„Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje nutraukė pralaimėjimų seriją

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 23-iojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ savo žiūrovų akivaizdoje 84:76 (20:18, 19:18, 21:26, 24:14) nugalėjo Podgoricos „Buducnost Voli“ (Juodkalnija) ekipą ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Po atkaklaus pirmojo kėlinio, antrajame žalgiriečiai sugebėjo įgyti 8 taškų pranašumą (39:31). Visgi varžovai sugebėjo sėkmingiau užbaigti pirmąją mačo pusę ir prieš didžiąją pertrauką „Žalgiris“ pirmavo tik 39:36.

Trečiajame kėlinyje po Brandono Davieso metimo žalgiriečiai nutolo 7 taškais (51:44), tačiau „Buducnost“ krepšininkai sugebėjo perimti iniciatyvą ir išsiveržti į priekį (62:60). Ketvirtajame kėlinyje svečiai pirmavo 67:64, bet tuomet „Žalgiris“ pelnė 8 taškus iš eilės ir susigrąžino pranašumą (72:67). Vėliau šeimininkai įgijo 8 taškų persvarą (80:72) ir nebepaleido pergalės iš savo rankų.

Kauno klubui 21 tašką pelnė Brandonas Daviesas (8 atk. kam.), 16 - Marius Grigonis, 14 - Thomas Walkupas, 12 - Edgaras Ulanovas.

Juodkalnijos komandoje 26 taškus surinko Norrisas Cole'as, 12 - Edwinas Jacksonas, 10 - Devinas Williamsas.

„Žalgiris“ (9 pergalės/14 pralaimėjimų) turnyre užima 12-ąją vietą, o „Buducnost“ (6/17) ekipa - 15-ąją.

Pirmajame rate žalgiriečiai išvykoje nugalėjo Podgoricos klubą 72:60.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais vasario 28 dieną išvykoje su Vitorijos „Kirolbet Baskonia“ (Ispanija) komanda.