„Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjo Vitorijoje

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų 26-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ komanda išvykoje 64:84 (19:27, 14:16, 12:24, 19:17) pralaimėjo Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija) krepšininkams.

Kauniečiai pirmąjį ketvirtį pralaimėjo 19:27, prieš ilgąją pertrauką atsiliko 33:43, o po trijų kėlinių turėjo 22 taškų deficitą 45:67. Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui, aikštės šeimininkų pranašumas siekė 28 taškus (82:54).

„Žalgiriui“ Kevinas Pangosas pelnė 12 taškų, Vasilijė Micičius - 11, Axelis Toupane'as - 9, Edgaras Ulanovas - 7, Brandonas Daviesas ir Paulius Valinskas - po 6, Artūras Milaknis - 4, Gytis Masiulis ir Antanas Kavaliauskas - po 3, Paulius Jankūnas - 2, Aaronas White'as - 1.

Vitorijos ekipoje 20 taškų surinko Jaysonas Grangeris, 15 - Vincent'as Poirier, po 12 - Johannesas Voigtmannas ir Mattas Jenningas.

Kauniečiai pataikė 4 tritaškius iš 8, o varžovai - net 13 iš 29. Lietuvos čempionai suklydo 21 kartą.

„Žalgiris“ (15 pergalių/11 pralaimėjimų) turnyro lentelėje užima šeštąją vietą, o „Baskonia“ (13/13) ekipa - aštuntąją.

Kauniečiai pirmajame rate namuose pralaimėjo Vitorijos klubui 77:97.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais kovo 20 dieną namuose su Milano „AX Armani Exchange Olimpia“ (Italija) komanda, kuriai atstovauja trys lietuviai.