„Žalgirio“ vyrai namuose krito prieš „Fenerbahce“

Kaune buvo labai karšta, tačiau „Žalgirio“ krepšininkai trečiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse namuose neatsilaikė prieš Stambulo „Fenerbahce“. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 57:66 (19:15, 15:16, 12:18, 11:17) pralaimėjo „Fenerbahce“ krepšininkams.

Po šio pralaimėjimo „Žalgiris“ serijoje atsidūrė besivejančių vaidmenyje ir atsilieka 1:2. Dabar ketvirtadienį laukiančios ketvirtosios rungtynės kauniečiams gali būti lemiamos šiame sezone.

Rungtynės prasidėjo gana nervingu Kauno komandos krepšininkų žaidimu, tačiau „Fenerbahce“ itin netaikliai atakavo iš žaidimo. Juos gelbėjo tik puolime atkovoti kamuoliai ir taiklūs baudos metimai.

Tačiau antrajame kėlinyje užsikūręs „Žalgirio“ varikliukas po Nate'o Wolterso tritaškio leido komandai pabėgti nuo „Fenerbahce“ 29:20. Tačiau kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidė Stambulo klubas ir pranašumą sumažino iki 3 taškų – 31:34.

Tačiau „Fenerbahce“ po pertraukos aikštėje pasirodę pakeitę savo veidus. Padidinę žaidimo intensyvumą M.Guduričiaus tritaškių dėka per tris minutes persvėrė rezultatą. Vėliau rungtynės klostėsi taškas į tašką, o pranašumo neįgijo nei viena komanda.

Reikalai „Žalgiriui“ pašlijo iki rungtynių pabaigos žaisti mažiau nei 5 minutes. Tuomet „Fenerbahce“ susikrovė 6 taškų pranašumą.

Nors žalgiriečiams dar buvo pavykę iki minimumo sumažinti pranašumą, tačiau Turkijos klubas vėl atstatė turėta persvarą ir pergalės iš rankų nepaleido.

„Žalgiris“: Nate'as Woltersas 15, Brandonas Daviesas 9, Thomas Walkupas (4 atk. kam.) 7, Edgaras Ulanovas ir Aaronas White'as po 6, Artūras Milaknis 5, Marius Grigonis 4, Leo Westermannas 3, Deonas Thompsonas 2 taškai.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 17, Janas Vesely 10, Kostas Sloukas 9, Luigi Datome 8, Melihas Mahmutoglu 6, Nicolo Melli 5, Nikola Kaliničius 2 taškai.​

Rungtynių statistika:

Kauno „Žalgiris“ – Stambulo „Feberbahce“ 57:66 (19:15, 15:16, 12:18, 11:17), serija 1:2

Dvitaškiai: 14/35 (40 proc.) – 11/25 (44 proc.)

Tritaškiai: 6/17 (35,3 proc.) – 10/34 (29,4 proc.)

Baudų metimai: 11/16 (68,8 proc.) – 14/17 (82,3 proc.)

Atkovoti kamuoliai (puolime): 31 (8) – 32 (14)

Rezultatyvūs perdavimai: 11 – 13

Klaidos: 15 – 9

Perimti kamuoliai: 3 – 12

Blokai: 2 – 3