„Žalgirio“ krepšininkai Kaune pralaimėjo Vitorijos „Baskonia“ ekipai

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų aštuntojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 77:97 (15:21, 17:33, 25:16, 20:27) pralaimėjo Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija) ekipai.

Žalgiriečiai pirmąjį ketvirtį pralaimėjo 15:21. Antrąjį kėlinį svečiai laimėjo net 33:17 ir prieš ilgąją pertrauką nutolo 54:32. Per trečiąją rungtynių atkarpą kauniečiai sumažino atsilikimą iki 13 taškų (57:70), tačiau Baskonia klubas išlaikė žaidimo kontrolę savo rankose ir šventė užtikrintą pergalę.

„Žalgiriui“ Paulius Jankūnas pelnė 20 taškų, 12 - Vasilijė Micičius (8 rez. perd.), Artūras Milaknis - 10, Aronas Vaitas (Aaron White) - 9, Paulius Valinskas - 7, Akselis Tupanas (Axel Toupane) - 6, Edgaras Ulanovas - 5, Brendonas Deivisas (Brandon Davies) ir Antanas Kavaliauskas - po 4.

Vitorijos ekipoje po 19 taškų surinko Rodrigas Bobua (Rodrigue Beaubois) ir Tornikė Šengelija, 15 - Johanesas Foigtmanas (Johannes Voigtmann), 14 - Džeisonas Greindžeris (Jayson Granger), 11 - Metas Dženingas (Matt Janning).

Kauniečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 23-30 ir pataikė 5 tritaškius iš 12 (41,7 proc.). Svečiai pataikė 17 tolimų metimų iš 29 (58,6 proc.).

„Žalgiris“ (4 pergalės/4 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima devintąją vietą, o „Baskonia“ (3/5) ekipa - 12-ąją.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais lapkričio 23 sieną namuose su Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) ekipa.