"Žalgirio" krepšininkai įrodė pranašumą prieš Bambergo klubą

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos devintojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno "Žalgiris" namuose 86:72 (18:22, 29:17, 24:16, 15:17) nugalėjo Bambergo "Brose" (Vokietija) komandą ir iškovojo trečiąją pergalę.

Svečiai laimėjo pirmąjį kėlinį 22:18, bet antrajame ketvirtyje net penkis tritaškius iš eilės pataikė "Žalgirio" gynėjas Kevinas Pangosas ir įpusėjus susitikimui žalgiriečiai jau pirmavo 47:39. Trečiajame kėlinyje Kauno klubas išlaikė iniciatyvą savo rankose ir po Leo Vestermano (Leo Westermann) tritaškio įgijo 18 taškų pranašumą (71:53). Nors svečiai dar buvo priartėję iki 10 taškų (63:73), žalgiriečiai surengė keletą rezultatyvių atakų ir iškovojo užtikrintą pergalę.

"Žalgiriui" (3 pergalės/6 pralaimėjimai) 23 taškus pelnė Paulius Jankūnas (9 atk. kam.), 19 - K. Pangosas (tritaškiai 6/12), 10 - L. Vestermanas, 8 - Brokas Motamas (Brock Motum), po 7 - Edgaras Ulanovas ir Augustas Lima (Augusto Lima), 6 - Lukas Lekavičius, 4 - Artūras Milaknis, 2 - Antanas Kavaliauskas.

"Brose" (2/7) komandoje 15 taškų surinko Danielis Taisas (Daniel Theis), 14 - Janis Strelniekas, 12 - Fabjenas Kozeras (Fabien Causeur), 10 - Nikas Zisis (Nikos Zisis).

Kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkai laimėjo 34-16.

Kauno klubas turnyro lentelėje pakilo į 13-ąją vietą.

Kitas rungtynes "Žalgiris" žais gruodžio 2 dieną išvykoje su Belgrado "Crvena Zvezda MTS" (Serbija) komanda.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.