„Žalgirio“ krepšininkai sutriuškino „Pieno žvaigždes"

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) antrojo turo rungtynėse pirmadienį čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 106:64 (18:23, 26:16, 35:13, 27:12) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

„Žalgiris“ pralaimėjo pirmąjį kėlinį 5 taškų skirtumu, o įpusėjus rungtynėms jau pirmavo 44:39. Antroje mačo pusėje žalgiriečiai dominavo aikštėje ir nepaliko varžovams jokių šansų. Trečiąjį kėlinį „Žalgiris“ laimėjo 35:13, ketvirtąjį - 27:12.

Kauno komandai po 14 taškų pelnė Brendonas Deivisas (Brandon Davies) ir Artūras Milaknis, po 11 - Aronas Vaitas (Aaron White) bei Kevinas Pangosas, 10 - Edgaras Ulanovas.

Pasvalio ekipoje 16 taškų surinko Viačeslavas Bobrovas, 11 - Artūras Ausėjas, 10 - Tomas Lekūnas.

„Žalgiriui“ tai buvo antroji pergalė, o „Pieno žvaigždėms“ - antrasis pralaimėjimas.