"Žalgirio" krepšininkai pralaimėjo Madride

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų "Top-16" etapo trečiojo turo rungtynėse F grupėje penktadienį Lietuvos čempionas Kauno "Žalgiris" svečiuose 86:92 (18:26, 24:19, 11:20, 33:27) pralaimėjo čempionės titulą ginančiai Madrido "Real" (Ispanija) ekipai, kuriai atstovauja Jonas Mačiulis.

Žalgiriečiai po 10 žaidimo minučių atsiliko 18:26, o 14-ąją min. - 26:39. Visgi svečiams pavyko priartėti ir prieš ilgąją pertrauką sumažinti atsilikimą iki trijų taškų 42:45. Trečiajame ketvirtyje aikštės šeimininkai ėmė tolti ir po 30 žaidimo minučių buvo priekyje 65:53. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Madrido komandos pranašumas padidėjo iki 16 taškų (73:57), bet kauniečiai laimėjo atkarpą 9:2 ir sumažino atsilikimą iki devynių taškų (66:75). Likus žaisti 3 min. 10 sek., svečiai priartėjo 73:78, tačiau aikštės šeimininkai išsaugojo sau palankų rezultatą.

Kauno komandai (0 pergalių/3 pralaimėjimai) 13 taškų pelnė Renaldas Seibutis, po 10 - Symas Sanderis Venė (Siim-Sander Vene), Brokas Motamas (Brock Motum), Olivjė Anlanas (Olivier Hanlan) ir Edgaras Ulanovas, po 9 - Mantas Kalnietis ir Janas Vujukas (Ian Vougioukas), 8 - Paulius Jankūnas, 4 - Martynas Pocius, 3 - Lukas Lekavičius.

"Real" (2/1) ekipoje 24 taškus surinko Felipė Rejesas (Felipe Reyes), 16 - Gustavas Ajonas (Gustavo Ayon), 14 - Kei Si Riversas (K. C. Rivers).

J. Mačiulis per 25 min. pelnė 12 taškų (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 1/4, baudos 5/5), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei 2 kartus prasižengė.

Žalgiriečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 26-39.

Kitas rungtynes "Žalgiris" žais sausio 22 dieną namuose Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) komanda.