame ketvirtyje ėmė artėti prie varžovų. 14-ąją min. žalgiriečiai sumažino atsilikimą iki minimumo (26:27), o 16-ąją min. išsiveržė į priekį 31:30. Prieš ilgąją pertrauką Lietuvos čempionai įgijo trijų taškų persvarą 43:40, o trečiojo kėlinio pradžioje padidino pranašumą iki penkių taškų 47:42. Aikštės šeimininkai atsakė spurtu 12:2 ir 26-ąją min. išsiveržė į priekį 54:49, o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 68:62. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, Madrido komanda įgijo 15 taškų persvarą 85:70, o 38-ąją min. pirmavo 92:75.

"Žalgiriui" (5 pergalės/9 pralaimėjimai) 17 taškų pelnė Džeimsas Andersonas (James Anderson), 16 - Vilas Čeris (Will Cherry), 14 - Artūras Gudaitis, 8 - Symas Sanderis Venė (Siim-Sander Vene), 7 - Artūras Milaknis, po 6 - Lukas Lekavičius ir Darius Songaila, 5 - Edgaras Ulanovas, po 2 - Paulius Jankūnas ir Robertas Javtokas.

Madrido ekipoje (11/3) Felipė Rejesas (Felipe Reyes) surinko 17 taškų, Serchijus Rodrigesas (Sergio Rodriguez) ir Džeisis Kerolas (Jaycee Carroll) - po 16, Kei Si Riversas (K. C. Rivers, 9 atk. kam.) - 12.

J. Mačiulis per 7 min. pelnė 3 taškus (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 1/2), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo.

Žalgiriečiai pirmajame rate pralaimėjo Madrido klubui 71:88.

"Real" komanda tapo E grupės nugalėtoja, o "Žalgiris" užėmė šeštąją vietą.