"Žalgiris" namuose įveikė "Šiaulių" krepšininkus

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate pirmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno "Žalgiris" namuose 80:71 (22:18, 14:19, 20:17, 24:17) įveikė Šiaulių "Šiaulius".

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių atsiliko 36:37, o po trijų ketvirčių pirmavo 56:54. Paskutinį kėlinį žalgiriečiai pradėjo spurtu 17:5 ir 36-ąją min. nutolo 73:59. Per likusį laiką svečiams nebepavyko pasivyti atitrūkusių varžovų.

"Žalgiriui" Džeimsas Andersonas (James Anderson) pelnė 18 taškų, Artūras Milaknis - 11, Edgaras Ulanovas - 10.

Šiaulių ekipoje 13 taškų surinko Julius Jucikas, 12 - Gintaras Leonavičius, po 8 - Džonatanas Li (Jonathan Lee) ir Rokas Giedraitis.

Svečiai pataikė vos 3 tritaškius iš 19 (16 proc.) ir pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 26-38.

"Žalgiris" (18 pergalių/1 pralaimėjimas) pirmauja čempionate, o "Šiauliai" (9/10) užima šeštąją vietą.