„Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje iškovojo pergalę po pratęsimo

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos ketvirtojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ išvykoje po pratęsimo 87:83 (20:13, 24:20, 14:18; 18:25; 11:7) įveikė Atėnų „Panathinaikos Opap“ (Graikija) ekipa, kuriai atstovauja Lukas Lekavičius.

Sėkmingai susitikimą pradėję žalgiriečiai išsiveržė į priekį 20:10, o po 10 žaidimo minučių pirmavo 20:13. Antrajame kėlinyje skirtumas padidėjo iki 17 taškų (37:20), bet aikštės šeimininkai iki ilgosios pertraukos priartėjo 33:44. Po trijų kėlinių komandas skyrė septyni taškai (51:58). Likus žaisti 7 min. Atėnų komanda sumažino atsilikimą iki minimumo (59:60), o 36-ąją min. persvėrė rezultatą savo naudai (66:64). Likus 1 min. 37 sek., aikštės šeimininkai pirmavo 74:70, bet kauniečiams pavyko išlyginti rezultatą 74:74. Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis (76:76), tad nugalėtojas nepaaiškėjo ir teko žaisti pratęsimą. Per pridėtą laiką stipresni buvo Lietuvos čempionai.

Kauno komandai (2 pergalės/2 pralaimėjimai) 18 taškų pelnė Brandonas Daviesas (Brandon Davies), 14 - Tomas Vokupas (Thom Walkup), 13 - Aronas Vaitas (Aaron White) (8 atk. kam.), 11 - Edgaras Ulanovas, 10 - Neitas Voltersas (Nate Walters) (9 atk. kam.), po 5 - Derikas Valtonas (Derrick Walton) ir Leo Vestermannas (Leo Westerman), po 4 - Paulius Jankūnas ir Antanas Kavaliauskas, 3 - Laurynas Birutis.

Atėnų ekipoje (2/2) 22 taškus surinko Nikas Kalatesas (Nick Kalathes), 13 - Keitas Lengfordas (Keith Langford), 9 - Džeimsas Gistas (James Gist).

L. Lekavičius per 11 min. pelnė 2 taškus (tritaškiai 0/1, baudos 2/2), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais lapkričio 2 dieną namuose su Madrido „Real“ (Ispanija) komanda.