"Žalgiris" pasiekė istorinę pergalę Maskvoje

Vieningosios krepšinio lygos varžybose sekmadienį Lietuvos čempionas Kauno "Žalgiris" svečiuose 74:68 (16:21, 17:17, 19:16, 22:14) įveikė Maskvos CSKA (Rusija) ekipą ir tapo B grupės lyderiu.

Po dviejų kėlinių kauniečiai atsiliko 33:38, o po trijų - 52:54. Ketvirtajame kėlinyje svečiai laimėjo atkarpą net 14:2 ir įgijo 10 taškų persvarą (66:56). Per likusias keturias minutes "Žalgiris" nebeišleido pergalės iš savo rankų.

Nugalėtojams po 12 taškų pelnė Mindaugas Kuzminskas ir Darjušas Lavrinovičius, po 11 - Markas Popovičius (Marko Popovič) ir Paulius Jankūnas, 9 - Kšištofas Lavrinovičius, 8 - Vytenis Lipkevčius.

CSKA ekipai Milošas Teodosičius pelnė 13, o Nenadas Krstičius ir buvęs žalgirietis Sonis Vymsas (Sonny Weems) - po 12 taškų.

Pirmajame rate praėjusių metų spalio 28 dieną žalgiriečiai namuose įveikė maskviečius 76:66.

"Žalgirius" iš 12 rungtynių laimėjo 11. CSKA ekipa, turinti 11 pergalių ir 2 pralaimėjimus, B grupėje užima antrąją vietą.