„Žalgirio“ krepšininkai įveikė „Panathinaikos“ komandą

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų 11-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 80:74 (10:20, 21:13, 33:14, 16:27) įveikė Atėnų „Panathinaikos Superfoods“ (Graikija) ekipą, kuriai atstovauja Lukas Lekavičius.

Kauniečiai po 10 žaidimo minučių turėjo dviženklį deficitą (10:20), tačiau antrajame kėlinyje pasivijo varžovus ir prieš ilgąją pertrauką sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (31:33). Trečiąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo spurtu 6:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai 67:65, o ketvirčio viduryje nutolo 50:40. Po trijų kėlinių žalgiriečių persvara išaugo iki 17 taškų (64:47). Įpusėjus ketvirtajame kėliniui, svečiai sumažino atsilikimą iki penkių taškų (67:72), bet kauniečiams pavyko išsaugoti sau palankų rezultatą.

„Žalgiriui“ (6 pergalės/5 pralaimėjimai) 17 taškų pelnė Paulius Jankūnas, 13 - Aronas Vaitas (Aaron White), 12 - Kevinas Pangosas (11 rez. perd.), po 9 - Brendonas Deivisas (Brandon Davies) ir Antanas Kavaliauskas, 8 - Edgaras Ulanovas (11 atk. kam.), 4 - Vasilijė Micičius, po 3 - Artūras Milaknis ir Akselis Tupanas (Axel Toupane), 2 - Di Bostas (Dee Bost).

„Panathinaikos Superfoods“ (7/4) ekipoje 16 taškų surinko Nikas Papas (Nikos Pappas), 15 - Krisas Singltonas (Chris Singleton), 11 - Kei Si Riversas (KC Rivers), 10 - Nikas Kalatesas (Nick Calathes).

L. Lekavičius per 16 min. pelnė 2 taškus (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 0/1), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 1 kartą.

Kauniečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37-24.

„Žalgiris“ turnyro lentelėje užima septintąją vietą, o „Panathinaikos Superfoods“ - ketvirtąją.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais gruodžio 14 dieną išvykoje su Stambulo „Fenerbahce Dogus“ (Turkija) komanda.